Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Чет 17 Апр 2014 14:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
POST Заглавие: маршрут Монтана - Несебър Публикувано на: Сря 05 Май 2010 15:11 
Аватар

Автомобил: VW Polo 6N1
Двигател: 1.9 SDI AGD 1997g.
Колеги . утре сутрин към 05:00 ще потеглям за несебър, като за първи път ще пътувам по този маршрут. Някакви насоки да ми дадете относно натоварени участъци и препоръки ( смятам да мина през маршрута , който го даде Bgmaps.com -Враца, Мездра, Ботевград,Златица, Пирдоп,Сопот , Карлово,Калофер, Казанлък, Сливен, Бургас, Несебър)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: маршрут Монтана - Несебър Публикувано на: Сря 05 Май 2010 17:14 
Одата
Аватар

Местожителство: Берковица
Автомобил: VW Passat 35i
Двигател: PF 1989
Аз бих карал Враца - Мездра - Ботевград - В.Търново - Търговище - Шумен - малко магистрала и през Провадия - Старо Оряхово - ловиш в дясно и си на Слънчев бряг - Несебър

Ето я картата http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... e=UTF8&z=8

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: маршрут Монтана - Несебър Публикувано на: Сря 05 Май 2010 17:39 
Доктора
Доктора
Аватар

Местожителство: Търговище
Автомобил: VW Passat B5 2000
Двигател: AHU
Златица-Пирдоп в какво състояние е и дали е проходим с лек автомобил ?
viewtopic.php?f=61&t=198806
Участъкът от Провадия до Старо Оряхово също не е много за препоръчване.
Според мен е най-добре да пресечеш Стара планина през Хаинбоаз (Велико Търново - Килифарево - Гурково) или през Котленския проход (Омуртаг - Котел - Петолъчката).
Според навигацията ми най-бърз маршрут е Монтана - Враца - Мездра - Ботевград - Ябланица - Севлиево - Велико Търново - Гурково - Сливен - Карнобат - Бургас (магистрала) - Несебър; 500 км, 6 часа.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: маршрут Монтана - Несебър Публикувано на: Нед 09 Май 2010 11:45 
Аватар

Автомобил: VW Polo 6N1
Двигател: 1.9 SDI AGD 1997g.
da gr_kanev , 500 км са през Хаинбоаз. НА отиване минах оттам и стигнах за около 7 часа с две спирания. Пътят е добре през целия маршрут. На връщане реших да мина през котленския- няма да направя втори път тая грешка. На места пътя е лунен пейзаж, а за капак на всичко точно в прохода ме удари градушка колкото орехчета :screwy (слава богу на голфа нищо му няма) .

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: маршрут Монтана - Несебър Публикувано на: Нед 09 Май 2010 12:01 
Доктора
Доктора
Аватар

stefarata написа:
На връщане реших да мина през котленския- няма да направя втори път тая грешка. На места пътя е лунен пейзаж.

Я сподели откъде точно мина и кое е лунен пейзаж, че скоро (преди 2 седмици) минавах от там и ми се губи.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: маршрут Монтана - Несебър Публикувано на: Чет 13 Май 2010 11:06 

Местожителство: Русе
К.Одаджийски написа:
Аз бих карал Враца - Мездра - Ботевград - В.Търново - Търговище - Шумен - малко магистрала и през Провадия - Старо Оряхово - ловиш в дясно и си на Слънчев бряг - Несебър

Абсолютно. Това е твоя път.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: маршрут Монтана - Несебър Публикувано на: Чет 13 Май 2010 12:36 
Аватар

Местожителство: Ямбол
Това е за мен най-добрият маршрут http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 795288&z=8

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: маршрут Монтана - Несебър Публикувано на: Чет 13 Май 2010 21:40 
Аватар

той човека вече мина и се върна ,вие още пътя му показвате mhihi mhihi

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: маршрут Монтана - Несебър Публикувано на: Пет 14 Май 2010 8:36 
Батето
Аватар

Местожителство: В планината
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
К.Одаджийски написа:

Одата е прав както винагия този маршрут съм го минавал само че в обратна посока=

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: маршрут Монтана - Несебър Публикувано на: Пет 14 Май 2010 9:38 
Доктора
Доктора
Аватар

Вярно, че човека отиде и се върна.
Мислех да го пиша преди в тази тема - в момента голяма част от магистралата между Шумен и Варна (участъка между разклона за Нови Пазар/Каспичан и Девня) е в ремонт, и се минава по старият път (който не е с дупки, но е на вълни; отделно има и движение доволно). В подобно състояние (че и по-зле, но пък с по-малко движение) е участъка между Провадия и Старо Оряхово. Та всички, които го прекарват от там, го насаждат на пачи яйца. Човека се оплаква от един от свестните проходи, че бил "лунен пейзаж", не знам на това насаждане как би реагирал.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа