Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Чет 23 Окт 2014 16:24

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие: Къде да купя турски лири ? Публикувано на: Чет 31 Мар 2011 0:11 
Аватар

Местожителство: Берковица
Автомобил: VW Passat 35i
Двигател: PF 1989
Къде в София могат да се купят турски лири!? Щото се оказа че в Берковица няма къде. На едни приятели детето ще ходят там да пеят с хор някакъв и искат да му купят 50-100 лири, да не носи евро примерно и там детето е 5 клас да го цакат някъде с топла бира!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цени на бензина в Турция Публикувано на: Чет 31 Мар 2011 1:18 
Аватар

Местожителство: Казанлък/София
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN AVG
Ода,в банка например.Аз преди (като бях горе долу на тая възраст която казваш) като ходих,си сменяхме в банките.И интересното е,че се опитваха да ни пързалят,ама ние фърфалаци,бяхме опитни когато искат да ни измамят и си пресмятахме парите.Тааа пробвай в банка или някой който ходи там често да ти продаде.Обаче ми направи впечатление това :
Aylan написа:
Ако някой го интересува нещо по-конкретно за Турция да пише на лични или тук, БГ турчин съм и работя в турска фирма с много турци, които си пътуват често така, че ще имате информоция актуална и от първа ръка

последна ф-ра за горива Шел - 31,03,2008

дизел - 2,93 лири
бензин - 3,22 лири

Толкова грамотно написано,че така като гледам 75% от членовете на форума,не могат да се доближат до нивото.А все пак,човека употребява друг език.Има една грешка и тя предполагам е клавиатурна.Бравос

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цени на бензина в Турция Публикувано на: Чет 31 Мар 2011 1:37 
Аватар

Ми тука в Берковица и в банките не обменят турски лири, поне така ми казаха. За столицата - сигурно има!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цени на бензина в Турция Публикувано на: Чет 31 Мар 2011 1:44 
Аватар

Местожителство: Germany,Austria,Bulgaria
Автомобил: Audi A4 B8
На турската граница като влезеш за печат на паспорта има банка,обмеят на нормален курс не като в БГ дето влизаш и табелата за обмен на курса КУПУВА стои зад вратата :beat_butt2

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цени на бензина в Турция Публикувано на: Чет 31 Мар 2011 6:03 
Аватар

Става въпрос за детски хор, четвърти, пети и шести клас са децата. Няма там къде да обменят

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цени на бензина в Турция Публикувано на: Чет 31 Мар 2011 7:15 
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Аватар

Местожителство: София
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
На ул. Граф Игнатиев срещу горната част на пазара (към пл. Славейков) има change бюро.
Там продават турски лири.

В денонощното срещу НДК - на бул. П. Славейков също мисля има.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цени на бензина в Турция Публикувано на: Чет 31 Мар 2011 8:49 
Аватар

Преди малко са им обменили на хората. Явно няма турски лири навсякъде :beer

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цени на бензина в Турция Публикувано на: Чет 31 Мар 2011 8:54 
ябълката на раздора
Аватар

На паметника Левски,посока сточна гара винаги имат.Курса е прекрасен!
Комшиика бачка там,и винаги имат достатъчно лири в наличност.Отделно,бюрото работи с доста валути mhihi

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Къде да купя турски лири ? Публикувано на: Нед 03 Апр 2011 22:44 

Местожителство: Vienna
Автомобил: Passat B6 + Golf 3
В двата мола Сердика и The Mall има обменно бюро което продава и купува почти всички валути които може да ви потрябват. Аз от там съм купувал турски лири и румънски леи. След това пак там си продадох останалите.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Къде да купя турски лири ? Публикувано на: Вто 05 Апр 2011 11:29 
Аватар

Местожителство: София,Плевен
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1.8T AEB 1999
И на Летището(Т1) заминаващи има около 100-200 лири!Проверих тази сутрин! :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цени на бензина в Турция Публикувано на: Вто 05 Апр 2011 11:38 
Аватар

Местожителство: Sofia
vasstop написа:
На ул. Граф Игнатиев срещу горната част на пазара (към пл. Славейков) има change бюро.

http://nikar.net/
При Жоро е най-доброто място в София! Също купува и продава всякакви монети. Много точен, добри курсове, а измами са абсолютно изключени. :deal

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цени на бензина в Турция Публикувано на: Чет 07 Апр 2011 12:27 
Аватар

Автомобил: Seat Toledo
Двигател: BSE 2005
Ljubon написа:
vasstop написа:

http://nikar.net/
При Жоро е най-доброто място в София! Също купува и продава всякакви монети. Много точен, добри курсове, а измами са абсолютно изключени. :deal

:да: и аз от там купувах, нямаха достатъчно, но ми казаха да дойда на др. ден и всичко беше ОК. После пак там ми изкупиха обратно остъка :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Къде да купя турски лири ? Публикувано на: Сря 14 Мар 2012 23:03 

Местожителство: sofiq
а да ви попитам какъв е курса на турската лира

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Къде да купя турски лири ? Публикувано на: Сря 14 Мар 2012 23:11 
Предупреждение за вечен БАН

Местожителство: Sofia
Към 85 стотинки е една лира

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Къде да купя турски лири ? Публикувано на: Сря 14 Мар 2012 23:16 

Местожителство: sofiq
мерси колега :) зна4и скоро 6те се ходи при тоя жоро

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа