Състояние на пътя Карнобат-Средец

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
D1D00
Мнения: 360
Регистриран на: Пет 11 фев 2011 16:21
Автомобил: Volkswagen Golf GT
Двигател: ABD 1994
Местоположение: Шумен

Състояние на пътя Карнобат-Средец

Мнениеот D1D00 » Съб 28 мар 2015 18:46


Здравейте, колеги!

Другия месец ми предстои да закарам приятел до Средец, и ме интересува как е пътя към това градче и по точно Карнобат-Средец (защото мисля да мина през ришкия). Не съм ходил нататък и като гледам по картата бая селца има и тоя път минава покрай тях, навежда ме мисълта че може да не е много поддържан и с дупки. Ще ходим с едно старо и маалко амортизирано Опелче и за това търся пътища дето да са с по малко дупки по възможност :biggrin
Ако има колеги от околноста на това градче, или някои които са минавали скоро по тоя път, нека споделят инфо, ще съм много благодарен. :beer

Поздрави!




Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Състояние на пътя Карнобат-Средец

Мнениеот Водния дух1 » Сря 06 май 2015 20:16


Колега,сподели за пътя,че имам роднини в средец. От Русе,минавам по този път,но отдавна не съм ходил ,а ми предстои.


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Състояние на пътя Карнобат-Средец

Мнениеот xalerrelax » Чет 07 май 2015 13:08


Пътят е добре.


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Състояние на пътя Карнобат-Средец

Мнениеот Водния дух1 » Чет 07 май 2015 21:24


Благодаря.


Потребителски аватар
D1D00
Мнения: 360
Регистриран на: Пет 11 фев 2011 16:21
Автомобил: Volkswagen Golf GT
Двигател: ABD 1994
Местоположение: Шумен

Re: Състояние на пътя Карнобат-Средец

Мнениеот D1D00 » Пон 23 май 2016 19:43


Малко пресни вести за този път от мен колеги, ходих днес нататък, закарах и върнах приятелчето от там... Минах за Средец през Карнобат>Екзарх Антимово>Житосвят>Малина> После като излязох на главния път дето е за Ямбол хванах наляво пътя и само направо продължих ,след 15-тина колометра беше Средец. До с. Екзарх Антимово пътя е добре карах спокойно, разбито нямаше, но след това през селцата Малина и Житосвят стана ужасен на места, дупки няма но неравности много, явно от свличания на маса и асвалта на места беше поддал (абе все едно караш на легнали полицаи) прекосих го на ниска предавка почти целия път до разклона защото Голфчето е ниско и ме достраша да не изгубя накъде ножа и да не опре картера :scare3 . През тези селца карах бавно защото имаше много деца по улиците да играят и баш на главния(внимавайте, излизат ненадейно :eek ), в селцата на места също беше малко разбито но се ядваше. След разклона вече по главния път от Ямбол за Средец пътя е добре, пак имаше неравности но не толкова както на другите места. Като се кара бавничко и внимателно общо взето пътчето е добре, и най-важното което е че спестява доста километри, ако се хване примерно от разклона в близост до айтос за там отиде едно 40-50 км заобикаляне :exclaim

п.с. Направи ми впечатление че пътищата в Средец и на уличките са в много укаяно състояние. Главния път още като влезете е павиран :no. Не поддържана работа, аз за това го минах на първа а беше километър-два дали не и повече :rolleyes . Дано да съм бил полезен на колегите които ще ходят нататък :beer


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Състояние на пътя Карнобат-Средец

Мнениеот Водния дух1 » Пон 23 май 2016 22:01


Да ,пътя е кофти,обаче спестява много,особено от Шумен,Русе.



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта