Интернет от булсатком

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
achodemo
Мнения: 1480
Регистриран на: Нед 05 окт 2008 22:50
Автомобил: GOLF IV
Двигател: AHF ASZ
Местоположение: Габрово

Re: Интернет от булсатком

Мнениеот achodemo » Вто 28 май 2013 12:33


Здравейте, събирам мнения за качеството на интернета им. Но по точно ме интересува как стоят нещата в Габрово , ако има някой техен абонат тук . Има ли изобщо оптичен Интернет и къде покрива. Поздрави.




Потребителски аватар
toshara
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря 17 юни 2009 13:21
Автомобил: MK2 Golf
Двигател: GTI PB 1990
Местоположение: Провадия

Re: Интернет от булсатком

Мнениеот toshara » Сря 29 май 2013 7:29


Aз съм адски доволен от интернета им.Не съм имал никакви проблеми,само веднъж бях прекъснал влакното,но дойдоха и си го оправиха :smile A за цената нямат равни.В момента плащам 9лв :icon_lol Филми тегля с около 13-14MB/s Наскоро смениха модема/рутера с друг,защото подобрявали качеството и сменяли някакви неща по системата,от една седмица се въртят покрай блока :icon_lol Новия рутер има 4 LAN порта,ето и един спийдтест с новия модем:
Изображение


Потребителски аватар
fox_vt
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 18:22
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: AHU 97
Местоположение: Велико Търново

Re: Интернет от булсатком

Мнениеот fox_vt » Чет 20 юни 2013 13:03


Здравейте сериозно се навивам за нет към булсат, някой от търново да ползва най високата им тарифа? Имам тв към тях което не мисля да сменям.


Потребителски аватар
fox_vt
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 18:22
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: AHU 97
Местоположение: Велико Търново

Re: Интернет от булсатком

Мнениеот fox_vt » Чет 20 юни 2013 16:50


Е нали оптиката не се влияе от такива неща ,по скоро някое от устройствата по линията.Ти за кой град говориш?


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Интернет от булсатком

Мнениеот nokiangage » Пет 21 юни 2013 21:45


@toshara - ти ме разби с тези характеристики :Mr Green Fun

За 7 лева на месец при мен толкова :rolleyes :

Изображение

ПС. Аз пък във Варна почти всяка седмица се чувам с поддръжката - то не бяха рязяне на кабели от общината, моментни проблеми, технически такива - все до няколко дена го оправят, ама като дойде ден за плащане си го искат на точния... :newsm66


Потребителски аватар
Asen_D
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет 19 яну 2006 0:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Интернет от булсатком

Мнениеот Asen_D » Вто 25 юни 2013 17:23


Изображение
20 лв., София, местна ланка


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2163
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Re: Интернет от булсатком

Мнениеот buller » Пет 03 окт 2014 10:10


Да споделя и аз лошия опит с тези... доставчици :censored2
По принцип всяка услуга е ОК от всеки доставчик, докато не се наложи да ползваш услугите им, заради проблеми.
Е, Булсатком държат челна позиция при мен по своята некадърност, наглост, нехайство и каквото още се сетите.
Имах до съвсем скоро пакет 2 ТВ Премиум + интернет. Телевизията им е що-годе добра, като изключим лошото качество и честите блокирания при силни бури, но това е нормално.
Интернетът е нещото, което обърна картинката с краката нагоре. Постоянно прекъсване - понякога по команда в определен час. Оказа се, че суйча им е в нечий дом и този някой самоинициативно го изключва, оставяйки доста абонати без нет. Според тях - проблемът е в човека, който го host-ва.
Второ, отново липса на интернет в произволни дни и часове - проблемът бил в Енергото, че спирали тока и на суйча му падало захранването. ОК, купете си UPS тогава. Отново проблемът не е при тях - енергото са виновни.
Но, чашата преля, когато една от наглите им служителки ми подхвърли бял лист, на който да подам поредната си жалба. Десетки мейли, пращани към всичките налични мейл адреси на сайта им. Отговори - нула.

С подобно отношение единственото, което им пожелавам е да фалират :neutral



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта