! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
rageforyou
Мнения: 73
Регистриран на: Съб 28 ное 2009 20:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна - к.к Чайка , местност Ален Мак , град Плевен

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот rageforyou » Пон 30 ное 2009 4:37


Колеги какво да кажа , карам си голфечто на път за Плевен , по варненската магистрала и някъде към каспичан бях изпреварен ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ .... просто си видях живота на лента . Друг случай - февруари миналата година , паркиран пред нас , качвам се до вкъщи, а приятелката ми остава в колата . Някакъв от другия вход си ме удря и си продължава , след като извикахме кат неговото обяснение беше -"нищо не съм разбрал" при положение , че от удара , част от задната броня на неговата мазда падна сама . Какво да ви кажа , идиоти , не стига че нямам пари , пък и ме блъскат ( каръшка работа)




Потребителски аватар
vw_golf_4_tdi
Мнения: 1647
Регистриран на: Чет 09 юли 2009 23:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna
Контакти:

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот vw_golf_4_tdi » Пон 30 ное 2009 12:09


rageforyou написа:Колеги какво да кажа , карам си голфечто на път за Плевен , по варненската магистрала и някъде към каспичан бях изпреварен ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ .... просто си видях живота на лента . Друг случай - февруари миналата година , паркиран пред нас , качвам се до вкъщи, а приятелката ми остава в колата . Някакъв от другия вход си ме удря и си продължава , след като извикахме кат неговото обяснение беше -"нищо не съм разбрал" при положение , че от удара , част от задната броня на неговата мазда падна сама . Какво да ви кажа , идиоти , не стига че нямам пари , пък и ме блъскат ( каръшка работа)


ако караш с 90 км/ч в лявата лента, ще те изпреварят и през авариината лента.
винаги се чудя на хората по магистралата, като изпреварват със 120 точно, когато съм зад тях със 160 ?! ми като си мъж, бъди мъж и изпревари със 140-150 на магистралата. изпреварваш някъф дядо дето кара със 90 и после караш пред него със 95. :screwy


tarikat89
Мнения: 411
Регистриран на: Нед 15 юни 2008 13:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот tarikat89 » Пон 30 ное 2009 12:34


а ти нали се сещаш че на магистралата макс разрешено е до 130км/ч?!?
за мъж ли се имаш като нарушаваш законите? не че ме интересува кои с колко кара.. ам все пак човека си е изпреварвал нормално с 120 .. закво да си рискува и живот и книжка заради теб че ти бързаш за някъде си и се гъзариш и караш с 160


Потребителски аватар
feersum
Мнения: 260
Регистриран на: Чет 01 ное 2007 17:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот feersum » Пон 30 ное 2009 15:01


vw_golf_4_tdi написа:ако караш с 90 км/ч в лявата лента, ще те изпреварят и през авариината лента.
винаги се чудя на хората по магистралата, като изпреварват със 120 точно, когато съм зад тях със 160 ?! ми като си мъж, бъди мъж и изпревари със 140-150 на магистралата. изпреварваш някъф дядо дето кара със 90 и после караш пред него със 95. :screwy

160 на магистралата правят ли те мъж, колега?
Или мъжеството почва от 160 и расте със скоростта mhihi


Потребителски аватар
koby
DarkSidE of The WorlD
Мнения: 1054
Регистриран на: Вто 06 яну 2009 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: елин пелин
Контакти:

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот koby » Пон 30 ное 2009 16:00


поредният идиот седа си аз пред на жената офиса и чакам един да ми направи място да се сместя и аз и съм пуснал авариини и един тарикат с ауди А6 комби се засилил на задна и не гледа в огледалата кво има зад него и ме натресе директно в бронята изпаднаха бленди и мигачи,не е кой знае какъв удара ама защо трябваше малък ли съм не ме ли вижда,но какво да се прави пуснах го човечеца без да се разправяме с кат и тем подобни глупости с който и аз ще ходя по мъките и той а не ми се занимава с сервизи защото знам за какво иде реч.


theultimate
Мнения: 2139
Регистриран на: Вто 06 ное 2007 20:20
Автомобил: Passat B7
Двигател: CFFB
Местоположение: София

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот theultimate » Пон 30 ное 2009 18:34


Не е проблема в превишената скорост. На Хемус карам със 120-140 предимно в лява лента, рядко някой не изпреварва. И пак постоянно трябва да набивам спирачки заради пенсионерски изпреварвания. Доста се чудя такива хора защо изобщо изпреварват за да карат с 5км/ч по-бързо от камиона, но явно имат собствено мнение по въпроса.


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот my heart iS iCe » Пон 30 ное 2009 19:00


theultimate написа:Не е проблема в превишената скорост. На Хемус карам със 120-140 предимно в лява лента, рядко някой не изпреварва. И пак постоянно трябва да набивам спирачки заради пенсионерски изпреварвания. Доста се чудя такива хора защо изобщо изпреварват за да карат с 5км/ч по-бързо от камиона, но явно имат собствено мнение по въпроса.

Колега, и аз съм правил същото изпреварвъл съм камиона, защото немога да съм зад него и да му дишам (Кимура, зад него не се диша вярвай ми) и когато по пътя има камъчета дори и на 400 метра да съм зад него камъчетата ми се търкалят или под капака или по тавана (Предният къпак ми е като ренде за сирене) Та по-добре да карам с 5 километра над неговите отколкото да съм зад него.

