заведения за хранене в Разлог

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
DOCDOBREV
Мнения: 359
Регистриран на: Съб 17 фев 2007 22:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

заведения за хранене в Разлог

Мнениеот DOCDOBREV » Нед 07 юни 2009 7:19


Понеже това лято ще ходим на почивка в Разлог,моля ако някой колега може да каже добри заведения за хранене в града да пише!Благодаря предварително.




Потребителски аватар
anger
Мнения: 788
Регистриран на: Пон 07 мар 2005 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот anger » Нед 07 юни 2009 12:25


Има едно много добро място за непретенциозни хора. Аз там съм ял най - добрите кебапчета и кюфтета. Намира се в самия край на централната улица в посока изхода към Благоевград на едно Т - образно кръстовище. Супер неугледна кръчма, но с много вкусни манджи. Винаги като ходя там не пропускам да го посетя. По принцип работниците от района се хранят там, което предполага винаги пресни храни.
На центъра има също хубаво заведение за бързо хранене с готвени ястия (чисто, приятно), ама убий ме - не мога да ти го обясня как да го намериш.


Потребителски аватар
Snejoky
R.I.P
Мнения: 1049
Регистриран на: Чет 12 окт 2006 22:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на село

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот Snejoky » Нед 07 юни 2009 22:21


В "Канчето" готвят много добре.


Потребителски аватар
DOCDOBREV
Мнения: 359
Регистриран на: Съб 17 фев 2007 22:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот DOCDOBREV » Пон 08 юни 2009 6:29


Snejoky написа:В "Канчето" готвят много добре.

къде се намира това?


Потребителски аватар
Snejoky
R.I.P
Мнения: 1049
Регистриран на: Чет 12 окт 2006 22:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на село

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот Snejoky » Пон 08 юни 2009 9:41


А сега де... Ходил съм доста пъти, но не мога да го обясня. Мисля, че се пада към края на Разлог, от към страната на Банско. Есента работехме в Банско, но ядяхме в "Канчето". Така се казва заведението. На обяд и вечер е пълно. Готвят добре и не е скъпо. Като отидеш питай и ще те упътят!


Uneek
Мнения: 1606
Регистриран на: Пон 15 май 2006 16:14
Автомобил: 1998 VW Polo Variant
Двигател: APQ
Местоположение: Благоевград

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот Uneek » Пон 08 юни 2009 20:25


Преди 2-3 години ядохме в една пицария в центъра, на реката и останах доволен, не знам обаче дали съществува още заведението :roll:


Потребителски аватар
Dead man
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 9978
Регистриран на: Съб 27 окт 2007 11:02
Автомобил: Hyundai Sonata 2007
Двигател: 2.0 16V 145HP
Местоположение: София,Дружба 1
Контакти:

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот Dead man » Пон 08 юни 2009 20:46


Uneek написа:Преди 2-3 години ядохме в една пицария в центъра, на реката и останах доволен, не знам обаче дали съществува още заведението :roll:

Има я-знам за коя говориш.... :да:
Много е вкусно там,цените са направо смешни и е точно до банка ДСК... :beer


Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот zaro » Съб 13 юни 2009 10:18


в разлог има една Пицария "Папи" мисля че се казваше на центъра, отидеш ли там никога няма да съжаляваш.


Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот Muncho » Съб 13 юни 2009 17:13


бтв, в офф-роуд форума има много добра тема за хубави заведения из цяла България.


Потребителски аватар
DOCDOBREV
Мнения: 359
Регистриран на: Съб 17 фев 2007 22:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот DOCDOBREV » Нед 14 юни 2009 7:05


Muncho написа:бтв, в офф-роуд форума има много добра тема за хубави заведения из цяла България.

РАзгедах и там,но точно за Разлог няма нищо.


Потребителски аватар
blagi1972
Мнения: 207
Регистриран на: Пет 12 дек 2008 19:56
Автомобил: GOLF 4
Двигател: ALH
Местоположение: София

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот blagi1972 » Нед 14 юни 2009 12:48


DOCDOBREV написа:
Snejoky написа:В "Канчето" готвят много добре.

къде се намира това?

Заведението се намира като влизаш откъм Банско,подминаваш бензиностанция Ром петрол и стигаш на едно У-бразно кръстовище.Хващаш по десния път и веднага първата пряка в ляво.Там съм ял и наистина хубаво готвят. :guinnes


battleseal
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 06 юли 2012 13:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: заведения за хранене в Разлог

Мнениеот battleseal » Съб 20 юни 2015 22:35


Здравейте Колеги,

Нов и горд собственик съм на Touareg следователно рових по форума. След като реших, че не съм компетентен да се изкажа по други теми (до сега карах Аудита) и след като попаднах на тази тема реших, че не мога да остана безучастен. Та такаа... малко археологически разкопки.

Първо искам да кажа, че Разлог е едно прекрасно място, не защото съм от там, а защото съм пътувал много и градът е прекрасен в сравнение с много други. Всеки, който избере да почива тук вместо в Банско ще направи добър избор (по-евтини хотели, по-близо до голф игрището "Пирин голф", което е в Разлог, по-близо до с. Добърско, по-близо до с. Баня и минералните извори, по-близо до Предел, по-спокойно, по-евтино и въпреки това само на 6 км от пистите над Банско).

Сега по темата, информация от първа ръка (вчера бях в "Маазата", днес в "Турска Баня"). С приятелката ми обожаваме да се прибираме в Разлог и да избягаме от лудницата в София, затова обикаляме кръчметата често.

Местенцата, който си заслужават в Разлог:

Механа "Разложка Мааза" - готвят прекрасно, цените напоследък са по софийски стандард. Беше много евтино, но Манчев (Кошмари в кухнята) беше при тях. След като установи, че всичко е прекрасно и няма какво да се подобрява в кухната, реши че проблема е във финансите, така и беше. Огромни порции за никави пари, сега порциите останаха огромни, но цените се вдигнаха (заслужено). Препоръчвам бохча или пилешки жулиен, ще си оближете пръстите. Намира се в парка в центъра на града.

Механа "Турска Баня" - много хубава атмосфера, хубава градина, кръчмата е направена върху стара турска баня и има руини заградени като атракция. Цени, високи за региона, но не прекалено (в сравнение със София е добре). Локация - в парка на града.

Пицария "Каса ди Папи" - покрай реката в центъра на Разлог. Хубава обстановка, хубави пици, рекичката пее. Готвят добре. Цени над средното за региона.

Гостилнича "Канчето" - вкусно и много евтино (последният път като бях пилешките хапки бяха 2.80лв). Като обстановка нищо особенно. Стига се като от Банско на У-образното кръстовище се хване десният ръкав и първата пряка в ляво :) От центъра на Разлог, спирате около автогарата и питате за "Канче".

Механа "Хитър Петър" или както е известна при нас "Сънцевата ме'ана" - добро местенце, добра обстановка отдавна не съм ходил и нямам наблюдения върху цените, но не беше нещо изненадващо. На края на града в посока с. Бачево е. Може би е важно да се отбележи, че е част от 100-те национални кръчми.

Ресторант "Рибката" - не готвят хич лошо, цени нормални, в центъра на града, градина, хубавко е.

Механа "Фенера" - на 500м от центъра, евтино, готвят добре. Обстановка - стандартна механа.

Механа "Кипрева Къща" - бивша къша музей, прекрасна обстановка и градина, цени нормални, гозби - ОК. На 500м от центъра. Питате и ще ви ориентират.

+ Центъра на Разлог е бъкан с хубави кафета в някои, от който предлагат и нещо за хапване, клуб сандвичи, ирландски сандвичи, тортички и т.н.

П.С.
Споменал съм само заслужаващите си местенца. Сигурен съм, че съм пропуснал някои, но всеки в Разлог когото попитате ще ви опъти. Ако имате нужда от инфо за нещо, пишете :)

Поздрави,
Георги



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 162 госта