Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот golfer » Нед 29 ное 2015 20:11


11 години шампион притежател на 5 вида пояси и да те отупа ирландски мангал...
това едва ли е мечтаното оттегляне на Кличко от ринга.
Цирка беше пълен като повечето мачове на украинеца, но този път Фюри на моменти открито си се гавреше с Кличко, който от своя страна беше като войник до край. Дисциплиниран и тактик до последната секунда, в 12 рунд се хвърли напред, но беше твърде късно. Отменен мач, мека настилка на ринга, неудобни ръкавици този път не проработиха, съдиите също го предадоха :mhihi
Въпреки това Кличко вчера заработи 22,5 милиона долара а Фюри 7,5 милиона.
Реванш ще има естествено още при договарянето на мача е имало такава клауза.
Все пак в този спорт точно в топ категорията се наливат и перат огромни суми. Ако нащо момче беше излязъл на ринга за бокс а не като за бой пред селска дискотека неговото име щеше да е записано в историята като детронирал шампиона.




Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот icoico » Нед 29 ное 2015 20:34


bet365: Wladimir Klitschko -500 Tyson Fury +400

sportingbet: Wladimir Klitschko -550 Tyson Fury +333

skyBET: Wladimir Klitschko -450 Tyson Fury +400


Някой печеливш няма ли? :smile

П.С. Тоя мач се игра по сценария на "Гепи"... :rolleyes

Последна промяна от icoico на Нед 29 ное 2015 21:19, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот groznika » Нед 29 ное 2015 21:17


Според мен има логика в думите за нагласен мач.
Ако трябва да сме обективни, снощи не видяхме онзи Кличко, който сме свикнали да гледаме на ринга. Може годинките вече да си казват своето, но нещата заслужават съмнения.
Както някой каза, следва реванш за още по-луди мангизи и наддавания. Напълно реалистично е Владимир да избухне и да си прибере поясите + още по-тлъст хонорар. След това може спокойно да се пенсионира като спортист. Пари така или иначе и сега не му трябват, а името му ще продължава още дълги години да работи за него.

Фюри може да е голяма батка, обаче от където и да го погледнем няма нито техниката на Владимир, нито поведението на боксьор, нито физиката и издръжливостта на украинеца. Снимката от предната страница на темата е много шокираща. Уникалната машина Кличко до неоформения торбалан приличащ на пиянде от гетото. А бе странна работа.

Специално аз нямам фаворити в този спорт. Не залагам. Просто обичам да гледам бой. Каквото и да става шоу ще има и мен това ме устройва на 100%. :smile


Потребителски аватар
kacarov_dupnitsa
Мнения: 1649
Регистриран на: Сря 15 юли 2009 12:01
Автомобил: Ауди А6
Двигател:
Местоположение: Станке Димитров
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот kacarov_dupnitsa » Нед 29 ное 2015 21:18


Гледах го не беше на ниво според мен, а тоя Фюри направо :banghead егати шебека е, егати самочуствието егати нещото и пак му върза, направи само 1 свестен удър и то Владко беше с гръб към него, да си беше станал певец и това е :mhihi


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот gergeto » Нед 29 ное 2015 22:14


Еми ,момчета синът ми преди няколко месеца загуби боксов мач по доста подобен начин.Игра с противник-които беше като орангутан,ръце под коленете,много подскачане и бързи и точни удари...Пет месеца след загубата ,синът ми не стъпи на тренировки.Буквално се затвори в себе си ,заради загуба от такъв "палячо".
Хора като Фюри не са за подценяване ,особенно след като в края на срещата пича си имаше "въздух" за още бой...


Потребителски аватар
Escap3
Мнения: 863
Регистриран на: Нед 04 май 2008 17:39
Автомобил: 280hp TDI
Двигател: 1Z
Местоположение: Брезник

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Escap3 » Нед 29 ное 2015 22:51


Тея дето твърдят че ако имало още един рунд кличко щял да го нокаутира май не сте гледали мача или иронизирате, палячото фюри целия мач подскачаше като скакалец и накрая на мача беше свежарка, кличко почна едва да се движи още в 7ми рунд, та точно обратното се получава, кличко ако беше подскачал толкова щеше сам да падне в 7мия рунд :scare3


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Spas » Пон 30 ное 2015 9:36


Кличко си получи заслуженото и това е...... А относно Фюри, може да си го обиждате всякак, но го мелна дЕдо два пъти, а той не се и разклати.... Респект, беше добре подготвен :Mr Green Fun


Потребителски аватар
dermeister
Мнения: 805
Регистриран на: Пет 15 сеп 2006 16:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот dermeister » Пон 30 ное 2015 9:47


Фюри е значително по-висок от Кличко. Погледнете също колко е широк в раменете.
Това е бокс, а не културизъм, така че не ми се струват адекватни твърденията, че бил слаб като мускулатура и т.н.
Вижте размерите на ръката.
Изображение


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот DragoGT » Пон 30 ное 2015 10:32


Капиталистите са замесени
Хаарп и китайците

гледайте някой друг мач на фюри...
това си му беше стратегията за този мач специално
главата му не седеше на едно място

да кличко не беше типичен - трябваше да се труди...

дойде си му края просто

няма и да има реванш даже


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот icoico » Пон 30 ное 2015 11:48


groznika написа:...няма нито техниката на Владимир, нито поведението на боксьор, нито физиката и издръжливостта на украинеца. Снимката от предната страница на темата е много шокираща. Уникалната машина Кличко до неоформения торбалан приличащ на пиянде от гетото...