Ония ден си карам съвсем спокойно, както си го правя всеки път. Престроявам се на сфетофара за направо. Чакам си сфетофара, и потеглям, обаче до мен имаше някакъв Джигит, който се беше престройл за НАЛЯВО и реши от един път да мине занаправо (съответно ме засече като отче наш) Добре че реагирах навреме, ритнах педала на спирачките и дадох малко надясно, иначе оставах без маска, реших че дори да го напсувам и да сляза да му кажа какво е направил няма кой да ме разбере, че дъбилите неможе да ги разбереш те винаги са прави в сяка ситоация :screwy


theultimate
Мнения: 2139
Регистриран на: Вто 06 ное 2007 20:20
Автомобил: Passat B7
Двигател: CFFB
Местоположение: София

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот theultimate » Пон 30 ное 2009 19:50


Никой не обича да кара зад камиони. Ама мисля че псуваме не по хората, които карат бавно, а по тези, които въпреки че виждат че ще засекат някой, тръгват да изпреварват.


rageforyou
Мнения: 73
Регистриран на: Съб 28 ное 2009 20:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна - к.к Чайка , местност Ален Мак , град Плевен

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот rageforyou » Вто 01 дек 2009 8:20


Някой от колегите беше написал за хората на напреднала възраст ... Не че имам нещо против тях , но просто разрешителното за МПС трябва да е валидно до определена възраст. Всеки ще ме разбере , просто забавянето на реакцийте може да коства един човешки живот .

За младите водачи ( както и аз , все пак от 2 годинки и нещо вече карам ) - да не си мислят че като даваш мръсна газ и вече скачаш в/у педала правиш услуга на света , карал съм с 170 km/h на варненската магистрала , нардвах се и толкова . Сега не дигам повече от 120 , просто няма смисъл . Безопасното каране е бавното/нормално каране , успех на всички :да:


Потребителски аватар
Стиви Джи
Мнения: 1987
Регистриран на: Пет 05 авг 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот Стиви Джи » Вто 01 дек 2009 9:57


theultimate написа:Не е проблема в превишената скорост. На Хемус карам със 120-140 предимно в лява лента, рядко някой не изпреварва. И пак постоянно трябва да набивам спирачки заради пенсионерски изпреварвания. Доста се чудя такива хора защо изобщо изпреварват за да карат с 5км/ч по-бързо от камиона, но явно имат собствено мнение по въпроса.

А какъв точно е проблема, ще ти се изхабят накладките като намалиш или какво?


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот AmW » Вто 01 дек 2009 11:46


Аз също не разбирам какъв е проблема, че хората изпреварват с 100-120км !?
Аз изпреварвам с 120-130 максимум, и като някой пред мен тръгне да се включва в лявата лента не ми пречи.
Почвам да се плаша като чета как се приемат за нормално скорости като 160-170км по нашите пътища...
Нема се оправим никога... нито глоби помагат, нито нищо... явно проблема е в маТряла


Потребителски аватар
vw_golf_4_tdi
Мнения: 1647
Регистриран на: Чет 09 юли 2009 23:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna
Контакти:

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот vw_golf_4_tdi » Вто 01 дек 2009 12:20


Стиви Джи написа:
theultimate написа:Не е проблема в превишената скорост. На Хемус карам със 120-140 предимно в лява лента, рядко някой не изпреварва. И пак постоянно трябва да набивам спирачки заради пенсионерски изпреварвания. Доста се чудя такива хора защо изобщо изпреварват за да карат с 5км/ч по-бързо от камиона, но явно имат собствено мнение по въпроса.

А какъв точно е проблема, ще ти се изхабят накладките като намалиш или какво?


проблем нямаше да има, ако тези които държите да карате бавно не се пречкахте на каращите бързо - катастрофите щяха да са по - малко. и да, подкрепям напълно на 50г. да ги пратят на изпит и през 5г. да им проверяват реакциите.

за уточнение - под пречкане имам впредвид:
да караш в лява лента в градско със 50, защото това било ограничението; да те изпреварват отдясно и да правиш колона до предният светофар и хората зад теб да се пребиват при престроявания.
да изкочиш пред някой на магистралата, защото виждаш ли тр. да изпревариш дядото с ладата. ами виждаш ме, че съм тръгнал да се трепя със 180 на магистралта, изчакай ме да се махна.. цъкай си там пред жената и децата, че съм луд и безотговорен и тогава си изпреварвай.
на мен някой ден може да ми влезе акъла в главата, но не искам тоя ден да е утре с моята броня в твоя багажник..


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2166
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот buller » Вто 01 дек 2009 12:41


vw_golf_4_tdi написа:...за уточнение - под пречкане имам впредвид:
да караш в лява лента в градско със 50, защото това било ограничението...

Има ограничение - спазвам го ;) Особено в града :!:
Ако не ти изнася - пробвай да ме прескочиш :evil: Аман от такива състезатели като теб! Всяка вечер някой се опитва да ме мине, за да докаже колко му е мощен миксера :screwy


rageforyou
Мнения: 73
Регистриран на: Съб 28 ное 2009 20:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна - к.к Чайка , местност Ален Мак , град Плевен

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот rageforyou » Вто 01 дек 2009 12:47


Smeagol написа:
vw_golf_4_tdi написа:...за уточнение - под пречкане имам впредвид:
да караш в лява лента в градско със 50, защото това било ограничението...

Има ограничение - спазвам го ;) Особено в града :!:
Ако не ти изнася - пробвай да ме прескочиш :evil: Аман от такива състезатели като теб! Всяка вечер някой се опитва да ме мине, за да докаже колко му е мощен миксера :screwy


Или колега просто си пробва късмета - " дали тази вечер ще уцеля дирека на баничарницата " :lol:


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ !

Мнениеот AmW » Вто 01 дек 2009 13:04


vw_golf_4_tdi написа:.....



С две думи, хората спазващи ограниченията трябва да се съобразяват с такива като теб - неспазващи ЗДвП



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта