Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Vizor » Пон 15 юни 2009 16:56


Pavcho2 написа:
Stoi написа:Да ползвам темата и аз да питам нещо ! Кажете как да надебелея ? Какво ли не пробвах и не става :(


Смени бирата. Или заповядай ще ти дам от мойте излишни килца :).
Писна ми да ме ползват като тежест/противотежест ето 2 примера с едни реални хора те си знаят кои са:
"- павеле - седни там да видиме колко кляка таз кочина - а я сега подкачай вътре да видиме от къде тропа"
"- павеле - стъпи на тоя носач че ми бега не мога да му набия втулката ."


:oops: Аз лично се чувствам кофти от това изказване щото мене ме изгониха за да може Павката да стъпи :oops: :oops:




Потребителски аватар
Pavcho2
Мнения: 2008
Регистриран на: Нед 11 юни 2006 15:11
Автомобил: Golf Mk4 GTI
Двигател: 1798 Т AGU custom intake
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Pavcho2 » Пон 15 юни 2009 16:59


И ти смени бирата !


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Ivailo » Пон 15 юни 2009 18:24


Tyan написа:аз катеря морените на Витоша.... разстоянието е 2.5км, денивелацията е 500 метра ..почвам по най късият ръкав ...местя се на средният, когато стигна края...и след това по най дългият ..първият път ми отне около два часа .....вчера си подобрих постижението с 25 минути и вече е един час при пулс 190 на финала.... като се премеря после съм по 3 кила надолу повечето от който течност ....

...... единствената екпировка дето ви е нужна са ръкавици за да не си захабявате ръцете и хубави маратонки с тънка подметка дето върви по контура на камъните като е достатъчно мека за да има грип ....пробвал съм специализирани продукти на пума и адидас и са добри ...но случайно намерих някакви български в един оръжеен магазин на около 40 лева обикновенно, но бяха на промоция по 25 ....шити и лепени със страхотна подметка ...няма такъв грип за сметка на това се хаби по бързо .....подметката е ултра хитро продължена и от страни за грип та и да се закучи не е страшно........

от както открих баирите няма друг такъв кеф :) ама не по равни пътечки с темпо на преспивна песен ....така всеки може ....RAW и бързичко.....

Можеш ли да споделиш къде по-точно?
И самите морени ли катериш или пътеки някакви?


Потребителски аватар
Veso101
Мнения: 913
Регистриран на: Съб 22 яну 2005 22:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Несебър

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Veso101 » Пон 15 юни 2009 20:00


Дюкан + фитнес + бягане -> резултат - минус 28 кила! :012:
От 115 на 87.
Който не вярва мога и снимки да му пратя, преди и сега.
Така че извода е : Вибраторите за жените.....гърча му е майката!


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Rabbit_TDI » Пон 15 юни 2009 21:13


Който папка много и иска да отслабва мързеливо да сикупи Pinoslim/от собствен опит го казвам/-бавно но сигурно отслабване и не вреди.Знам и два по-силни хапа - SuperSlim и Кленбутерол ама там копуването е "полузаконно".


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Rabbit_TDI » Пон 15 юни 2009 21:24


Stoi написа:Да ползвам темата и аз да питам нещо ! Кажете как да надебелея ? Какво ли не пробвах и не става :(

Мноо лесно - земи се бракувай и жената да ти готви :lol: /пак от личен опит го казвам/


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Tyan » Пон 15 юни 2009 22:47


ISRalien написа:Можеш ли да споделиш къде по-точно?
И самите морени ли катериш или пътеки някакви?


по пътеки и маршрути хофя когато правя преходчета или ако не знам местността ...когато нямам маршрут за шетане ..понеже не ми се седи в нас и ако не шетам някъде поне веднъж седмично ме боли корема та за тренировка катеря морените като гледам всеки път да сваля от предното време ....почвам от златните мостове докато не стигна скалите за катерене високото доста след средно-планинската обиколна пътека... разгледай ми албумите е у фейсбука за повече инфо... по морените е много яко щот некви хора си гукат ...и мацки по бельо ...и неква нинджа прехвърча покрай тях :)


Потребителски аватар
jorkatacool23
Мнения: 155
Регистриран на: Сря 19 ное 2008 16:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот jorkatacool23 » Пон 15 юни 2009 23:11


Това с тия колани е пълна глупост и заблуда на хората,които искат да отслабнат докато гледат телевизия и нагъват мазен чипс с бира.Няма такава глупост :screwy ,незнам защо ги рекламират и показват мъж и жена с хлътнали релефни кореми,които гарантирам ви са постоянно във фитнеса и така потдържат телата си в този вид.Това е истината,иначе и аз искам да си махам корема докато си лежа вкъщи и се наливам с бира пред телевизора ама не става така.Движение,секс,спорт и добре подбрана храна в умерени количества. :012:
Всичко друго е измама,с цел печелене на пари :banghead:


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Rabbit_TDI » Вто 16 юни 2009 8:06


jorkatacool23 написа:,секс,:

То хубу секс ма аз съм кат зайците 1мин и 25 сек. и съм свършил/и то барабар с либовната игра/-колко да му отслабна за туй време.

Последна промяна от Pichaga на Вто 16 юни 2009 8:58, променено общо 1 път.
Причина: не съм най-зле...спрете се брее


Потребителски аватар
rosy
Вечен БАН
Мнения: 2055
Регистриран на: Пет 15 юни 2007 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот rosy » Вто 16 юни 2009 8:07


Rabbit_TDI написа:
jorkatacool23 написа:,секс,:

То хубу секс ма аз съм кат зайците 1мин и 25 сек. и съм свършил/и то барабар с либовната игра/-колко да му отслабна за туй време.

Много секс mhihi

Последна промяна от Pichaga на Вто 16 юни 2009 8:56, променено общо 1 път.
Причина: спамец


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Tyan » Чет 30 юли 2009 10:06


Разликата между първата и втората снимка е 26 часа от който 8 часа сън, 48 километра и 9500 калории :o не се лъжете с колани и диети ....трябва си нечовешка физическа сеч .... и като вече ви се умира и не можете да мръднете ...още десет часа сеч :) ....


Потребителски аватар
Viktor_99
Мнения: 1956
Регистриран на: Пет 24 юни 2005 15:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Viktor_99 » Чет 30 юли 2009 10:37


Не действа!!!


Потребителски аватар
zdravko_dimitrov1986
Мнения: 1769
Регистриран на: Сря 17 окт 2007 17:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Самоков

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот zdravko_dimitrov1986 » Чет 30 юли 2009 11:43


Eми аз от колан се отказах.
Но стана следното преди 2 месеца и нещо си извъртях коляното много лошо - нещо с менискуса стана.
И си ме болеше така от време на време, и чукаше коляното.
от 20 дни ходя да тичам след работа, и болката отмина, но явно от натоварването и сега започна пак. Започвам да се замислям да си оправя колелото и да започна с него.
Мисля си и за операция на крака - не може цял живот да карам с таз болка.
Иначе от тичането се чувствам страхотно - тичам, къпем се и после на биричка. Спя като къпан. Е малко прегракнах, но без това не може.
Днеска поради болката сигурно ще наблегна на разходка без тичане, че ногата ме боли.
Поздрави.


Потребителски аватар
Persefona
Пололизирана
Мнения: 1933
Регистриран на: Пет 02 ное 2007 12:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Persefona » Чет 30 юли 2009 12:21


Tyan написа:Разликата между първата и втората снимка е 26 часа от който 8 часа сън, 48 километра и 9500 калории ...

и малко светлосенки mhihi


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Tyan » Чет 30 юли 2009 17:24


Persefona написа:и малко светлосенки mhihi


светлосенки трънци ... кантара не лъже

долното си се отнася специално за моето телце ....та то си държи около 2500 калории под формата на въглехидрати което става главно щотоо маам сладичко редовно :) съответно откакто се помня килата ми варират + 5 ако си седя в града и си правя ежедневните неща до - 10 в зависимост от това дали правя простотии по баирите и то промените стават с по 5 кила на деседневка ... та както знаем има грубо три групи енергийни източници дето си набавяме с храната и напитките ..въглехидрати, мазнини и протеини ..... тук ще обърна внимание на първите две понеже третото нормално не се ползва за захраване, а за възстановяване на тъкани ....та въглехидратите под формата на глюкоген са супер добри за интензивни дисциплини и упражнения освобождават се бързо, достъпни са веднага ... абе има пауа..... обаче на мен тоя запас ми свършва обикновенно на втория час понеже докато има пауа давам зверска газ ..... и като свършат се почва ....едно чувство за глад нечовешко.... студ ..невъзможност за пет минути ходене без почивка.... гадене ..виене на свят ...това му викат стената в спортните среди ...
те за това съм умрял на моста на втория час....

Изображение

....за повечето хора тук свършва тренировката или туризма ... със героичното "не мога повече, лощо ми е, аз се прибирам" или се почва почивка през две минути .....това е причината да си шетам сам по чукарите .... което не е особено здравословно ..като се има предвид че изминах 18 км със изкълчен глезен колкото пъпеш ..ама и да имаше някой с мен нямаше да ме носи я .......

.......когато въглехидратите свършат, започва да се точи енергия от маслените клетки която е по трудно и не веднага достъпна, но е особено подходяща и много важна за дълги и не толкова интензивни спортове .... не говорим да си петстин кила мазен слон ..защото колкото и да сме дебели сърчицето си е едно ...та трябва баланс в организма за да сме здрави..... та аз съм хванал цаката на животното ми че ако удържа на тая дребна фронтална атака при свършването на въглехидратите после ми се отваря такава крачка и енергия, че ми е все тая дали десет, двадесет, петдесет, сто километра ще мина с едно и също темпо .... едниственото нещо без което не може е вода ...и то много ...18 часа ходене 8 литра последният път........ така единственият проблем става физическото износване на крайниците.....защото има такова ако не сте го изпитали просто сечта не е била достатъчна ... като си мина план графика за деня ..който е горе долу до откат и още толкова хаха ...си удрям едно леко захранване да не взема да папсам ..което няма да е голяма загуба за света де ...хаха.... въглехидрати да живна и малко протеини да ми се пооправят мускулите който искаме неискаме при яка сеч си страдат ....състоянието на тялото в полеви условия си го наглеждам до колкото може по цвета на урината ... откакто почнах да му давам зор направо съм очарован колко на колко сеч дяни едно тяло и колко сме си разлигавили организма в днешно време ..... ако го оставя кекаво сега ...след време ще ми го върне .... та така...

П.С. не съм някакъв фанатик просто една сутрин станах и осъзнах че прекарвам достатъчно от живота си в градове ...зад волана ...на работа .....фа не е живот ....горе е истината .... само да няма светкавици :)



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта