Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Съб 25 Окт 2014 13:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Пон 19 Апр 2010 20:21 
Аватар

Местожителство: Елин Пелин
Автомобил: VW passat
Двигател: PB 1991
Свързах си телевизора с лаптопа през HDMI, но когато прехвърля картината от лаптопа на телевизора не излиза на целия екран, а с около 1-2 см по-малка от всички страни.Нормално ли е това? И лаптопа и тв-то са с разделителна способност 1920х1080.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Пон 19 Апр 2010 20:21 
Предупреждение за вечен БАН
Аватар

Местожителство: Хасково
С какво видео е лаптопа :deal

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Пон 19 Апр 2010 20:25 
Аватар

АТI 4570, операционната система е WINDOWS 7 64-bit ULTIMATE

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Пон 19 Апр 2010 20:34 
Аватар

Така трябва да влезеш в контрол панела на атито,от там на тв,самия монитор имаш настройки,от там разширяваш екрана :deal

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Пон 19 Апр 2010 20:54 
Аватар

Мерси утре ще опитам и ще пиша какво се е получило...че сега ме мързи пак да разпъвам кабели :)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Пон 19 Апр 2010 21:52 
Аватар

Ето и снимки,ако се налага коригираш с плъзгача от доло :beer

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Вто 20 Апр 2010 19:37 
Аватар

Местожителство: Търговище
Автомобил: SEAT LEON
Двигател: AUS 2001
Виж дали е пуснат на 1980х1080 ли какво беше. Ако е на макс. резолюция, значи трябва да "Разтегнеш" картината от самия телевизор. Поне нашия филипс има такава опция (автоматична).

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Вто 20 Апр 2010 19:56 
Аватар

LiRiX написа:
Виж дали е пуснат на 1980х1080 ли какво беше. Ако е на макс. резолюция, значи трябва да "Разтегнеш" картината от самия телевизор. Поне нашия филипс има такава опция (автоматична).

Нека да пробва това което съм му показал,има си и автоматично,ако той не помогне,тогава ръчното ще помогне,тествано на два телевизора,на сонито е авт.,на неото е ръчно :да:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Сря 21 Апр 2010 15:31 
Аватар

Местожителство: Варна / The Hague
Нагласи си телевизора.Не е от лапа.Нали си имаш бутонче с различни видове картини,16:9,широк екран... или там каквото беше.Оттам се коригира.Компа не барай.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Сря 21 Апр 2010 18:57 
Аватар

Plumber написа:
Нагласи си телевизора.Не е от лапа.Нали си имаш бутонче с различни видове картини,16:9,широк екран... или там каквото беше.Оттам се коригира.Компа не барай.

А ако няма и какво ако има?Аз ползвам ати от доста години и мога да ти кажа едно,не заблуждавай човека,картината се регулира от каталист центъра,ако той не разпознае тивито :screwy ,ако искаш мога да ти снимам,процеса за момента на два телевизора,тествал съм го и за сега само на сонито е от първия път heavy metal zork

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Сря 21 Апр 2010 19:16 
Аватар

Преди малко оправих всичко по начина, по който ми каза enigma79. Мерси колега, както и на всички отзовали се в темата.Просто бях почти сигурен, че са някакви софтоерни настройки, но не знаех къде точно да цъкна, аз от самия уиндоус се опитвах да го настроя.Още веднъж Мерси. :beer

П.С. Проблема ми е решен ако модераторите решат :lock: или могат да я оставят за други колеги да питат за подобни проблеми. :beer

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Сря 21 Апр 2010 19:27 
Аватар

Браво колега,надявах се че снимките ще ти свършат работа :да:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Сря 21 Апр 2010 20:19 
Аватар

Да перфектна работа свършиха...просто до сега съм ползвал все ge force видео карти. :)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Пет 30 Апр 2010 11:04 
Аватар

Местожителство: Варна / The Hague
enigma79 написа:
Plumber написа:

А ако няма и какво ако има?Аз ползвам ати от доста години и мога да ти кажа едно,не заблуждавай човека,картината се регулира от каталист центъра,ако той не разпознае тивито :screwy ,ако искаш мога да ти снимам,процеса за момента на два телевизора,тествал съм го и за сега само на сонито е от първия път heavy metal zork

Бе ако ще от 1000 да ползваш все тая.Пак ти казвам и от ТВ-то става.Не си единствения дето ползваш.Н ако обичаш си опрви малко тона.Не ми се дзвери такъв.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Въпрос за свързване на лаптоп с LCD телевизор Публикувано на: Пет 21 Яну 2011 2:57 

Местожителство: burgas
Здравейте,
Предварително се извинявам ако това не е мястото кадето трябва да питам, но имам проблем с който немога да се справя и ще ви бъда много благодарна ако можете да ми помогнете.
Опитах да включа лаптопа си към телевизора за да гледам филм с HDMI кабел.през персонализация на дисплея натиснах нещо което вече не си спомням точно какво беше :oops: дисплея на лаптопа ми стана черен и немога да видя как да го изкарам от този режим в който съм го вкарала :banghead: естественно за да ми е оше по-гадно и на телевизора не ми излиза дисплея на компютъра така че цирка е пълен.Изключих лаптопа 3-4 пъти,в началото си зарежда нормални и всичко се вижда до момента в който зареди и пак става черен дисплея.ПОМОЩЩЩЩ :cry:
лаптопа ми е Lenovo IdeaPad Y560
благодаря ви предварително

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа