Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Сря 17 Сеп 2014 17:32

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Съб 02 Окт 2010 7:48 
Аватар

Местожителство: Русе Слънчев Бряг
LILO&STICH написа:
е до Букурещ се стига за 2.5-3 часа бре :shock
От какво толкова ще си смазан mhihi

mhihi :eyecrazy :xaxaxa

Може с на бат бойко хиликоптера :heavymetal:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Чет 07 Окт 2010 18:39 

Местожителство: Русе
Petrolhead, утре след обяд имам излизане от Русе. Говорил съм с приятел, който да дойде да те прибере ако се наложи. Каза, че няма проблем, ама да видим.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Съб 09 Окт 2010 21:00 
Аватар

Огромни благодарности за Барбуков, закараме точно до хотела и не ми взе и стотинка.

Иначе за да допълним информацията, има директен автобус София-Букурещ тръгва в 00,30 от София и 16,00 от Букурещ /Piatia Unirii/ цена 50 лева. Фирмата е Груп Плюс, пътува се около 7 часа с 2 почивки

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Нед 10 Окт 2010 7:57 
Аватар

Petrolhead написа:
Огромни благодарности за Барбуков, закараме точно до хотела и не ми взе и стотинка.

Иначе за да допълним информацията, има директен автобус София-Букурещ тръгва в 00,30 от София и 16,00 от Букурещ /Piatia Unirii/ цена 50 лева. Фирмата е Груп Плюс, пътува се около 7 часа с 2 почивки

хм в нета дават друга цена: Еднопосочен: 35.00 лв.
Двупосочен: 60.00 лв.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Нед 10 Окт 2010 9:21 
Аватар

от Букурещ ми взеха 25 евро :)

от софия може да е по-евтино

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Чет 14 Окт 2010 10:34 

Petrolhead написа:

Огромни благодарности и на теб за хубавия подарък. :bowdown Тениската е невероятна и много радва.

Petrolhead написа:

Едно пътуване Русе-Букурещ и обратно ми излиза: Гориво - 20 литра газ (до летището и обратно), такса мост на влизане в Румъния 12 лв, влизане в БГ - 13 лв (26 леи 42 бани), винетка 6.50 лв (13 леи). Тотал без амортизации: 56.50 лв.

Пускам тези прости сметки да може ако някой се колебае с какво да ходи (дали с кола или автобус) да си прецени. Не забравяйте, че автобуса не Ви кара там, където искате да отидете.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Чет 14 Окт 2010 12:28 
Аватар

Толкова,само си пропуснал парите за паркинг на летището.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Пет 15 Окт 2010 9:26 

Красьо, имам предвид района на летището - IKEA и мола (Carefour). :)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Пет 15 Окт 2010 10:29 
Аватар

Barboukov написа:
Красьо, имам предвид района на летището - IKEA и мола (Carefour). :)

Аз щото за друго не ходя до там,Отопени ми е единствената асоциация на букурещ mhihi

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Съб 16 Окт 2010 12:39 
Аватар

Barboukov написа:
Petrolhead написа:

Огромни благодарности и на теб за хубавия подарък. :bowdown Тениската е невероятна и много радва.

Petrolhead написа:

Едно пътуване Русе-Букурещ и обратно ми излиза: Гориво - 20 литра газ (до летището и обратно), такса мост на влизане в Румъния 12 лв, влизане в БГ - 13 лв (26 леи 42 бани), винетка 6.50 лв (13 леи). Тотал без амортизации: 56.50 лв.

Пускам тези прости сметки да може ако някой се колебае с какво да ходи (дали с кола или автобус) да си прецени. Не забравяйте, че автобуса не Ви кара там, където искате да отидете.

Сложи и по 6 леи на час паркинг на Отопени и по 4 на Банеаса, тоя разход не е константен, щото, ако се заседиш в задръставанията можеш да си сложиш спокойно и 24 л. газ. А амортизацията, ако не я начисляваш, значи колата или не е твоя, или не можеш да си направиш правилно сметката :). Тя е колкото горивото.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Съб 16 Окт 2010 14:55 
Аватар

Юнион ивкони София-Русе-Букурещ доскоро 22лв еднопосочен 40лв двупосочен!Трябва да се провери,но едва ли ще има разлика по голяма от 2-3-5лв!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Инфо за пътуване София-Букурещ Публикувано на: Съб 16 Окт 2010 19:53 
Аватар

Сутрин тръгва, вечер се връща. Ако трябва да отидеш през нощта?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа