Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Чет 02 Окт 2014 12:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
POST Заглавие: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Пон 06 Сеп 2010 17:44 
Аватар

Местожителство: Ловеч,жк.Червен бряг бл.113
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: AFN 09.1998
Колеги,има ли такъв шанс да възстановя изтрити съобщения от телефона.Преди година изтрих една информация,която много ми трябва сега.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Пон 06 Сеп 2010 17:46 
Аватар

Зависи с какъв телефон си, ако си с тея дето имат операционна система (Уиндоус) може да провериш в кошчето, но ако са от тия обикновенните телефони като Нокия 1208, забрави! :Mr Green Fun

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Пон 06 Сеп 2010 17:51 
Аватар

Точно на такъв телфон са,а може би и на Samsung J 200

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Пон 06 Сеп 2010 18:27 
Аватар

Намерих и изтеглих една програмка,но сега ми трябва някакъв си карт рийдър в който се слага Сим картата,но нещо не го намирам в нета за да го поръчам.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Пон 06 Сеп 2010 18:58 

Местожителство: ruse
Автомобил: virgine blue B3
mafiota_a4 написа:
Намерих и изтеглих една програмка,но сега ми трябва някакъв си карт рийдър в който се слага Сим картата,но нещо не го намирам в нета за да го поръчам.

Обикновен карт рийдър или някакъв по специален за такива сим карти . Ако е обикновенния който се използва за ММС , SD и Mini SD лесна работа .

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Пон 06 Сеп 2010 20:26 
Аватар

Местожителство: Елин Пелин
Автомобил: VW passat
Двигател: PB 1991
mafiota_a4 написа:

Не съм много сигурен, че ще успееш да ги върнеш, но все пак може да опиташ. Ето ти няколко четеца за Сим карти:
:link

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Пон 06 Сеп 2010 20:55 
Аватар

Местожителство: Varna
Приятел ... До сега се рових в гооглето по този вапрос .. това което аз открих /освен информация като какво се случва когато истрием смс/ е че за целта ти трябват само две неща .. първо ти трябва четец на сим карти които повярваи ми не е труден за намиране .. и второ .. трябва ти подходящ за целта софтуер .. програмките са доста но всички те са от порядака на 60 лева нагоре ... тази която аз ползвам е Data Doctor Recovery но е демо. Ако се здобиеш с подходящият софтуер пищи лично да кажеш коя е програмата ... Успех в търсенето ;)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Вто 07 Сеп 2010 8:19 
Аватар

wicked_Jester написа:
Приятел ... До сега се рових в гооглето по този вапрос .. това което аз открих /освен информация като какво се случва когато истрием смс/ е че за целта ти трябват само две неща .. първо ти трябва четец на сим карти които повярваи ми не е труден за намиране .. и второ .. трябва ти подходящ за целта софтуер .. програмките са доста но всички те са от порядака на 60 лева нагоре ... тази която аз ползвам е Data Doctor Recovery но е демо. Ако се здобиеш с подходящият софтуер пищи лично да кажеш коя е програмата ... Успех в търсенето ;)

Точно нея изтеглих и аз.Какво като е демо?Няма ли да ми свърши работа?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Вто 07 Сеп 2010 8:43 
Аватар

Местожителство: Варна
Автомобил: VW Sharan
Двигател: ADY_DBU_LPG 1998
vwfena написа:
mafiota_a4 написа:

Не съм много сигурен, че ще успееш да ги върнеш, но все пак може да опиташ. Ето ти няколко четеца за Сим карти:

Първият от Вали го имам. Не върши никаква работа .Някой, ако го иска може да му го дам.Предполагам, че и другите ще са такива.

Купих си 35/1 MSI Card Reader преди 2 г.от Домо .

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Вто 07 Сеп 2010 9:44 
Аватар

Местожителство: Varna
Загледаи се малко отдолу на програмата какво пише с червени букви ... Пише че демото ще ти позволи да прочетеш само пследните два смс-а които си изтрил .. аз знам че търсиш стара информация затова не мисля че ще успееш с този софтуер.. Успех брат... :да:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Чет 28 Окт 2010 18:45 
Аватар

А можете ли да ми препоръчате някакъв друг софтуер на по приемлива цена.Страшно много ми трябва тази информация.В глобул питах,но ми казаха,че не били шпиони и не можели да ми дадат текста на смс-ите.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Пет 29 Окт 2010 6:01 

Местожителство: Варна
http://t.........

Последна промяна от IvanMan на Нед 31 Окт 2010 15:16, променена общо 1 път
Нарушаване на т.9 от правилата!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Нед 31 Окт 2010 18:54 
Аватар

amatior написа:
http://t.........

?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Нед 31 Окт 2010 20:00 
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Аватар

Местожителство: София
Автомобил: Opel Corsa
Двигател: X12SZ
тези неща на ЛС :!:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Възстановяване на изтрити SMS-и Публикувано на: Сря 18 Дек 2013 16:18 

Местожителство: Vidin
Повдигам много стара тема...въпроса ми е, има ли начин да възстановя изтрит СМС от сим картата, същата е ползвана в Нокиа 100 ?
( съсдържанието на СМС е много важно за мен, а не мислех така като го триех )

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа