Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Чет 24 Апр 2014 23:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
POST Заглавие: Webcam на лаптопа снима на обратно .. ? Публикувано на: Чет 08 Дек 2011 20:55 
Аватар

Местожителство: София
От известно време си взех лаптоп асус к52ж и незнайно,защо камера ми снима и предава всичко на обратно(завъртяно).Търсих във всички настройки и т.н. ,дърпах и други драйвери но не става.Някой може ли да помогне ,чух че можело и да е дефект и трябва да се смени лаптопа
мерси

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Webcam на лаптопа смина на обратно .. ? Публикувано на: Чет 08 Дек 2011 20:56 
Аватар

Местожителство: Стара Загора
Автомобил: Mercedes Benz S202
Двигател: C200 Kompressor
От Driver-ите е.Просто си сложил грешен и върху него си записал новият,като не си махнал старият.Поне като работих в сервиза това беше масов проблем :)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Webcam на лаптопа смина на обратно .. ? Публикувано на: Чет 08 Дек 2011 21:01 
Аватар

mupk0 написа:
От Driver-ите е.Просто си сложил грешен и върху него си записал новият,като не си махнал старият.Поне като работих в сервиза това беше масов проблем :)

Ами аз купих лаптопа без win,след това го дадох да му се качи 7-цата.Незнам дали греша но мисля,че нямаше драйвери за камерата,или поне аз не намирах нищо.Камерата можеше само през скайп да се пусне.Сега дръпнах webcam uploader 2004 4.0 и с него се пусна,но на обратно пак ..

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Webcam на лаптопа снима на обратно .. ? Публикувано на: Чет 08 Дек 2011 21:08 
Аватар

това не е нищо.Драйвъри пак ти трябват дори и с 7ца.Просто това е приложение,а вграденият шофьор в 7цата не е за тази камера.Дай по-точен модел.Под лаптопа пише K52J* :) Какво се крие под звездата ?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Webcam на лаптопа снима на обратно .. ? Публикувано на: Чет 08 Дек 2011 21:11 
Аватар

mupk0 написа:
това не е нищо.Драйвъри пак ти трябват дори и с 7ца.Просто това е приложение,а вграденият шофьор в 7цата не е за тази камера.Дай по-точен модел.Под лаптопа пише K52J* :) Какво се крие под звездата ?

ASUS K52JB-SX137

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Webcam на лаптопа снима на обратно .. ? Публикувано на: Чет 08 Дек 2011 21:16 
Аватар

http://support.asus.com/download.aspx?S ... 5jg9tU8MJs

Избери си windows-а и свали драйвърите :)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Webcam на лаптопа снима на обратно .. ? Публикувано на: Пет 09 Дек 2011 0:09 
Аватар

Автомобил: Passat B5.5 Variant
Двигател: 1.8T AWT 150hp+
mhihi Бах тея асус mhihi Със сигурност е от драйвъра и аз съм имал такъв проблем и с инсталацията на нов драйвър се оправя :)

Или па за по-лесно като говориш по скайп просто обръщай лаптопа хахаха mhihi

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Webcam на лаптопа снима на обратно .. ? Публикувано на: Пет 09 Дек 2011 0:14 
Аватар

TiL написа:
mhihi Бах тея асус mhihi Със сигурност е от драйвъра и аз съм имал такъв проблем и с инсталацията на нов драйвър се оправя :)

Или па за по-лесно като говориш по скайп просто обръщай лаптопа хахаха mhihi

По-скоро другият човек трябва да го обръща :D

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Webcam на лаптопа снима на обратно .. ? Публикувано на: Нед 11 Дек 2011 22:09 

Местожителство: Варна
Изтегли си драйвера за устройството от сайта на производителя,но не го инсталирай.Разархивирай го някъде, след това през диспечера на устройствата ( device manager ) намери къде е камерата и с дясното копче на мишката щракни камерата. В падащото меню щракваш на обнови драйвер ( update driver )и след това в появилия се прозорец намери папката с драйвера който разархивира... напред ...изчакваш да го приеме и приключваш.За съжаление не мога да предполагам с каква уеб камера е твоя модел, може да се наложи да пробваш няколко драйвера.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Webcam на лаптопа снима на обратно .. ? Публикувано на: Нед 11 Дек 2011 23:50 
Одата
Аватар

Местожителство: Берковица
Автомобил: VW Passat 35i
Двигател: PF 1989
На тия модели асус драйверите за уиндоус 7 свалени от сайта пак дават образа на обратно. Ако имаш диск с драйвери за виста както обикновено го дават инсталирай драйвера за камерата от него, но в режим на съвместимост. Ако нямаш диск изтегли драйвер за виста. От дивайс мениджъра трябва да видиш хардуерната идентификация на камерата защото има 3-4 драйвера за различните камери. Едните мисля нещо чикони бяха или нещо подобно. На сайта драйверите са разделени именно по хардуерна идентификация

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Webcam на лаптопа снима на обратно .. ? Публикувано на: Пон 12 Дек 2011 11:57 
Аватар

Оправих я :beer Смених драйвера с този от сайта,който показа mupkO....
Заа което много му благодаря :beer

Някой да препоръча програмка за снимки :screwy :Mr Green Fun :Mr Green Fun

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа