Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Чет 24 Юли 2014 19:44

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Нед 25 Ное 2012 16:45 
Предупреждение за вечен БАН
Аватар

Местожителство: София,Дружба 1
Автомобил: Hyundai Sonata 2007
Двигател: 2.0 16V 145HP
Що за марка е това ? Колко са читави ??

Имат доста добри на хартия неща-харесах си една навигация и един телефон. :screwy mhihi

Някой има ли мнение за марката ?? :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Нед 25 Ное 2012 18:30 
Аватар

Преди два дни един френд ми изнесе лекция за телефона.
Много добри характеристики на много ниска цена.
ПРОЦЕСОР 1GHz
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА Android OS, v4.0
ВГРАДЕНА ПАМЕТ 512 MB RAM, 4 GB ROM

на свободна/без договор към оператор/ цена 250 лв, спрямо HTC /примерно/ е на половина цената.

иначе той има китайски айфон, и казва че престиджиото няма нищо общо ,много по добър бил.

ПП. а защо ти е навигация като вземаш телефон с адроид :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Нед 25 Ное 2012 18:51 
Bus Master
Аватар

Местожителство: Бургас
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Лаптопа ми е Престижо - компал система сглобявана по поръчка и вече 4 години грам забележка и проблеми нямам с него. Преди половин година си купих и електронна книга Престиджо, гаранционно ми ремонтираха копчето за включване, което потъна по незнайни причини.като цяло съм доволен :beer

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Нед 25 Ное 2012 18:58 
Аватар

Местожителство: София
Болшинството от марковите продукти са компилирани и изцяло произведени някъде в китай и после брандирани ! Така се получават онези мили моменти когато една и съща отвън и от вътре пералня носи името Беко , Индезит , Горене... Така е и с престижио , това е една малка но приятна компания коята прави нелуксозни неща но държи на приличното качество , спрямо ценовия клас . Нека да кажа че има много такива марки - Асрок , Алкател , Хуавей , Арнико ... Повечето от тях правят прилична китайска техника ! Така че от личен опита- за тея пари е много добре :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Нед 25 Ное 2012 19:02 
Аватар

Местожителство: varna
Навигация Prestigio-доволен ,на моменти се бърка ,но това го прави и Гармин!Върши работа!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Нед 25 Ное 2012 22:41 
King of the Road
King of the Road
Аватар

Автомобил: Golf MK2 - Audi A3
Двигател: RP - AGN
Prestigio е марка на Asbis, който е един от големите търговци на компютри в Европа, Средния Изток и Азия.

Като всеки дистрибутор, от Asbis имат контакти с всички производители на компютърни компоненти. Марката Prestigio всъщност са продукти, произведени в същите заводи, откъдето ASBIS доставя други марки, но брандирани специално за тях.

Реално хардуерът на един таблет Prestigio може да е същия като на Samsung Galaxy например, прави се на едно и също място, но се брандира различно от фабриката, според поръчката.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Пон 26 Ное 2012 11:48 
Аватар

Местожителство: Стара Загора
Автомобил: Zafira 2.0 DTI
gstg написа:
Нека да кажа че има много такива марки - Асрок , Алкател , Хуавей , Арнико ... Повечето от тях правят прилична китайска техника ! Така че от личен опита- за тея пари е много добре :mrgreen:

Само да допълня че Huawei са далеч от "прилична".Те са много напред в комуникационната техника.Нищо че са китайци.Но да ги сравняваш с ПРРестижо.... :screwy mhihi

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Пон 26 Ное 2012 15:58 
Аватар

Автомобил: Typ 53I
Че и Алкател в кюпа... :063:

facepalm

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Пон 26 Ное 2012 17:33 
Аватар

Значи марката не става... :wink:

Така разбрах от написаното.

Бях се засилил на един двусимов телефон... :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Пон 26 Ное 2012 17:37 
Аватар

Местожителство: Стара Загора
Автомобил: Zafira 2.0 DTI
escrime написа:
Че и Алкател в кюпа... :063:

facepalm

брееее тях ги пропуснах...не съм ги видял.Колегата да не сравнява

измислени фирми с големи производители.
Dead man написа:
Значи марката не става... :wink:

Така разбрах от написаното.

Бях се засилил на един двусимов телефон... :mrgreen:

Колега ,има достатъчно двусимови телефони сандроид на самсунг.Няма смисъл да рискуваш.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Пон 26 Ное 2012 17:40 
Аватар

Цитат:
Колега ,има достатъчно двусимови телефони сандроид на самсунг.Няма смисъл да рискуваш.

Съгласен,но не ми харесват.... :wink:

Мерси на всички за помощта. :bowdown

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Чет 29 Ное 2012 20:51 
Аватар

Автомобил: Civic
rokera671 написа:
Навигация Prestigio-доволен

+1

2г. закара ме до Чехия, Австрия и ме върна. Също и из България. Аз му бях качил iGO де, не беше с оригиналната навигация mhihi
Пак бих си взел, като се наложи :да:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Пет 30 Ное 2012 23:54 
Аватар

Местожителство: varna
Dead man написа:
Цитат:

Съгласен,но не ми харесват.... :wink:

Мерси на всички за помощта. :bowdown

И не ти трябва !Взех го за 309 лв и го продадох за 100 на приятел!Просто не е моят телефон!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Чет 03 Яну 2013 19:30 
Аватар

явно не знаете какво има вътре нали? :applause: наистина повечето марки наистина ползват един и същи хардуер

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Мнения за марката Prestigio Публикувано на: Чет 03 Яну 2013 19:34 
Аватар

Местожителство: Плевен, Варна
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Айде и аз да споделя мнението ми, работех едно време в една голяма верига за техника и доста неща от тази марка са ми минали през ръцете и честно да си кажа не бих бил доволен от качеството на повечето представители като сглобка или ниво на вложените компоненти, но пък затова цената е различна от тази на алтернативните "по-маркови" производители... В крайна сметка няма как да няма разлика ако се сравнява таблет за 299 и такъв за 599 лева, или навигация за 149 и такава за 399 лева, нали? :beer

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа