Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Нед 21 Дек 2014 16:20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
POST Заглавие: Как се изтрива скайп - акаунт? Публикувано на: Нед 12 Авг 2012 10:54 
Аватар

Местожителство: pleven
Рових из менюто на скайпа, но не виждам такава опция. Моля за съвет!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Как се изтрива скайп - акаунт? Публикувано на: Нед 12 Авг 2012 11:56 
Аватар

Местожителство: Банкя
Автомобил: Vw Golf MK2
Двигател: PB 1990
Аз лично до колкото знам няма как да изтриеш скайп акаунт.Само не разбрах дали искаш да изтриеш собствения си акаунт или просто да премахнеш или блокираш някой нежелан абонат от списъка ти ?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Как се изтрива скайп - акаунт? Публикувано на: Нед 12 Авг 2012 11:57 
Аватар

До колкото си спомням, имаше съобщение от Администратори от Скайп, че ако не ползаш повече от 2 месеца (не влизаш в акаунта) Скайпа си, той се изтрива собственоръчно, нещо подобно като на пощата! После се активира чрез пощата! Това го имам като информация, колко е актуално не мога да гарантирам!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Как се изтрива скайп - акаунт? Публикувано на: Нед 12 Авг 2012 12:01 
Аватар

Местожителство: Перник
имам акаунт на незнам колко години,който не бях ползвал .Влязох си без проблеми оня ден .

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Как се изтрива скайп - акаунт? Публикувано на: Нед 12 Авг 2012 12:03 
Аватар

Местожителство: Банкя
Автомобил: Vw Golf MK2
Двигател: PB 1990
my heart iS iCe написа:
До колкото си спомням, имаше съобщение от Администратори от Скайп, че ако не ползаш повече от 2 месеца (не влизаш в акаунта) Скайпа си, той се изтрива собственоръчно, нещо подобно като на пощата! После се активира чрез пощата! Това го имам като информация, колко е актуално не мога да гарантирам!

На същото мнение съм защото имам 1,2 акаунт в които не съм влизал много време и вече не са достъпни.Но за изтриване нямам никаква идея...

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Как се изтрива скайп - акаунт? Публикувано на: Нед 12 Авг 2012 18:50 
Аватар

Автомобил: Passat B5.5 Variant
Двигател: 1.8T AWT 150hp+
Колегата да не пита за това как да изтрие акаунт който се е вписъл от неговия клиент?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Как се изтрива скайп - акаунт? Публикувано на: Нед 12 Авг 2012 20:03 
Аватар

Местожителство: pleven
Имам 2 акаунта, искам да остана само с един - другият е излишен и не го ползвам.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Как се изтрива скайп - акаунт? Публикувано на: Нед 12 Авг 2012 22:19 
Аватар

Местожителство: София
Автомобил: VW Passat 5.5
Двигател: 1.9 TDI AWX
muns61 написа:
Рових из менюто на скайпа, но не виждам такава опция. Моля за съвет!

Не може да се трие акаунт:

https://support.skype.com/en/faq/FA142/ ... pe-account

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Как се изтрива скайп - акаунт? Публикувано на: Нед 12 Авг 2012 22:23 
Аватар

Автомобил: Passat B5.5 Variant
Двигател: 1.8T AWT 150hp+
Тъкмо и аз това гледах... Струва ми се доста глупаво, но все пак да не забравяме кой купи правата над програмата :Mr Green Fun
Цитат:
Can I delete my Skype account?

It’s not possible to delete a Skype account or change a Skype Name after it has been created. However, you can remove all the personal information contained in your profile. This will ensure that other people cannot search for you in Skype by using personal information such as your full name, email or phone number (although they will still be able to search for your Skype Name).

Струва ми се доста глупаво, но все пак да не забравяме кой купи правата над програмата :Mr Green Fun

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа