Маршрут до Седемте Рилски езера ?

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
laldo
Мнения: 399
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 7:58
Автомобил: Опел Зафира В
Двигател: 2006 г
Местоположение: София

Маршрут до Седемте Рилски езера ?

Мнениеот laldo » Вто 15 сеп 2009 20:34


Здравейте колеги, намислили смe да се разходим до това готино местенце (само по снимки съм го виждал), ама си нямам идея как да стигна до там :oops: Ако има някой колега който да помогне , ще бъда много благодарен :D




Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Маршрут до Седемте Рилски езера ?

Мнениеот vasstop » Сря 16 сеп 2009 7:46


А от къде ще тръгнеш?
Пътят минава през Сапарева Баня - Паничище и нагоре може вече с лифт или пеша.
Хижа Пионерска - хижа Скакавица и после е хижа Седемте Рилски езера ;)


Потребителски аватар
Birdie
Мнения: 798
Регистриран на: Съб 24 юли 2004 15:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: СОФИЯ, Младост-1
Контакти:

Re: Маршрут до Седемте Рилски езера ?

Мнениеот Birdie » Сря 16 сеп 2009 12:04


Аз миналия месец ходих през Бистрица-Железница-Ковачевци и после Сапарева баня и до лифта, много е зле пътя, сто пъти съжалих че не минах през Дупница и Перник, но уж за по-кратко...до началната станция на лифта се стига с кола горе на Паничище, беше в ремонт най-горе участъка, т.е. стеснен и много кофти, облаци прах и прочие....паркирането горе също не е лесно, ако идеш по-късно няма къде освен по самия виещ се надолу път, отделно за лифта чакахме близо час и половина опашка да се качим...но иначе красотата е неземна, очарователно място е и си струва всички тия неудобства...
Успех и приятно изкарване!


Потребителски аватар
w_smith
Мнения: 2191
Регистриран на: Сря 27 апр 2005 15:31
Автомобил: Skoda Octavia 1U_Golf 3
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Местоположение: София
Контакти:

Re: Маршрут до Седемте Рилски езера ?

Мнениеот w_smith » Сря 16 сеп 2009 17:55


Birdie написа:Аз миналия месец ходих през Бистрица-Железница-Ковачевци и после Сапарева баня и до лифта, много е зле пътя, сто пъти съжалих че не минах през Дупница и Перник, но уж за по-кратко...до началната станция на лифта се стига с кола горе на Паничище, беше в ремонт най-горе участъка, т.е. стеснен и много кофти, облаци прах и прочие....паркирането горе също не е лесно, ако идеш по-късно няма къде освен по самия виещ се надолу път, отделно за лифта чакахме близо час и половина опашка да се качим...но иначе красотата е неземна, очарователно място е и си струва всички тия неудобства...
Успех и приятно изкарване!

Този път не е толкова зле, за мен е приемлив, а предимството му е малката натовареност. Само, че препоръчвам излизането от София да е през Симеоново-Бистрица.



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта