Мобилен телефон с две карти

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Пет 24 окт 2008 7:49


DJ_TOLYO написа:Nokia като направят модел с 2 карти, тогава ше си купя. Мое мнение. :lol:

Nokia правят
един приетел си донесе от щатите ама модел не помня




Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Мнениеот Ivailo » Пет 24 окт 2008 8:49


One написа:
DJ_TOLYO написа:Nokia като направят модел с 2 карти, тогава ше си купя. Мое мнение. :lol:

Nokia правят
един приетел си донесе от щатите ама модел не помня

Replica?


didko
Мнения: 188
Регистриран на: Пет 05 ное 2004 13:55
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Мобилен телефон с две карти

Мнениеот didko » Пет 24 окт 2008 15:06


kickd0wn написа:Здравейте,

Интересува ме дали съществува мобилен телефон, който да работи с две сим карти като изискванията са да е компактен, да може да работи с едно блутут хендсфри, да е надежден и да НЕ Е от китайските боклуци, които заливат България.

Нека някой ако ползва подобно решение да сподели впечатленията си.


От една седмица съм със samsung d780. Да започна с "недостатъците": малко му е слаб звука при звънене съответно и в слушалката в режим на разговор, но това не е болка за умиране тъй като може да бъде коригирано от сервизното меню. Честно казано направо се родих с него, вече не ми се налага да мъкна със себе си по два телефона и във всеки един момент да се чудя дали не съм забравил някъде единият. Има много интересен начин на търсене на телефонни номера в книгата (за да бачка по бързо търсенето трябва да деактивираш търсенето на номера в сим картите). За другите глезотийки не мога да кажа нищо защото нямам време да ровя. Най вече го използвам като работен телефон :) . Абе с две думи телефончето си е добро.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта