Интериорни и блиндирани врати

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
chy
Мнения: 1585
Регистриран на: Пет 02 фев 2007 23:04
Автомобил:
Двигател:

Интериорни и блиндирани врати

Мнениеот chy » Чет 03 яну 2008 22:03


Колеги,извинявам се предварително,че ви занимавам с моя проблем,който няма нищо общо с насочеността на този форум :oops: :oops: :oops:
Става въпрос,че вече е наложително да си сменя външната врата,с някоя по-читава,по възможност метална.Както и поставянето на поне 2 интериорни врати...
Обиколих всички строителни хипермаркети,няколко фирми и засега съм се спрял на тези два варианта
http://doorsbg.com/ - тези ги видях в мебелния в Люлин
http://www.niro-bg.com/component/page,s ... 6/lang,bg/
Ако някой има информация за някоя от фирмите-Моля да сподели..,все пак инвестицията е големичка,пък не искам да хвърлям и без това оскъдните средства на вятъра...Ако някой има друго предложение-ще се радвам на помощта му!
Само да уточня-живея в къща,строена 68-70г,с дебели стени(около 30 см)-което прави купуването на готов продукт невъзможно-заради касата на вратата.....Както и че поради това-не е задължително външната врата да е с някакво супер,ултра заключване-който иска ще влезе през прозореца
В контекса на молбата ми...при положение че фирмата за която работя,има технологията за изработването на тези врати(но пък докато се доредя до машините,външната ми врата ще се откъсне от пантите и ще пребие някой)...,което ме кара да се чувствам неудобно :oops: :oops: :oops:
Благодаря предварително за оказаната помощ!




Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Мнениеот MITKO_DVD » Чет 03 яну 2008 22:11


Ей само съм чул че са много добри,но не ми се е налагало да вземам,но доста мой познати са доволни така че ако искаш прегледай и се обади :wink:
http://www.voroshilovdoors.com/index.php?lang=1


Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zaro » Чет 03 яну 2008 23:31


АААА и аз правих дълго и сложно проучване и накрая взех от Ворошилов и съм безкрайно доволен:)


Потребителски аватар
gogata66
Мнения: 400
Регистриран на: Пон 30 окт 2006 21:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот gogata66 » Пет 04 яну 2008 0:37




Потребителски аватар
shenko
Мнения: 1115
Регистриран на: Сря 04 май 2005 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот shenko » Пет 04 яну 2008 9:12


Тези вторите, които ти си се спрял са хубави, те са направени с "Крафмастер" пана и са много качествени и леки. Предполагам, че могат да ти направят и интериорните врати да бъдат като блиндираната, само че вътре няма да има метален пълнеж а клетъчен-хартиен ;)

П.П. У нас съм с такива интериорни и съм много доволен, хем са много леки хем имат много добра звуко изолация :twisted:


Потребителски аватар
connor cane
Мнения: 1281
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот connor cane » Пет 04 яну 2008 9:22


Аз си купувах интериорни врати за новия апартамент преди година и 2-3 месеца. Някаква частна фирмичка ми ги направи - много съм доволен -ламиниран МДФ си избрах.
Крафтмастера не е лош като материал, но според мен фурнирован или ламиниран МДФ стои по-добре.
Гледам, че Ворошилов стандартно слагат картон вместо МДФ, а ако искаш МДФ, цената е по-висока. Не се подлъгвай с тия пчелни пити и картон - от това са направени вратите на старите панелни блокове. Сложи си МДФ врати - остъкление, ламинат или фурнир - ти си го избираш, както и бравата, която се заплаща допълнително в повечето случай.
Успех. :wink:


Потребителски аватар
Perso
Мнения: 1088
Регистриран на: Пет 10 дек 2004 11:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

:))

Мнениеот Perso » Пет 04 яну 2008 10:09


Облицовката я остави, ти гледай какво има под нея и каква е заключващата система.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Пет 04 яну 2008 11:05


Наскоро си поръчвах външна врата от "Рила СНМ" в гр. Рила.
Тел: 07054 2797 -> Величка
Тя отговаря за продажбите там.
Нямат уебсайт и се ходи на място.
Слагат италиански брави (цена 200лв за брава).
Общо цялата врата с монтажа и касата включително излезе 715лв.
Имат опции за цвят и модели.
Дано съм бил полезен.


Потребителски аватар
saa27
Мнения: 325
Регистриран на: Нед 08 яну 2006 20:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот saa27 » Пет 04 яну 2008 11:08


Колега за входна врата виж вратите на солид http://www.solid55.com/bg/index.php малко са скъпи ама не са лоши.


Потребителски аватар
Perso
Мнения: 1088
Регистриран на: Пет 10 дек 2004 11:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

:))

Мнениеот Perso » Пет 04 яну 2008 11:59


Според мен много успешно ще стане заключването ако се направи с дистанционно и код както е централното при колите. Естествено с юпс или акомулатор, при спиране на тока :idea:


Потребителски аватар
chy
Мнения: 1585
Регистриран на: Пет 02 фев 2007 23:04
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот chy » Пет 04 яну 2008 13:24


Много благодаря за мненията,колеги :bowdown
Изложението на къщата ми е такова,че след 2 дървени(едната -чам,другата -дъб) просто е задължително външната врата да е метална!Дали ще е с фолио или с фурнирован мдф-все едно...Просто слънце,дъжд-право във вратата блъска!Тези на Солид ги гледах,ама нещо цената от 1500 кинта ме депресира!!!!Все пак бюджета за 3те врати е горе долу такъв!!!
Нито искам някакъв супер скъп и готин обков,нито дизайн(за външната врата иде реч :roll: )-времето ще съсипе всичко.....
За вътрешните врати-предпочитам да е "Тапет",отколкото "Щок"-просто новите "тапет"врати изглеждат мн.добре!А пълнежа им -естествено че ще е хартия,тва ми е ясно...Но хич не ми дреме,важното е да върши работа!!!


Потребителски аватар
petarkolev
Мнения: 1702
Регистриран на: Пет 10 ное 2006 10:16
Автомобил: Jetta II 1.8
Двигател: RP
Местоположение: София

Мнениеот petarkolev » Пет 04 яну 2008 13:27


ТЕХНО ПРОГРЕС май бяха много съм доволен от тях имам външна метална врата от тази фирма. Като търгнеш по Христо Ботев преди Сливница се пада в дясно.


Потребителски аватар
chy
Мнения: 1585
Регистриран на: Пет 02 фев 2007 23:04
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот chy » Съб 05 яну 2008 14:17


:arrow: :arrow:


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re:

Мнениеот VWGT » Сря 30 юни 2010 8:49


понеже съм на същият хал, търся външна врата за къща до около 500 лева, можеш ли да споделиш ти какво и от къде го взе, и как е 2 години по-късно :)

проверих изписаното до тук, но приемам и други мнения/оферти :) единственото ми условие е крилото на вратата да е над 90 см. Също, предвид прякото излагане на външни клиематични условия, този облицовъчен МДФ по различните оферти как ги понася тези неща (някой ако има опит нека да сподели).


Потребителски аватар
vw_derby
Мнения: 1323
Регистриран на: Пон 24 дек 2007 19:57
Автомобил: audi a4
Двигател: AFN

Re: Интериорни и блиндирани врати

Мнениеот vw_derby » Сря 04 апр 2012 18:57


и аз да попитам за някоя читава фирма за интериорни врати ,че дойде ред да ги сменям.

Кажете ако знаете ,говорим за прилични цени,а не за хартиени врати по 200лв



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 128 госта