Ей-този неоформен торбалан помниш ли кой беше? :wink

fedor-ufc.jpg


Когато двама души се бият един друг по главата не е задължително по- красивият да спечели. :a045 :rolleyes


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот groznika » Пон 30 ное 2015 14:30


icoico написа:Ей-този неоформен торбалан помниш ли кой беше? :wink


Фьодор е съвсем друга губерня. Той е преди всичко самбист и джудист. Нещата са доста различни от бокса :smile


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Vizor » Пон 30 ное 2015 14:49


Кличко стана труден за рисуване така, както никой до скоро не го беше правил. Трябваше му гримче и няколко шева след мача за да не го прекарат на летището с чувал за трупове. Фюри си изигра перфектната стратегия по време на мача и тя се казваше 'Стратегията на Владимир Кличко'. За уреден мач не може и да става дума, според мен, защото 8-мия рунд треньора на Кличко му каза нещо от типа 'стегни се и натисни, защото за сега губиш!' и тогава се опита да натисне, но дългите ръце на Фюри го връщаха бая назаде. Точно както той играеше. Не беше в кондиция определено, но мисля, че просто е спрял хапа. Срещу кобрата беше значително по-релефен и по-здрав. Може да са го прецакали със стероидите тоя път и да са му дали някой ирански енантат от българско мазе.

Фюри дори и да беше изморен пак можеше да пее Аеросмит след мача, че и то по-добре от Стивън Тейлър, когато не е надрусан. Фури нямаше и идея да го нокаутира. Просто се изгаври с него цял мач. А и преди това. Вика сложих 200 бона на себе си.. при тоя перфектен коефицент (5) остава и да не сложа на тоя сигурен мач.

В интерес на истината мислех, че ще го резнат през кръста, а той дори с една отнета точка за ударите зад главата пак би с няколко предимство. Мисля, че Кличко взе 3 или 4 рунда максимум. Май бяха 3 по скор картата, която пуснаха по RTL след мача.

Послединя рунд го спечели Кличко, защото Фюри нямаше смисъл да си дава и зор. Той вече беше спечелил мача. Само не трябваше да пада, а той нямаше как да падне, защото Владо беше сгънал чаршафите вече.

Иначе icoico е прав. Не гледайте торбаланите изобщо :D Фьодор ги помилаше като попчета. Рой Нелсън е като бременен в 11-сти месец, а Марк Хънт трябва да сваля по 50 килограма за тежката категория и всеки удар му е нокаутиращ. Беше шампион в какво ли не преди да стъпи в UFC и пак се представя перфектно. В по-горното число мога да добавя и Daniel Cormier, Tank Abbott.

http://cdn2.cagepotato.com/wp-content/uploads/SchaubNelson.jpeg

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/000/169/296/80072305.jpg.1881_display_image.jpg?1267744719

Бая има такива. Да не говорим, че е едно да те ударят с ръкавица за MMA, а друго е с боксова колкото и тежка да е тя.

Фен съм на бойните спортове от много години и просто Кличко не можа да си намери нито темпо, нито дистанция в този мач. Още отначалото видя, че ще падне. Знаеше го веднага след като видя, че Фюри му играе без гард. По никакъв начин не можеше да стигне до него. Всеки път в който се опитваше да пусне така прословутия му ляв прав получаваше един още по-дълъг и не можеше да го стигне. Всичко, което правеше през годините на всичките си мачове му се изля отгоре. Грозен мач с перфектна стратегия.


Потребителски аватар
vinixxx
Мнения: 1813
Регистриран на: Пет 31 юли 2009 11:52
Автомобил: Seat Altea
Двигател: BJB
Местоположение: Смолян

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот vinixxx » Пон 30 ное 2015 15:18


като го хлвалите толкова емилиненко,поне кажете кой го изгърби едно време на бойно самбо,не съм сигурен,но май това е и едниствената му загуба на профи ринг.

Последна промяна от vinixxx на Пон 30 ное 2015 15:21, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот hooligans » Пон 30 ное 2015 15:21


Предполагам говориш за Багата? :mhihi


Потребителски аватар
AugustinerFan
Мнения: 265
Регистриран на: Нед 19 апр 2015 2:22
Автомобил: Mini Cooper SD
Двигател: 2017
Местоположение: München

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот AugustinerFan » Пон 30 ное 2015 18:43


Vizor написа: ... За уреден мач не може и да става дума, според мен ...


Изчетох внимателно всичко написано,има логика в написаното от теб.Като фен на бойните спортове си достатъчно запознат,не го отричам.Но точно за това което съм цитирал не съм много съгласен.Казвам го като човек който е практикувал този и други бойни спортове,като бокс си тренирам и в момента по 4 пъти на седмица.Човече не съм виждал друг боксьор в тежка категория да мааа като орангутан в анимационен филм.От една страна евала че Кличко след 10 години на върха си намери майстора,от друга страна всички си изиграха цирка страхотно.Този палячо не е никакъв професионалист а циркаджия който става само за охрана в някой ирландски пъб или дискотека на Слънчев Бряг - след мача в интервюто се сравняваше с Мохамед Али,играят прекрасно измислен сценарии който ще им донесе много повече пари от когато и да било.Погребаха тежката категория,верно Фюри беше бърз но видимо и Кличко забавяше темпото и формата му беше най-лошата в която съм го виждал.Защо ли?Всички помним как другият циркаджия който се сравнява с Али - Шанън Бригс се появяваше къде ли не за да провокира Кличко преди мачовете а видеата събираха милиони гледания.Както казах тежката категория заприличва все повече и повече на WWE шоу и някак си ми се отдалечава от представите за професионален бокс.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tyl и 48 госта