Kъм колегите от Свиленград, Нова Загора и региона, трябва...

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Kъм колегите от Свиленград, Нова Загора и региона, трябва...

Мнениеот The Red Guy » Пет 02 окт 2009 22:50


.. ми спешно инфо за състоянието на пътя между двата града! Надявам се модераторите да ме разберат и да махнат темата, ако се налага, утре. Информацията ми трябва тази вечер, мерси на всички!




Потребителски аватар
Slayera
Мнения: 436
Регистриран на: Съб 10 дек 2005 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Спешно! Инфо за пътя Нова Загора - Свиленград, моля!

Мнениеот Slayera » Пет 02 окт 2009 23:26


ако имаш предвид през селата, последният път като ходих до към Радецки е добре натам не знам. иначе през Димитровград, Хасково си е нормално.


Потребителски аватар
Luciano
Мнения: 8472
Регистриран на: Чет 31 авг 2006 22:16
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9TDI AHF
Местоположение: София
Контакти:

Re: Kъм колегите от Свиленград, Нова Загора и региона, трябва...

Мнениеот Luciano » Съб 03 окт 2009 10:33


Пътя през Симеоновград още е в ремонт. Май най-добре е през Ст. Загора - Димитровград - Хасково - Харманли. Имай предвид, че магистралата от Харманли е затворена в посока Свиленград и се минава през стария път през Любимец. Около Димитровград пътя май не е в чудно здраве, но се търпи. Свържи се с morfei1 за най-точно инфо, но предполагам, че няма да ти каже нищо по различно.


Потребителски аватар
moimoimoi
Мнения: 2418
Регистриран на: Сря 21 мар 2007 21:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: В голф2 VR6 турбо

Re: Kъм колегите от Свиленград, Нова Загора и региона, трябва...

Мнениеот moimoimoi » Нед 04 окт 2009 21:42


пич преди 2 години съм минавал от там,като ми беше за първи път и да ти кажа от нова загора-радецки-теца пътя е добре ама после почват едни селца-мъдрец,череп,полски градец- там някъде пътя изобщо го нямаше-черен път, все едно май го правеха,една кола не срещнах по пътя,ако закъсаш направо ще те изядът чакалите,и телефона няма обхват,по спомен гадния път е около 50 километра,ако ще пътуваш от там по добре да е през деня да може да питаш хората из селата за посоката


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Re: Kъм колегите от Свиленград, Нова Загора и региона, трябва...

Мнениеот The Red Guy » Пон 05 окт 2009 8:06


Luciano написа:Пътя през Симеоновград още е в ремонт. Май най-добре е през Ст. Загора - Димитровград - Хасково - Харманли. Имай предвид, че магистралата от Харманли е затворена в посока Свиленград и се минава през стария път през Любимец. Около Димитровград пътя май не е в чудно здраве, но се търпи. Свържи се с morfei1 за най-точно инфо, но предполагам, че няма да ти каже нищо по различно.

Сам се убедих, че е така :), през Димитровград и Харманли е правилното място. Мерси!


Потребителски аватар
Luciano
Мнения: 8472
Регистриран на: Чет 31 авг 2006 22:16
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9TDI AHF
Местоположение: София
Контакти:

Re: Kъм колегите от Свиленград, Нова Загора и региона, трябва...

Мнениеот Luciano » Пон 05 окт 2009 18:56


Моля :да:


Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Kъм колегите от Свиленград, Нова Загора и региона, трябва...

Мнениеот morfei1 » Сря 07 окт 2009 2:15


Има път през селата от Свиленград до Нова Загора, който е отремонтиран напълно с нова настилка и то скоро :) . Аз непосмях да мина през него когато пътувах до Варна, но колегата @theraven го изпратихме по него да си ходи като беше на гости, каза че пътя е перфектен.

Отворете google maps и напишете Свиленград до Нова Загора. Пътят, който ви дава през село Главан е правилният и най-добър път за момента, останалите са трагедия..... и то пълна.

През Ст. Загора, Д-град, Хасково, Харманли също е опция пътя е хубав, но се заобикаля доста пък и е по натоварено оттам. Околовръстното на Д-град е кенеф отвсякъде......


Потребителски аватар
theraven
Мнения: 2358
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 15:56
Автомобил: Golf Mk4 Sport Edition
Двигател: SDI
Местоположение: Нова Загора/София/Лондон
Контакти:

Re: Kъм колегите от Свиленград, Нова Загора и региона, трябва...

Мнениеот theraven » Сря 07 окт 2009 22:15


Потвърждавам казаното от колегите по-горе и информацията ми е отпреди 4 дена :да: Пътя през Главан е най-хубав за момента, а и най НЕнатоварен. Асфалта от Свиленград до едно от селцата (не помня кое точно :roll: ) е чисто нов, както и от ТЕЦ–а до Нова Загора. Участъкът със стар път е около 20-30 км, но е добър за пътуване (за пояснение - карам с 19-ки, спортно окачване, и то ГОЛФ! mhihi щом за мен е добър, значи никой не би трябвало да има проблеми mhihi ) И ЧЕТЕТЕ ТАБЕЛИТЕ, щото на 1-2 места (все в селцата) пътя прави 90-градусови завои, като има и по 1-2 отклонения и се наложи да намалявам и да се оглеждам, но табели има, така че всичко е точно.

Пътя през Димитровград силно НЕ го препоръчвам, първо защото е 160 км (при под 100 км по другия участък, за който говорим), второ е по-натоварен и трето, най-лошо - за околовръстното на Димитровград мога да кажа, че не е лошо, а ОТВРАТИТЕЛНО...

Лек път :да:



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта