Грамотни ли сме?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Kill of Killer
Мнения: 514
Регистриран на: Чет 01 юни 2006 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Kill of Killer » Сря 26 юли 2006 19:58


Мети написа:Само да се изкажа за кумонизма

Проверява се с Комунизъм




Потребителски аватар
stanimir
Мнения: 488
Регистриран на: Чет 11 май 2006 8:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот stanimir » Чет 03 авг 2006 16:06


santo_trafficante написа:
МУТАТА написа:Здравейте колеги ,имам проблем с типтроника,когато колата е студена и фключа на директна всичко е нарет,но когато загрее в грацки условия примерно се усеща едно много здраво ритане,и то само когато включа от свободна на директна после до пета предавка всичко е нарет.Маслото и филтъра несам ги сменял,колата е на 120000км.Мчкой да има някъква идея????


граЦки :D :shock


Потребителски аватар
buFka
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря 09 ное 2005 8:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на Герена
Контакти:

Мнениеот buFka » Пон 14 авг 2006 12:33


plamen032 написа:...110 градуса/ и ми препорачаха да го карам само на антифриз. НЯКАКВИ САВЕТИ?? предварително благодаря


Потребителски аватар
Kill of Killer
Мнения: 514
Регистриран на: Чет 01 юни 2006 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Kill of Killer » Пон 21 авг 2006 12:27


niikoo_1 написа:Това него вярвам Курше 911 с газова


Потребителски аватар
buFka
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря 09 ное 2005 8:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на Герена
Контакти:

Мнениеот buFka » Вто 22 авг 2006 11:46


Zoran написа:Като карам по леко и отзад се чува някакво скарцане, според мен е от амортисьорите, вазможно ли е това или е нещо друго и как мога да го оправя.


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scuba » Пет 25 авг 2006 13:13


Махат Алеко и Славейков-баща от часовете по литература за VI клас


Алеко Константинов и Петко Славейков са сред деветте автори, които отпадат от учебната програма по литература за VI клас, информира "Труд" (Trud.bg).

Сред определените като неподходящи за шестокласниците са още Валери Петров ("В лунната стая"), Александър Пушкин ("Руслан и Людмила"), Виктор Юго ("Клетниците", Карел Чапек ("Омагьосаният скитник") и Вилхем Хауф ("Младият англичанин"), пише изданието

....

Експертите са зачеркнали изучаването на понятия като "силаботоническо стихосложение" (редуване на ударена и неударена сричка) и "синтактичен паралелизъм". Вместо това децата ще учат какво е роман, творба и литературен герой.


Oсвен че ще са неграмотни, ще растат и ПРОСТИ И ОГРАНИЧЕНИ!!! Явно ще трябва АЗ да поема учението на децата си. Просто нямам думи. Дано поне не махнат Вазов и Ботев и на тяхно място да сложат Азис, ДесиСлава и Катя


Потребителски аватар
buFka
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря 09 ное 2005 8:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на Герена
Контакти:

Мнениеот buFka » Пон 28 авг 2006 17:10


hrema написа:Проблем с расхода !!!

ами зна4и има Голф 3ка 1.6 моно инджекция ама ми харчи 13 на 100 бензин градско и пораяди тая причина сложих и газ и сега пък на газ ми е 15 на 100 единственото което мога да жи кажа е карам с 16' лети джанти ако има значение моля помогнете не съм бензиностанция


За точка, запетая, удивителна и други да не говориме. Респект!

едит: явно ще се добавя...

hrema написа:пич темата е пуснах набързо и не съм гледал правопис 6тото не ме интересува а и темата е за тук защото питам по принцип тва за газта беше просто допълнение към питането ми


ако правопис не те интересува, ходи на майстор и си му плати и не занимавай хората с разгадаване на твойте мисли!!!

hrema написа:братле сички м ивикат да ходя на реглаж и отивам там и всеки път ми викат че всичко и е на ред ама много гори


hrema написа:значи пичове и на мен ми бяха казали че е от ланда сондата и давах 150 лева за такава и същото си беше без ни наи малка разлика така че предолагам че не е тва проблема :)


и нито една точка или запетая!!!

Последна промяна от buFka на Вто 29 авг 2006 6:26, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Nadya_
Мнения: 1676
Регистриран на: Сря 17 май 2006 13:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Nadya_ » Вто 29 авг 2006 10:57


по този повод... :)
Kill of Killer написа:Изкам и аз :shock


:arrow:
Nadya_ написа:
Uneek написа:иСкам :!: се пише

май отива в една друга тема.. mhihi

ето тук... :wink:


Потребителски аватар
Ludia
Most Wanted
Мнения: 7924
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 16:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ludia » Нед 10 сеп 2006 19:25


NEDD написа:Здравейте, днес ми се случи нещо мноого гадно.. Сядам в колата и се опитвам да запаля, вартя ключа и ... нищо, пробвам пак , натисках го на къде ли не ( преди това помагаше) но не иска и не иска да завърти!! Добре че имаше приятел с мене че да бутне малко, срам..
Колата е Мк2 ГТИ 16В КР. Та утре сигурно ще се опитам да извадя ключа и... абе дайте съвет какво да правя, мисля да си слагам бутон, ама не знам къде да вържа кабелите... Ако някой е правил това преди или си има някаква идея - предварително благодаря! Или поне кажете кои 2 кабела да извадя и да ги цъкам под таблото :) бахти не ми се бута пак всеки ден съм на работа. Благодаря!


Потребителски аватар
Стиви Джи
Мнения: 1987
Регистриран на: Пет 05 авг 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Стиви Джи » Чет 21 сеп 2006 11:24


Правилното писане е от ГОЛЯМО значение за този форум, защото като ползваш търсачката често не намираш каквото търсиш заради скапан правопис.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот myrshavija » Пет 22 сеп 2006 5:51




Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scuba » Пет 29 сеп 2006 16:59


От друг форум взето, но според мен е ТИТАНИЧНО:

ЗАВИСИ КАКАВ КАСИО БРАТО СИ ВЗЕЛ! КАСИО ЧАСОВНИСИТЕ С ДАЛБОКОМЕР ЕДИНСТВЕНО НАИ ДОБРИ ТОВА СА МОДЕЛИТЕ DEP-610C I SPF100 ТЕЗИ ЧАСОВНИСИ ИМАТ ДАЛБОКОМЕР,ТЕРМОМЕТАР И САХРАНИАВАТ ДАНИ ПРИ ГМУРКАНЕ И СТРУВАТ 611 ЛВ Е ДЕП-610С СЕГА А СПФ100 Е 800$ ТОВА СА ДОБРИТЕ 4АСОВНИСИ НА КАСИО ОТ СЕРИАТА SEAPATFINDER ДРУГИ НЕ ПРИЗНАВАМ И СИТИЗЕН ПРОМАСТЕР ДАИВЕР ЧАСОВНИСИТЕ !


Ако някой разбира нещо, моля да ми преведе. Според мен има няколко правилно написани думи само


Потребителски аватар
CellNet ™
Sheriff
Мнения: 2570
Регистриран на: Съб 07 авг 2004 19:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Golf Capital of the World
Контакти:

Мнениеот CellNet ™ » Вто 03 окт 2006 16:21


lilo_stich написа:щото си е карал "лежерно" човека дали :roll:
или просто е гледай сеир както винаги в наща дъжава


:lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Сря 04 окт 2006 10:45


bobo7 написа:е тя бе там.... , ама се восех на фиатче ;) , за да знам да не ставам сопственик на такова чудо ;)


:lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Сря 04 окт 2006 17:43


Aylan написа:при мен мойе ли да е усхенце оак за топло студено, или не затжаръа нъакакжа клапа до краъ на топлото, като затжоръа на студено да духа духа топло, ама слабо, много слабо, като дам на топло си духа топло както си трябва.лосхото е и като съм изклъуцхил жсицхко и жентилатор на 0 и средното на синъото пак си има топло-ресхетките са жсе топли.мойе ли да не уплатнъажа добре това цхудо и ако има нъакоъ схема кое как се намира да пусне тук .поздрави на всички


:shock :shock :shock :shock :shock



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 193 госта