Мнения за Samsung Galaxy Y / Motorola Fire XT

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
JaDaWiN
Мнения: 921
Регистриран на: Пет 30 окт 2009 21:52
Автомобил: [VW Golf 3][VW Passat B5.5]
Двигател: [AHU 1996 ][AVF 2002]
Местоположение: София

Мнения за Samsung Galaxy Y / Motorola Fire XT

Мнениеот JaDaWiN » Съб 02 юни 2012 14:33


Здравейте,
Харесал си това телефонче:
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2477/samsung-galaxy-y-s5360

Насочил съм се към него предимно заради цената - 160лв.
Интересува ме, има ли някой, който го ползва?
Ако да,
- как е Wi-Fi-я?
- навигация от типа на iGo работи ли БЕЗ интернет?
- лесно ли се browse-ва в интернет?
- как е батерията?
и също така цялостни впечатления от телефона.

Интересно ще ми е също, ако някой сподели мнение и за Motorola Fire XT. http://www.gsmarena.com/motorola_fire_xt-4160.php

PS Наясно съм, че Samsung-a е нисък клас, с кофти дисплей и че за 300лв. ще си взема къде, къде по-добър телефон. Просто си търся НОВ телефон до 200лв.




ivayloat
Мнения: 211
Регистриран на: Нед 03 фев 2008 16:51
Автомобил: SEAT IBIAZA 6k2
Двигател: 1.9 SDI
Местоположение: Добрич

Re: Мнения за Samsung Galaxy Y / Motorola Fire XT

Мнениеот ivayloat » Съб 02 юни 2012 15:01


http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone2=4117

като се сравнят моторолата изглежда сякаш по добра
мога да кажа за самсунга аз имам галакси айс предполагам че няма да имат мн разлика с този нищо, че моя се води по висок клас то е само заради камерата и дисплея.
Като първо впечатление ми прави повечето рам на моторолата и по хубавата камера и по големия дисплей.

1во уифито понякога създава малко проблеми ако си го включвал и изключвал често понякога не иска да се включи и трябва да се рестартира телефона или се въвежда един код с който си рестартираш драйвра за него *#*#526#*#* ако не се лъжа това е кога

2ро навигацията става да без нет игото е мн добра аз се прибрах от англия с нея с телефона ,но на моя дори дисплея ми се видя малък а на този ще е по зле все пак е само 3 инча

3то за нета пак няма проблеми лесно е но пак дисплея ми се вижда малък иначе за поща и туй онуй няма проблеми

4то Батерията ако ползваш мобилен нет и вифи няма как да държи много около ден иначе ако не се човърка и се държи на 2г мрежа може да изкара и 3 до 4 дена

това е аз съм очарован от моя самсунг не е лош телефон хич ,но незнам как са моторола аз сякаш бих рискувал с нея че са и доста добри статистиките


Потребителски аватар
JaDaWiN
Мнения: 921
Регистриран на: Пет 30 окт 2009 21:52
Автомобил: [VW Golf 3][VW Passat B5.5]
Двигател: [AHU 1996 ][AVF 2002]
Местоположение: София

Re: Мнения за Samsung Galaxy Y / Motorola Fire XT

Мнениеот JaDaWiN » Съб 02 юни 2012 15:39


Благодаря за мнението. Моторолата в Мултирама я има за 200лв. На характеристики наистина изглежда по-добра, но ме притеснява фактът, че Моторола напоследък не са много популярни със смартфоните се и не съм убеден в качеството им, както и в надеждността на тяхната версия на Android-а...


Потребителски аватар
vwrulzzz
Мнения: 25
Регистриран на: Чет 03 ное 2011 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за Samsung Galaxy Y / Motorola Fire XT

Мнениеот vwrulzzz » Съб 02 юни 2012 16:18


Сестра ми си взе този Самсунг преди време и мога да ти кажа, че за тези пари е много добра оферта. Всичко работи без проблем, качих й iGO и работи перфектно. Wi-fi и браузване на ниво, батерията е както всички смартфони, които се позлват за нет основно - всеки ден се зарежда, но това е нормално. Като цяло препоръчвам ти го.


Потребителски аватар
vinixxx
Мнения: 1813
Регистриран на: Пет 31 юли 2009 11:52
Автомобил: Seat Altea
Двигател: BJB
Местоположение: Смолян

Re: Мнения за Samsung Galaxy Y / Motorola Fire XT

Мнениеот vinixxx » Съб 02 юни 2012 20:51


JaDaWiN написа:Благодаря за мнението. Моторолата в Мултирама я има за 200лв. На характеристики наистина изглежда по-добра, но ме притеснява фактът, че Моторола напоследък не са много популярни със смартфоните се и не съм убеден в качеството им, както и в надеждността на тяхната версия на Android-а...

моторола са доста напред с материала и не трябва да имаш никви притеснения и предрасъдъци :wink:


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Мнения за Samsung Galaxy Y / Motorola Fire XT

Мнениеот chefito » Пон 04 юни 2012 13:09


Самсунгът не е зле. За моторола нямам наблюдения. Ако взимаш самсунга, имай предвид, че версията 2.3.5 на дроида не е добра и дава много проблеми. Задължително с кийс си сложи 2.3.6 или 2.3.7/тази е бета все още/.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта