HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 16GB

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Matematiks
Мнения: 3168
Регистриран на: Вто 27 ное 2007 17:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот Matematiks » Сря 30 яну 2013 7:06


Буахахахаха :mhihi БАШ :deal

Предполагам се сравнява самсуняка и 4ес оти са на ена цена. Гледам,че у технополиса още си е на цената на ГоУф 3 :mhihi




Потребителски аватар
Танков
Мнения: 141
Регистриран на: Пон 20 юни 2011 14:56
Автомобил: Golf MK1
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот Танков » Сря 30 яну 2013 10:45


vasko01 написа:
hidalgo написа:


Да има интернет радио ,ама в България не всеки има абонамент за мобилен интернет но и да има не навсякъде има покритие или скоростта е олеле.Наличието на слот за карта е предимство не само за да имаш повече памет, но е свързано и с други неща ама нейсе.Да това е телефон ама за 1000+ лева трябва да е и работна станция щото иначе ще си взема NOKIA 100 за 80 лева и лаптоп за 900 и ще съм капитан.Пак казвам , не искам да омаловажавам Iphone но на мен той не ми дава неща които искам и за тая цена.........


мнението ти е малко абсурдно,без да се обиждаш... не всеки имал абонамент за мобилен интернет... както казаха такъв телефон (смартфон) без мобилен интернет си е едно тамагочи... който и да се вземе без мобилен интернет никаква работа няма да върши. Ти ако се забиеш у някоя гора и искаш да слушаш радио... е извинявай ама последния ти проблем е че телефона ти няма радио.. с него ли ще плашиш вълците и мечките? предимството за слота го коментирахме...другите неща са вече персонални и всеки сам определя играчката му каква работа ще му върши..


Потребителски аватар
hidalgo
Мнения: 937
Регистриран на: Вто 13 май 2008 9:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот hidalgo » Сря 30 яну 2013 12:09


zvera92 написа:Въпроса ми е някой има ли преки впечатления от изброените смартфони.Пред дилема съм затова някой ако знае нещо повече моля да сподели. :thup

Колега закупи си Самсуняк да са хепи всички. Не ти трябва това недоразумение iphone-a. :bowdown


Потребителски аватар
zvera92
Мнения: 558
Регистриран на: Пон 19 юли 2010 23:43
Автомобил: Vw Passat
Двигател:
Местоположение: София

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот zvera92 » Сря 30 яну 2013 13:06


Ходи до хенди при моя човек,НО извадих късмет...не беше на работа :mhihi .Сега говорих с него и се разбрахме за утре да се видим така,че утре ще пиша какво става.Побърках се не знам вече какво да взимам. :screwy


Потребителски аватар
Танков
Мнения: 141
Регистриран на: Пон 20 юни 2011 14:56
Автомобил: Golf MK1
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот Танков » Сря 30 яну 2013 13:15


zvera92 написа:Ходи до хенди при моя човек,НО извадих късмет...не беше на работа :mhihi .Сега говорих с него и се разбрахме за утре да се видим така,че утре ще пиша какво става.Побърках се не знам вече какво да взимам. :screwy



колега, имаш време да прочетеш в интернет за плюсовете и минусите, възможностите и недостатъците на всеки от телефоните. Ние тук го обърнахме отново на iOS vs Андроид ... забравихме за какви телефони говориш... имай предвид че като хванеш трите телефона ще добиеш само бегла представа за нещата... информирай се допълнително. Ако вземеш айфоня,ще останеш предполагам неприятно изненадан като се прибереш и се опиташ да го напълниш като флашка с музика и филми... има доста изписано в нета... попрочети и така може би ще стигнеш до там че да избереш телефона само като визия и как ти стои в ръката. Успех и дано избора който направиш не те разочарова


Потребителски аватар
zvera92
Мнения: 558
Регистриран на: Пон 19 юли 2010 23:43
Автомобил: Vw Passat
Двигател:
Местоположение: София

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот zvera92 » Сря 30 яну 2013 14:44


http://stoyan.net/2012/09/20/%D0%B7%D0% ... %B8%D1%87/
e това като го прочетох добре,че колегата над мен ми го каза почти се отказах от него..Ако наистина не може да си качвам мп3 и някви филмчета от компютъра , бахти боклука е тва. :screwy


Потребителски аватар
Танков
Мнения: 141
Регистриран на: Пон 20 юни 2011 14:56
Автомобил: Golf MK1
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот Танков » Сря 30 яну 2013 14:47


zvera92 написа:http://stoyan.net/2012/09/20/%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%8F-iphone-5-%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87/
e това като го прочетох добре,че колегата над мен ми го каза почти се отказах от него..Ако наистина не може да си качвам мп3 и някви филмчета от компютъра , бахти боклука е тва. :screwy


може разбира се, просто не е обикновеното копи пейст както е например при андроид-а, при айфоня всичко става с програмата iTunes. През нея можеш да си качваш музика,филми също знам че може някак... но просто е по-голяма играчка...


Потребителски аватар
hidalgo
Мнения: 937
Регистриран на: Вто 13 май 2008 9:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот hidalgo » Сря 30 яну 2013 14:52


Хехехехехех по-тъпа статия скоро не бях чел :screwy
Тоя просто се е чудел кво да напише и се е сетил за "екранче", "странни конектори".
Сега, ако види телефона и наживо, не само на картинка, може да му се получи малко по-добре. :rolleyes


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот AmW » Сря 30 яну 2013 15:02


Не разбирам какво толкова имат всички против iTunes...
Ако това е толко сложно, насочете се към малко по прости телефони от сорта на нокия c1 ....


Sent from my iPhone using Tapatalk


Потребителски аватар
zvera92
Мнения: 558
Регистриран на: Пон 19 юли 2010 23:43
Автомобил: Vw Passat
Двигател:
Местоположение: София

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот zvera92 » Сря 30 яну 2013 15:08


E*ахти обърканата работа. :mhihi


Потребителски аватар
Танков
Мнения: 141
Регистриран на: Пон 20 юни 2011 14:56
Автомобил: Golf MK1
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот Танков » Сря 30 яну 2013 15:17


AmW написа:Не разбирам какво толкова имат всички против iTunes...
Ако това е толко сложно, насочете се към малко по прости телефони от сорта на нокия c1 ....


Sent from my iPhone using Tapatalk


за някои това не е проблем но за други би било :) хора всякакви..

затова съветвам автора да чете и ако трябва да пита,аз съм насреща за съвети и помощ...


vasko01
Мнения: 169
Регистриран на: Съб 09 май 2009 13:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот vasko01 » Сря 30 яну 2013 16:34


zvera92 написа:E*ахти обърканата работа. :mhihi



Вобще не е объркана колега, просто като си вземеш Iphone ставаш роб на вижданията и идеите на някакви хамериканци, че за това си и плащаш подобаващо :bowdown .Като си вземеш телефон с андроид ,ти решаваш какво да правиш защото все пак като вземеш нещо такова очакваш то да ти улеснява живота а не да ти го усложнява.Аз нямям Iphone , но имам приятели с такива и когато ги сложим на масата , няма нещо дето Iphone да го може а Galaxy не , виж обратното :mhihi .Колегата ти е казал, чети , мисли , защото тия пари ти ще ги даваш.С риск да се повторя пак ще кажа , че софтуера може и да го пребориш но когато нещо го няма хардуерно........Последното нещо което ще напиша в тази тема е , че времената в които Iphone се смяташе за символ на просперитет, одавна минаха и ако някой си мисли , че да имаш Iphone е като да имаш bentley :aploud4

Успех в избора :thup

П.С. Едитнах си мнението, защото някой колеги явно не са ме разбрали не че виждам как ще си вземеш андроид без устройство ама....

Последна промяна от vasko01 на Сря 30 яну 2013 20:30, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2715
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот k_garchev » Сря 30 яну 2013 20:15


vasko01 написа:

Вобще не е объркана колега, просто като си вземеш Iphone ставаш роб на вижданията и идеите на някакви хамериканци, че за това си и плащаш подобаващо :bowdown .Като си вземеш андроид ,ти решаваш какво да правиш защото все пак като вземеш нещо такова очакваш то да ти улеснява живота а не да ти го усложнява.Аз нямям Iphone , но имам приятели с такива и когато ги сложим на масата , няма нещо дето Iphone да го може а Galaxy не , виж обратното :mhihi .Колегата ти е казал, чети , мисли , защото тия пари ти ще ги даваш.С риск да се повторя пак ще кажа , че софтуера може и да го пребориш но когато нещо го няма хардуерно........Последното нещо което ще напиша в тази тема е , че времената в които Iphone се смяташе за символ на просперитет, одавна минаха и ако някой си мисли , че да имаш Iphone е като да имаш bentley :aploud4

Успех в избора :thup

Не сравнявай телефон с операционна система!Самсунг и HTC изплуваха благодарение на системата Андроид,а не на умението си да правят телефони!Всеки сам си преценява какво му трябва в дадена машина и какво не!!!


Потребителски аватар
kimif2008
Мнения: 564
Регистриран на: Сря 01 окт 2008 22:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот kimif2008 » Сря 30 яну 2013 22:44


Защо не изчакаш SONY XPERIA Z. Или новия HTC M7(засега това му е името до 19.02)


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: HTC One X 16GB vs Iphone 4S 16GB vs Samsung Galaxy S 3 1

Мнениеот AmW » Сря 30 яну 2013 23:28


По пътя на логиката човек който е дал 1500лв. За телефон значи може да си позволи приложения по 2 евро....
Тва че гроздето е кисело за някой не значи, че найстина е такова...


Sent from my iPhone using Tapatalk



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта