Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Обяви за покупка и продажба на бусове и авточасти за тях
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
daka
Мнения: 205
Регистриран на: Съб 07 юни 2008 22:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Исперих

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот daka » Сря 03 окт 2012 21:18


BURKAN написа:Колеги това излезе днес в продавалника. Който му се занимава да скача. Намира се в Исперих.
http://prodavalnik.com/prodavam-tsyal-ili-na-chasti-i10258947

Изображение

Буса може да се каже че е мой ,с ладов двигател е и от другата страна си е като от тази, има печка ебершпрехер ,отваряеми странични стъкла, теглич и много други интересни работи които струват далеч над 1500лв. Буса е в едни вторични суровини тежи 1800кг ако искате го купете и като желязо просто го плащате по един лев и човека ви го дава. Искам да го запазя за някой съфорумец но сигурно скоро ще го нарежат , пък и ми писна да убеждавам собственика да изчака,и като ми се яде пастичка отивам до магазина гледам купувам ям ,не чакам да ми пращат снимки. Елате вижте пазарете се с човека и го спасете .




Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот PACH » Сря 03 окт 2012 21:27


daka написа:Буса може да се каже че е мой ,с ладов двигател е и от другата страна си е като от тази, има печка ебершпрехер ,отваряеми странични стъкла, теглич и много други интересни работи които струват далеч над 1500лв.


Страничните отваряеми стъкла са от Т3 на Т2 са други, теглото не знам как го изкарахте повече от на синхрото ми, по документи е 1100 кг :) Изкупната цена на желязото в момента е 40 ст.Ако сложим отбивката за стъкла, гуми, панели и килограмите ще станат доста по-малко.

Изображение


Потребителски аватар
daka
Мнения: 205
Регистриран на: Съб 07 юни 2008 22:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Исперих

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот daka » Сря 03 окт 2012 21:59


mhihi

Последна промяна от daka на Сря 03 окт 2012 22:16, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
daka
Мнения: 205
Регистриран на: Съб 07 юни 2008 22:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Исперих

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот daka » Сря 03 окт 2012 22:15


Страничните отваряеми стъкла са от Т3 на Т2 са други, теглото не знам как го изкарахте повече от на синхрото ми, по документи е 1100 кг :) Изкупната цена на желязото в момента е 40 ст.Ако сложим отбивката за стъкла, гуми, панели и килограмите ще станат доста по-малко.

Изображение[/quote]

Всички купуват на 40ст и го продават на по 1 лев /поне при нас е така/ и не съм виждал т3 78година щото на стъклата пише така , и много добре знаеш че стъкла от т3 на т2 не стават.

тези стъкла са от самолет
Изображение

тези са от ракета
Изображение

тези от совалка
Изображение

а пък тези специално са от Т2
Изображение


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот PACH » Сря 03 окт 2012 23:31


daka написа:Всички купуват на 40ст и го продават на по 1 лев /поне при нас е така/ и не съм виждал т3 78година щото на стъклата пише така , и много добре знаеш че стъкла от т3 на т2 не стават.


Още утре ще измеря размерите на стъклото на двойката и тройката и ще изясним въпроса със стъклата, може последната година от прозиводството да са пуснали серия с такива отваряеми стъкла, макар че на първата снимка, виждам как заключването на стъклото е в средата на прозореца, на този е в долната част.Остава да кажеш как ги сметна 1800 кг, май без да искаш си добавил единицата отпред.В Бургас купуват на 40, продават на 80 ст.Смятаме 900 кг. чист и сумата е 720 лв. хайде ни светни, как станаха 1500 лв.

ПС
Предлагам да смениш малко тона, че аман от тарикати на дребно. Не си казал, не съм те качил на самолета да си починеш известно време от форума.


Потребителски аватар
pitstop_loungebar
Мнения: 108
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот pitstop_loungebar » Чет 04 окт 2012 1:07


Пиша,защото това вече е тъпо...

1во-това е форум за автомобили,а не за пастички
2ро-когато се продава нещо/пак казвам-автомобил,а не пастички/ си има раздели и правила! Какво ще рече "Буса може да се каже че е мой"? Твой ли е или не е? Като го продаваш /ако го продаваш ти/ кажи малко повече за него като километри,точна година,как е с документите и дай максимално инфо,а не колко тежи!
3то-не си мисли,че гледам да се заяждам,но изказвания от сорта на "Който му се занимава да скача. Намира се в Исперих.","като ми се яде пастичка отивам до магазина гледам купувам ям ,не чакам да ми пращат снимки" и "и ми писна да убеждавам собственика " /пак питам дали ти си собственика,защото преди това си казал,че е почти твой?/ ....та...тези изказвания са просто нелепи.
4то- пак тъпо изказване "и много други интересни работи които струват далеч над 1500лв."-какви са тези "работи",които струват над 1500лв.?

Пак ти повтарям,че не ми е да си чеша езика или да те нападам,но наистина смени тона,пусни адекватна обява и някой може и да го вземе. Аз/а мисля,че не само аз/ търся такъв бус за жената. И при поо-подробно инфо и снимки бих дошъл да го погледна и евентуално да го купя. Няма смисъл да бия път и да се окаже някой кирлив ръжделник,който няма изрядни документи и някой иска да му купя мечтите и спомените,а бонус да ми даде подобие на автомобил.

Съжалявам ако съм се изразил по-остро,но заради такива обяви доста стойностни коли заминаха към мургавите братя и техните наточени ножове.


Потребителски аватар
daka
Мнения: 205
Регистриран на: Съб 07 юни 2008 22:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Исперих

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот daka » Чет 04 окт 2012 8:12


Сори ако съм засегнал някой ,буса е в пункт за отпадаци,човека каза че го е платил за желязо миналата година на 52 ст и на 1800 кг, буса не съм го хвърлил аз и не знам колко тежи, върша услуга на форума, нямам изгода от цялата работа, човека си определя цената, с триста зора влязох в гюрлюците на пункта да го снимам с телефона , знаех че ще стане така и за това не го пуснах тук за продажба ,обадих се на двама човека че има такъв бус и го пуснах в продавалника ,телефона на човека давам на лични ,след десет дена заминавам за Франция и кво ще стане с буса не ме интересува.


fancyto
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 04 окт 2012 10:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот fancyto » Чет 04 окт 2012 10:46


Здравейте,
трябва ми раздатъчна кутия за VW Transporter, по възможност втора ръка. Някой да може да помогне?


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот valsanik » Чет 04 окт 2012 16:21


fancyto написа:Здравейте,
трябва ми раздатъчна кутия за VW Transporter, по възможност втора ръка. Някой да може да помогне?

Какво ще рече това??? За какъв Транспортер??? Аз не знам бусовете да имат отделна раздатка.Всичко е в скоростната кутия....или става въпрос да предния мост?? Ако е скоростна кутия, има ,продават се.Кеф ти 4ск.,кеф 5ск. Ако е предния мост, виж там нещата май са по дебели. Все пак дай повече инфо, щом искаш да ти се помага.Все пак тука няма врачки.Успех с начинанието.


Потребителски аватар
danov_m
Мнения: 170
Регистриран на: Сря 25 юли 2007 21:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Лом

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот danov_m » Пет 05 окт 2012 8:48


Имам някой изостанали от Т 4 ката неща само ми се пречкат из гаража!


Потребителски аватар
danov_m
Мнения: 170
Регистриран на: Сря 25 юли 2007 21:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Лом

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот danov_m » Пет 05 окт 2012 16:42


Още една находка
Прикачени файлове
DSC01731.JPG
ларег за главината на Т4
DSC01732.JPG
DSC01733.JPG
DSC01734.JPG


Потребителски аватар
milenchouuu
Мнения: 39
Регистриран на: Нед 22 мар 2009 21:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот milenchouuu » Сря 17 окт 2012 12:23


Продавам бус VW-T4 на части. Буса е перфектен. Като екстри има климатик,подгрев на седалки и огледала,две плъзгащи врати, абс,хидравлика и др. Буса е с автоматични скоростна кутия в перфектно състояние. Двигателя е 2.4Д 5-цилиндъра.
За контакти 0878717651.
Прикачени файлове
IMG_1684.JPG
IMG_1685.JPG
IMG_1686.JPG
IMG_1689.JPG
IMG_1689.JPG


geodj
Мнения: 167
Регистриран на: Съб 18 дек 2010 11:29
Автомобил: Vw ID3
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот geodj » Сря 17 окт 2012 15:10


Предните седалки в какво състояние са и цена?


Потребителски аватар
milenchouuu
Мнения: 39
Регистриран на: Нед 22 мар 2009 21:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот milenchouuu » Сря 17 окт 2012 16:31


Дясната седалка е перфектна а на лявата има около 15см. поправка заради реотаните(лявата седалка е с подгряване). Цена на двете около 200 с коментар разбира се.


Потребителски аватар
DA@KA
Мнения: 1081
Регистриран на: Съб 24 юли 2010 18:41
Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Местоположение: гр.Русе

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот DA@KA » Нед 21 окт 2012 8:37


Колеги аз не продавам, но в Русе при "Поляка ф-ма."Вакулински" има калъфи (преден капак)за Т4 по 65лв. :beer



Върни се в “Бусове купува/продава”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта