Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Обяви за покупка и продажба на бусове и авточасти за тях
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
DA@KA
Мнения: 1081
Регистриран на: Съб 24 юли 2010 18:41
Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Местоположение: гр.Русе

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот DA@KA » Сря 14 май 2014 7:18






BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот BURKAN » Сря 14 май 2014 9:36


Оцапахме темата за което се извинявам на модераторите, но ще кажа, че вчера разрових mobile.de и е пълно със Т3 синхро колкото си щеш. За 8 - 12000 евра можеш да вземеш перфектен бус има ги кемпери и всякакви, гаражни, като излезли от завода! Така, че 20хил евра за такъв бус е многоооо. mesiata666 преди време имаше един ЛТ синхро кемпър невероятен за 25 евра. Ванката беше дал линк към него, невероятен. Вземи я потърси темата да видиш за какво става въпрос. Аз 20 евра за синхро няма да дам, отделно ги нямам тези пари. Пазара в БГ е друг! Парите са ни други! Попаднах на един Т3 кемпър на 35000хил км. за......30 евра.

http://suchen.mobile.de/wohnwagen-inserat/vw-t3-california-original-34-500-km-i-hand-st-georgen-brig/174920267.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelDescription=t3&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&minPrice=25000&negativeFeatures=EXPORT&categories=MotorHomesAndOther

Има ли желаещи? Така, че да се еб@ваме няма смисъл! Вземете и разровете мобилето.де и после говорете колко са хубави тези бусове за по 20 евра.

Ако искам все пак да се набутвам и ги имам парите бих взел това

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/vw-t3-caravelle-caravelle-c-1700km-laufleistung-erste-hand-neum%C3%BCnster/186851378.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=44%2C45%2C46%2C22&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=20000

и един синхро донор от БГ за 2-3000хил лв. и пак става ама с пъти по хубав и читав бус от онези за 20 евра.


Потребителски аватар
mesiata666
Мнения: 260
Регистриран на: Нед 02 фев 2014 15:28
Автомобил: VW Multivan T3 Magnum
Двигател: 1.9 TD 1989
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот mesiata666 » Сря 14 май 2014 10:10


Виж, аз не знам за теб, но аз определено не се "ебавам", нито се подигравам. Видях, че търсиш синхро и реших да помогна! Това, че не уцелих модела и финансовата ти възможност, не ти дава право да налагаш мнение, кой какво трябва да харесва и кой как да си харчи парите, бил той "плащач" или не. И това го казвам с най-добрия си тон (за да не помислите пак, че се заяждам) beer


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот BURKAN » Сря 14 май 2014 11:05


mesiata666 написа:хахахахахахаха, направо си кажи, че ти е скъпо, но недей да носиш водни проби от 9 кладенеца! Мислех си, че търсиш синхро, но не си уточнил (дори за Ванката), че търсиш LT и то кемпер. Уточнявай си изискванията, за да помагаме в търсенето. До тук ми е ясно, че трябва да е евтин ЛТ синхро кемпер... остава само да кажеш, кой цвят ти е любим? :beer :beer :beer
Eто тук има един синхро кемпер, малко е скъп, но поне има същите нелепи железа на муцуната, като "грозния" :scare3


Аз не ти се смея, а и явно не си разбрал, казах, че ако имах тези пари бих си купил ЛТ! И то едно ЛТ което не си виждал, а имаше тема за него, не като това което за което си дал линк.
Иначе зад всяко изречение от по-горния ти пост, лъха подигравка! Това, ако не еб@ване, на тема пари, какво е? Както и да е! :beer :beer :beer


Потребителски аватар
sagarmatha
Мнения: 40
Регистриран на: Чет 08 юли 2010 17:12
Автомобил: VW T4 1998
Двигател: 2.5TDI
Местоположение: sofia

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот sagarmatha » Сря 14 май 2014 21:16


Продавам рейки за таван на Т4 или Т5. Стават и за пасат или други комбита или ванове. Не знам какво производство са. Свалих ги от моето каравеле понеже ще режа покрива. Състоянието им е перфектно.
Изображение
Изображение
Цената е 250лв
0885552300 Страхо
В София са, но пътуват Еконт за сметка на купувача до всички кътчета на страната.


kosatka
Мнения: 7
Регистриран на: Пон 18 юни 2012 17:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот kosatka » Чет 15 май 2014 9:14


за изтриване

Последна промяна от kosatka на Съб 11 юли 2015 7:09, променено общо 2 пъти.


Bully_Bus
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 10 май 2014 21:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот Bully_Bus » Чет 15 май 2014 18:59


Здравейте,

казвам се Христо - собственик на синьото Синхро , което PACH е така добър да коментира по-назад в темата, използвайки моите собствени снимки, които му пратих преди половин година, с надеждата , че някой ще го стегне и ще го видя в движение с помощта на форума.
И тъй като част от описанието , дадено от колегата Иван, определено не отговаря на истината, ще използвам случая да информирам колегите-бусаджии.
Купих буса през 1997г. на търг от Продексим, когато много малко хора знаеха за съществуването, предимствата и качествата на този модел. За повечето хора по улиците е просто бус, стара ламарина , и никой не подозира какви качества крие. По това време , за тези бусове знаеха много малък брой хора- майстори на боксери и VW , предимно стари кадри от Тошово време- Куртев, Вельо, Чани,бай Стоян, бай Кольо, със скоростните кутии и др.,както и младите майстори (вече шефове на сервизи и не толкова млади) от Аутотехника-Горубляне.
Понеже го използвах динамично-полета , балкани, високи скорости, съм го ремонтирал стотици пъти. Колкото повече го караш - толкова повече го правиш- това е Синхрото.Ходовата част е сменяна основно 2-3 пъти, двигател е цепен и правен 5-6 пъти (за справка -Вельо и Митко). Спрях да му броя парите , след основно пребоядисване в Джемини през 2004, когато "грижите" по него надхвърлиха 35 000лв. Безумно е ,но само фен на такъв бус би разбрал.
От 5 години го спрях поради изтекла амбриажна помпа (задна) и свалих кардана, за да сменя карето ,след което въобще не успях да му обърна внимание, поради сериозно заболяване. Все си мечатех да го стегна и да летя със 160 по макадана с него,но уви живота ми се разви по друг начин. За сведение, нямаше да дам да се снимат с него за 2500лв., в състоянието , в което беше преди 7 години на моята сватба. :mrgreen Мога да ви залея със снимки и клипчета, ако желаете.
Идеята ми беше да го продам на човек, който ще му се радва, ще си го стегне и ще го видя лъскав и в употреба, подчертавам - при някой ,който ще му се радва. Преди няколко месеца се свързах с PACH, защото мислех, че ще даде информация във форума за моя бус, като модератор (ментор) на бусаджиите в раздела. Явно това не се е случило, както сочат фактите.ДАНЪКА Е ПЛАТЕН, за 5 години назад, и Иван знае това много добре. Обидно ми е, човек ,който никога не се е срещал с мен да ме подозира в дребни сметки. Откакто е пусната обявата в мобиле.бг , с мен се свързаха над 40 човека (подозирам, че е имало такива и от форума) и на нито един от тях не съм спестил информацията , която споделих по-горе. Никъде не съм казал, че буса е ОК, в движение или , че не се нуждае от доста труд , за да тръгне отново.На някои хора дори предложих контактите си с разни майстори,които биха им били полезни в начинанието.
Още не се приемам за донор, стар съм вече :)
Ще кача някои части в съответния раздел ,употребявани и неупотребявани- може да са от полза на някои колеги.

Извинявам се за дългия пост, но реших, че е необходимо да изложа фактите. Не ме интересува дали ще го вземе Валентин за Иван или обратното :)


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот BURKAN » Чет 15 май 2014 19:48


kosatka написа:Здравейте,
грехота е тази джанта да седи с резервната гума под колата,а атмосферните условия под колата оказват влияние.
За колко пари да се съглася да се разделя с нея?
2014-05-07 18.56.57.jpg


2014-05-07 19.03.37.jpg

2014-05-07 19.01.21.jpg


За 10 лв. Хем тя ще живее нов живот, хем ти няма да страдаш, че се чувства зле подложена на атмосферни условия! :th_up


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот PACH » Чет 15 май 2014 20:51


Христо, последно когато се чухме данъка не беше платен, каза че ще го платиш, след това не сме се чували. Споделил съм инфото което знам. Казах на всички които бяха поръчали да им търся синхро за офертата ти и никой не прояви интерес. Вальо дойде да го огледа и каквото ми е дал като описание съм го написал и споделил с кандидатите. Дано намериш купувач който да го възстанови както е било едно време, преди 15 години, но на тази цена едва ли. Бялото синхро което купихме от Враца е в същото състояние като твоето, до тук проекта мина 4000 лв. само труд и материали и то без да правим ремонти по мотор и т.н., отделно цената за придобиването му...Малко хора ще си позволят да загробят толкова пари в проект, а не вярвам на твоя като му се направи тотала да бъде по-малка сметката.


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот valsanik » Чет 15 май 2014 21:10


Ицо, да се намешам и аз ,след като ме споменаваш.....За твоя бус ме насочи Ванката....Факт...Искаше от мен да го наснимам за да знаем състоянието му.....Отделно имаше приказка , ако се продава ...да му се намери фен от форума. И се намери, но цената която обяви беше непосилна за него.Когато го гледах...данъка не беше платен.Когато се срещнах с теб горе....хем правех огледа, хем исках да се спазаря да купя от теб ел. огледалата, тъй като аз карам Мултиван и търсех такива огледала. Даже после няколко пъти говорих с теб за тези огледала.В един момент даже го исках за мене....или по точно, както ти казах днес, за синът ми....Говорихме, че не съм от онези , дето купуват и разпродават на части...Пак ти казвам......Никога не съм искал да го купя за Иван......Грешно си разбрал нещата...Както ти казах и днес.....ще се чуем следващата седмица, и ако не си го продал ще говорим.
Интересното е , че доста инфо за бусове се върти през нашата "секта"....Включително и за това синхро....и има доста спестена информация..


Потребителски аватар
neiki4a
Мнения: 551
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 18:14
Автомобил: polo 6n1
Двигател: 1.4 16V
Местоположение: стара загора
Контакти:

Продавам: някой части за транспортер т3

Мнениеот neiki4a » Пет 16 май 2014 16:39


запазени
Прикачени файлове
2.jpg
3.jpg

Последна промяна от neiki4a на Нед 12 окт 2014 9:51, променено общо 8 пъти.


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Продавам: някой части за транспортер т3

Мнениеот PACH » Пет 16 май 2014 20:29


neiki4a написа:скоростна кутия 5 степенна-300лв

стартер-20лв


Пу за мен стартера, утре ще му се обадя.


NezO
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 24 мар 2014 16:57
Автомобил: vw T3
Двигател: 1.6D 1985
Местоположение: Karnobat

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот NezO » Съб 17 май 2014 21:18


Здравейте колеги

Последна промяна от NezO на Вто 03 юни 2014 14:13, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
Mihailov78
Мнения: 1112
Регистриран на: Пет 30 апр 2010 11:15
Автомобил: T3 Caravelle
Двигател: DG 1900cc Petrol
Местоположение: Sofia

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот Mihailov78 » Нед 18 май 2014 11:41


Здравей, имам интерес към някой части от буса. Би ли направил снимки?

Благодаря!

Последна промяна от Mihailov78 на Нед 18 май 2014 21:16, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
soaring
Мнения: 181
Регистриран на: Нед 21 мар 2010 23:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот soaring » Нед 18 май 2014 19:11


Някой не е учил правопис!!!



Върни се в “Бусове купува/продава”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 115 госта