Предупреждение! ( София, Бизнес Парк )

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Предупреждение! ( София, Бизнес Парк )

Мнениеот Muncho » Нед 20 сеп 2009 4:24


Става въпрос за тунела който минава под Ал. Малинов и излиза на Аксон ( сервиза на опел ). Всеки път когато вали малко повече дъжд водата избива капака на една от шахтите! В комбинация с тъмнината в тунела шахтата се превръща в убиец на окачвания :banghead: . Затова когато минавате от там карайте бавно и с повишено внимание. Шахтите в тунела са разположени на осевата линия.




Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предупреждение! ( София, Бизнес Парк )

Мнениеот Tinko » Нед 20 сеп 2009 21:44


Преди месец минах, а шахтата липсваше.... По навик я прекарвам под колата и като видях изтръпнах... :shock


Потребителски аватар
jims
Мнения: 1089
Регистриран на: Вто 26 юни 2007 12:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Предупреждение! ( София, Бизнес Парк )

Мнениеот jims » Сря 23 сеп 2009 16:31


Само да добавя, че въпросната шахта се намира горе долу в средата на тунела.
Винаги гледам да карам вдясно там заради шахтите, а и заради насрещно идващи индивиди. Два пъти са ми изскачали такива "нинджи" :)


Потребителски аватар
golf rlZZZ
Мнения: 230
Регистриран на: Вто 03 юли 2007 23:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Предупреждение! ( София, Бизнес Парк )

Мнениеот golf rlZZZ » Пон 28 сеп 2009 12:47


При последния дъжд звънях в общината да звънкат на Софийска вода и да я върнат обратно и да оправят причината за тва явление.Ако пак стане,ще се обаждам да се разправяме...


Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Предупреждение! ( София, Бизнес Парк )

Мнениеот Muncho » Пон 28 сеп 2009 13:23


Не че нещо.. ама това е малко като да викаш Неволята :banghead: .

Следващият път просто бий едни аварийки, слез, запретни ръкави и намести капака.. не е толкова трудно.. аз лично съм го правил 3 пъти до момента нищо ми няма :Mr Green Fun .
От софийска вода надали могат да направят каквото и да било... по-скоро проблемът е поставен там още с проектирането на цялото съоръжение.


Потребителски аватар
golf rlZZZ
Мнения: 230
Регистриран на: Вто 03 юли 2007 23:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Предупреждение! ( София, Бизнес Парк )

Мнениеот golf rlZZZ » Пон 28 сеп 2009 21:46


Muncho написа:Не че нещо.. ама това е малко като да викаш Неволята :banghead: .

Следващият път просто бий едни аварийки, слез, запретни ръкави и намести капака.. не е толкова трудно.. аз лично съм го правил 3 пъти до момента нищо ми няма :Mr Green Fun .
От софийска вода надали могат да направят каквото и да било... по-скоро проблемът е поставен там още с проектирането на цялото съоръжение.

Баце, ти ме прати в тъч ве...ква шахта ше намествам-то блика вода от тая дупка не може да припариш,аз ше хода да я намествам...Стига са-има къде къде къде по приятни начини да сложиш край на земния си път от тва да бъдеш блъснат от автобус 413 в тунел докато слагаш капак на шахта...


Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Предупреждение! ( София, Бизнес Парк )

Мнениеот Muncho » Сря 30 сеп 2009 1:03


Е аз съм я намествал след като водата се е поотекла малко. Последния път водата беше на нивото на ръба на шахтата.
Пък и като спреш малко преди шахтата и набиеш аварийките никой няма да те прегази.... както вече отбелязах - няма нищо сложно и/или болезнено :012: .



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 158 госта