Мнения за марката Prestigio

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
thewraith
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 17 ное 2013 15:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот thewraith » Пон 25 ное 2013 19:28


restless написа:
thewraith написа:Аз имам телефон престижио,но имам един проблем който ми го прави вече за втори път.На първия слот съм сложил карта от флашка за интернет на Виваком,а на втория обикновена карта на Глобул без интернет.Телефона си работи нормално,но след няколко месеца безпроблемна работа ми се изключи интернета и каквито и настройки да потвърждавам все не се променя нищо.През WIFI си има интернет,но мобилния не се връзва,а преди това като се изгуби WIFI връзката и автоматично преминаваше на мобилен.Първия път го оправих като му върнах фабричните настройки,но ако всеки път така трябва да го оправям и да губя всички запаметени и инсталирани приложения е много гадно.Има ли начин да се оправи това или да го нося в сервиза.
Слагаш Titanium Backup free, бекъп, бекъпа на сдкарта, ресетваш, инсталираш титаниума - връщаш от бекъпа "program+data"
То инсталираните приложения си стоят в гугъл профила с който влизаш в маркета - и е въпрос на 10мин да ги инсталираш наново, с бекъпа просто запазваш и настройките на приложенията (примерно до кое ниво на пилетата си :D )

На мене ми е проблема за програмите те игрите си тръгват пак от там до където съм стигнал ;) Мерси за програмата сега си я дърпам




Krissa99
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 16 яну 2014 19:59
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот Krissa99 » Чет 16 яну 2014 20:04


Имам телефон Prestigio PAP4020 DUO доволна съм като цяло, но проблема ми е там, че когато говоря с някого и го чувам много слабо. Пише ми, че е усилено до края, но все пак не чувам. Някой ако може да ми помогне ще съм много благодарна. :)


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот silent » Пет 17 яну 2014 10:02


*#*#3646633#*#* пробвай с този код дали ще можеш да влезнеш в инженерното меню. Кода е за моя телефон но голяма част от китайските телефони са на една платформа. След като влезеш в инженерното меню, влез в аудио настройките и от там вдигни нивото на усилване. Помни какво правиш за да може ако нещо се обърка да възстановиш началното положение. Ако трбява си записвай. Повече информация както и твоя код ако е различен от написания може да намериш в руските форуми.


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот веселин » Пет 17 яну 2014 18:25


Бях се засилил да купувам таблет на Престижио ... от ниския клас за подарък на детето за Коледа . но ме предупреди човек работещ в Технополис - да не се занимавам с тази марка - доплатих 40 кинта и си купих най-евтиното Lenovo - чавето е доволно :mhihi


Потребителски аватар
doaiena
Мнения: 1500
Регистриран на: Чет 05 фев 2009 17:51
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София, Зоната на здрача
Контакти:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот doaiena » Пет 17 яну 2014 21:20


Човеците в техномагазините разбират от работата си и от това какво продават, колкото аз и ти от квантова физика, на човеците в техномагазинте им е казано да пробутват, в единия маркет 'веко' а в другия 'кроун'
Относно таблета, който си закупил и си се отказал от престижиото 100% си се прецакал в избора си!


Потребителски аватар
KORANDE
Мнения: 120
Регистриран на: Сря 07 окт 2009 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот KORANDE » Съб 18 яну 2014 11:42


:smile от 2 мес.ползвам Престижио 4500, и мога да кажа само че е Върха на сладоледа!
телефона даже надмина мойте очаквания... боцнах му интернет на Виваком който работи без забелешки,и разговори на Боб-също без грешка! имаше и безплатна навигация на Навител ама беше за 3мес.сега си ползвам карти на гоогле-то и си работи но с включен нет.Маршрут от Видин до София изхаби 6.23 МБ.което си е нищо.
Много важно е от самото начало на тел. да си сложите СД карта и да му кажете всичко което сваляте да отива там!!! иначе постоянно ще ви напомня че пемета е пълна и трябва да изтриете някое от приложенията.SKYPE също е добре,WI-FI то работи екстра,камерата иска настройки за да снима добре,също трябва да си инсталирате от Гооглплей една програмка за чистене на Кеш пеметта за да върви тел.по бързо.Батерията ако спра нета и не говоря кара 3 дена. Сложил съм Аваста за антивирусна програма и съм много доволен от нея.мога да виждам през нета каде се намира тел.и ако е откраднат ми снима крадеца със звук имиго праща на мейла.С една дума имам Телефон и Компютър в своя джоб!
:beer


Потребителски аватар
stefarata
Мнения: 1893
Регистриран на: Нед 13 сеп 2009 10:56
Автомобил: Seat Alhambra 7M
Двигател: AFN 1998
Местоположение: Карнобат

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот stefarata » Съб 18 яну 2014 12:05


навигациите им са :thumb_down , за другото не знам


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот Vlad777 » Съб 18 яну 2014 13:07


какво не им е наред на навигациите?


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот xploda » Съб 18 яну 2014 13:12


stefarata написа:навигациите им са :thumb_down , за другото не знам


Дали :mhihi Ползвам втора, на която съм сложил iGO и досега не съм имал проблеми нито с предното, нито със сегашното Prestigio.


Потребителски аватар
KORANDE
Мнения: 120
Регистриран на: Сря 07 окт 2009 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот KORANDE » Съб 18 яну 2014 15:23


е и аз съм мераклия на ИГО-ПРИМО,даже я дръпнах от андроид форума .един френд си беше направил няколко карти за иго-то според резолюцията на екрана ,и я сложих на тел. в сд картата .обаче не знам как да я активирам.а и там във форума също не е обяснено как става?... ама ако някой помогне ще има бира!


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот xploda » Съб 18 яну 2014 15:50


KORANDE написа:а и там във форума също не е обяснено как става?


Обяснено е подробно, като за първолак. Четене му е майката.


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот silent » Съб 18 яну 2014 20:29


Копваш арк файла и съдържанието на папката във вътрешната памет на телефона. Инталираш програмата с арк файла(еквивлаент на ехе файла в уиндоуса) стартираш програмата и всичко е наред -имаш ИГО.


Потребителски аватар
KORANDE
Мнения: 120
Регистриран на: Сря 07 окт 2009 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот KORANDE » Нед 26 яну 2014 9:29


:icon_lol да споделя с всички съфоромци,от няколко дни в Замундата има качена свободна навигация на Навител. аз я свалих и инсталирах ,работи без нет само на гпс-а.засега съм доволен! :th_up
а има и на иго-примо... :drunk



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта