за малко да убия един кон днес

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
gti_power
Мнения: 429
Регистриран на: Нед 04 юли 2004 18:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: сф.

за малко да убия един кон днес

Мнениеот gti_power » Пет 04 фев 2005 19:26


не се хилете , добре че се разминах със одраскана кола и пукнато странично огледало ;)

ситуацията е много интересна и забавна

карам си аз с някаква нормална скорос по канала посока от днк кам стадиона ,ще завивам на ляво кам ръковска ..
в лява лента си карам ,а на завоя точно в дясна ленка препуска една каруца задвижвана от видно пиян мангал и кон натоварена до горе с какви ли не метали и 2,3 роми ...

незнам как решиха точно в последниа момент и те за васият на ляво при което ме засичат , скачам на спирачките заобикалям ги от дясно и пак тръгвам да завивам на ляво с мръсна газ защото видях доста бързо приближаващи се коли зад мен
а и коня доста бързо тичаше и се оказа че пак мангалите искат да продължат направо следващото нещо беше една муцуна на кон която се реска в страничното ми огледало , и се провлачва от моята врата до стопа отзад ...

последици те ги казах по-горе :evil:

неспрях тогава защото и аз имам вина но и добре че каруцата не се обърна да пръсне ламарин и желязо по целия булевард ...

та се чудя до кога ще им дават на тези мангали грозни да се разкарват с каруци из центъра на софия все едно сме на село да му се невиди .....
:evil: :evil:



:oops:




Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пет 04 фев 2005 19:34


С каруците напред към Европейския съюз :evil: :evil: Представете си колко зле са тия дето ни управляват щом с едни каруци не могат да се оправят,любимото ми е на Витошка мажду коли за по 100000 лева и хоп каруца с мангали.


Потребителски аватар
шокалан
Мнения: 153
Регистриран на: Чет 27 яну 2005 21:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот шокалан » Пет 04 фев 2005 19:46


Ами да те в бг са с спецялен режим на движение :lol:


mad_doctor
Мнения: 743
Регистриран на: Нед 27 юни 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот mad_doctor » Пет 04 фев 2005 19:58


Малееее да ги *** в каруците! Станаха пълноправни членове на движението :( Колко пъти съм ги псувал, но щом и най-спокойно си кретаха едни мангали по околовръстното...какво да ти кажа...добре че не е било и по-зле (примерно да ти се изсипят металите от каруцата върху возилото).


Потребителски аватар
didodi
Мнения: 1133
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 15:09
Автомобил: Amarok DOUBLE cab
Двигател: CSHA 2014
Местоположение: PB
Контакти:

Мнениеот didodi » Пет 04 фев 2005 20:19


Аз съм се срещал само 2-пъти с каруца : Вечер, извън градско, карам с околу 100 , веднага след завой, отсреща идва нещо (камион втория път) а пред мен някво петно на пътя , НЕ СВЕТИ щото няма светлоотразител , а верен отговор каруца :evil: Е как да спра за 20-30м. Добре че и в двата случея , отсрящния беше по-далеко и успях да ги заобиколя, но се чудя кога ли ще ми изневири късмета :?:


Потребителски аватар
leavon
Мнения: 923
Регистриран на: Съб 29 яну 2005 15:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот leavon » Съб 05 фев 2005 14:55


Скоро четох в някакъв вестник, че щели да ги регистрират, и съвсем официално да се движат. Май с изключение на баш-центъра! Сигурно, за да не омирисват управляващите...


Потребителски аватар
Pia kato zmei
Мнения: 62
Регистриран на: Съб 22 яну 2005 23:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

За малко да убия един кон днес

Мнениеот Pia kato zmei » Нед 06 фев 2005 11:08


didodi написа:Аз съм се срещал само 2-пъти с каруца : Вечер, извън градско, карам с околу 100 , веднага след завой, отсреща идва нещо (камион втория път) а пред мен някво петно на пътя , НЕ СВЕТИ щото няма светлоотразител , а верен отговор каруца :evil: Е как да спра за 20-30м. Добре че и в двата случея , отсрящния беше по-далеко и успях да ги заобиколя, но се чудя кога ли ще ми изневири късмета :?:

Не се притеснявайте :dance: , от среща с кон се оживява. Един мой познат ( издател ) си купи нова кола ( TOYOTA ) и понеже много пътува Drive за да снима по България, беше отишъл май че до Шумен, та на връщане от там, както си кара пича през ноща блъска познайте к'во - ми кон разбира се. Е оживя де и добре че колата му беше нова с каско - маско та му я поправиха ( счупени двете странични и предното стъкло, предния капак беше дал фира, както и предните и един от задните калници. ). :yeaha:


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Нед 06 фев 2005 14:20


не си е майтап тая работа...
един приятел със съни
на пътя за бургас след стара загора с 90км/ч 11:30 вечерта
удря каруца спряла перпендикулярно на пътя с двама цигани и бременна циганка
коня на парчерта сънито 6 пъти през капак (добре че са били с колани)
двамата цигани нищо има няма само дето са били на 10м хвръкнали
но циганката е починала и мъжа се е вайкал за коня а не за жена си!!!
имаше дело но бързо го оневиниха
циаганите са били с 3 промила....


Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот NovobranecGT » Нед 06 фев 2005 15:53


Като чуете за циганин и ППС бягайте надалеко!!! :evil:
Единия голям проблем са каруците, не съм от София, но гледам редовно новините и знам какво става.Като чух, че щели да регистрират каруците в столицата, които били над 500 направо ми стана смешно и нямали да ги пускат в централната част, поредното отбиване на номера.Все ми е на ума, че ще спрат мангалите ама както и да е.След 89 година си правят каквото си искат и за тях законите на важат :evil: :evil: :evil: Mr Green Fun a boi de bishop
Да не говорим за тия дето са в автомобили, повечето са неизправни, обикновено вътре има повече от 4-5 парцала....вече циганите карат само Пасати Б3 и Мерцедеси 200Е или 200Д, поне тук е така (Ладите 1500S - "циганска мечта" вече са отживелица). Купуват си книжките за 200лв и изобщо не могат да карат разумно, в повечето случаи са пияни и никога не ползват колани :lol: Има изключения, но както във всички статистики те са малко :D
Интересното е, че напоследък наблюдавам тенденция в пешеходците да изскачат на улицата когато им падне без изобщо да се оглеждат при което се налага да спирам за да не мина през тях, много се дразня защото винаги когато мога ги пускам и ги изчаквам да пресекат, а някой заспал идиот ще ме вкара в затвора :x Аз все пак съм от много по малък град и тук навсякъде наслагаха полегнали полицаи, движението е страшно натоварено в пиковите часове, а на всичкото отгоре и тези пешеходци, който сякаш са безсмъртни.Вече трябва не само да пазиш другите, но и да се пазиш от тях, което усложнява много шофирането.Тук е пълно и с жени-шофьори и възрастни чичковци пред пенсия дето си мислят че могат да карат много добре, има всякакви изтърсаци със самочувастие дето още не са осъзнали, че не парите и самочувствието правят добрия шофьор а уменията зад волана и опитът....
Много разводних темата, ще ме извините :oops:
Хайде със здраве!


Потребителски аватар
Varbona
El Presidente
Мнения: 7655
Регистриран на: Пон 28 юни 2004 14:31
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Varbona » Пон 07 фев 2005 9:40


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 07 фев 2005 14:50


егати пауъра :lol:
БАЙ МАНГАУ
и как ще ги спрат да вилазт в центъра-нещо актче ще им пишат а
мангалите са над закона, той тях ги не лови :cry:


Потребителски аватар
warrior
Мнения: 471
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот warrior » Пон 07 фев 2005 15:22


присещам се за случка с познат:
паркирал си опелчето спокойно като били за рибка, минала някаква крава, изгледала на кръв колицата и му забила един крак в фара :))
:lol:


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scuba » Пон 07 фев 2005 15:57


Aбе хора, вие как смятате че държавата ще се оправи с тея бе? Само погледнете снимките на Варбона! Кво е тва бе? Тва хора ли са бе? Те са над закона! И да му фрасне акта, кво ще му вземе? Коня и каруцата? Баси държавата. Не съм мислел че някога ще ми стане гадно, че живея тука, ама те зорлем ме карат да съжалявам


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Мнениеот R@do » Пон 07 фев 2005 17:03


Веднъж един тъпанар с каруца ми претендираше уи за предимство, че съм му отнел. Няма да го чакам 100 часа я нали не е МПС!



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта