Мнения за марката Prestigio

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
restless
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот restless » Пон 07 яну 2013 13:06


Haralampi написа:Точно така. А ако времето отделено на китайците преди и след покупка го инвестираш в реален труд ще спечелиш много повече от колкото ще икономисаш с подобна измислена покупка... :idea: Но не за всеки времето и рискът са пари... важното е да е с 20лв по-евтино.

А дали ти пържи мозъка с неясните боклуци които анонимния производител и пъхнал вътре... няма значение - 100 долара е все пак и сме направили далаверата без да храним посредници.

За когото 100 долара са нищо, джитка айфон.
И ще те помоля колега да престанеш с обидните забележки, ясно е, че имаш личен интерес, но бъди така добър да спазваш добрия тон, това е форум, а не място за получаване на лична изгода.




Потребителски аватар
Haralampi
Мнения: 3612
Регистриран на: Пет 28 ное 2008 13:44
Автомобил: VW Golf 4 - 2002
Двигател: 1.6 16V - AZD
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот Haralampi » Пон 07 яну 2013 16:11


Лична изгода? Не съм въобще в този бизнес и ако ми прочетеш първия пост ще разбереш, че самият аз изпитвам големи съмнения в марката и качеството предвид цената, за това и се заинтересувах от темата... чудя се къде е уловката и очаквах/очаквам някой да посочи недостатъците, които според мен просто са ми убягнали. Но очаквам сравнение с "истински" телефони, а не китайски псевдофони.


Потребителски аватар
plamenpet81
Мнения: 353
Регистриран на: Пон 26 окт 2009 21:27
Автомобил: Vento
Двигател: ABS
Местоположение: Пловдив

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот plamenpet81 » Нед 27 яну 2013 15:57


Харесал съм смартфон Lenovo.Ето ги и въпросните модели.Нека някой да обясни дали си заслужава покупка на такъв смартфон?

http://www.minideal.net/lenovo-a580-4-3 ... phone.html

http://www.minideal.net/lenovo-a750-dua ... phone.html

http://www.minideal.net/lenovo-a789-dua ... ttery.html

http://www.minideal.net/lenovo-lephone- ... black.html


restless
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот restless » Нед 27 яну 2013 18:45


от тези с най-добри х-ки е А789
На лични ти пращам един купон точно за този телефон - нямам идея дали е действащ, в hardwarebg го пуснаха


Потребителски аватар
Haralampi
Мнения: 3612
Регистриран на: Пет 28 ное 2008 13:44
Автомобил: VW Golf 4 - 2002
Двигател: 1.6 16V - AZD
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот Haralampi » Нед 27 яну 2013 19:34


А само аз ли не разбрах последните 2 поста какво правят в тема за Prestigio :question :spam

Последна промяна от Haralampi на Нед 27 яну 2013 20:56, променено общо 1 път.


restless
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот restless » Нед 27 яну 2013 20:08


само последните 2? :mhihi


ludiqq
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 30 май 2013 15:56
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот ludiqq » Чет 30 май 2013 16:05


Абе хораа чесно да ви кажа имам Prestigio Multiphone 4044 duo и е супер телефона няма значение, че е китайски телефон и кво от това даже като ходих да си го купувам от технополис нямаше в наличност Prestigio multiphone 4040 даже тея дето работиха в технополис казаха, че тази марка prestigio е най купуващата марка телефон :biggrin но този телефон ми харесва много има си сички екстрии купих го 289 лева преди 1 седмица сега гледам, че цената е паднала на 285 лева :th_up :th_up :beer


Потребителски аватар
doaiena
Мнения: 1500
Регистриран на: Чет 05 фев 2009 17:51
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София, Зоната на здрача
Контакти:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот doaiena » Нед 21 юли 2013 13:35




mirela_lubenova
Мнения: 3
Регистриран на: Съб 09 ное 2013 15:07
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот mirela_lubenova » Съб 09 ное 2013 15:29


Здравейте, аз имам един въпрос и някой ако може да ми отговори ще съм му много благодарна. Преди два дена купих телефон престижио, като преди това чух от един приятел, че е доволен от телефона има си всички екстри и за тази цена си заслужавало. Навих се и вместо самсунг взех престижио. Вечерта като го пробвах и разбрах че като звъня на някой не ми излиза моя номер а изписва че е скрит. Гледах в настройките, къде ли не влизах, какво ли не пробвах и не мога да го оправя. Също така да попитам дали може от друга марка да се праща на този тел., защото и това не ми позволява... Ако някой случайно може да ми каже нещо за тези проблеми ще съм много благодарна :)


restless
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот restless » Съб 09 ное 2013 18:52


какво не може да се праща?

За скрития номер - settings -> call settings -> advanced call settings -> caller id


mirela_lubenova
Мнения: 3
Регистриран на: Съб 09 ное 2013 15:07
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот mirela_lubenova » Съб 16 ное 2013 9:19


Ами песни, снимки... нищо... Включвам ВТ и го правя откриваем и когато натисна изпрати ми изписва ВТ спря! :eek нито аз мога да изпращам, нито другите на мен.. А за скрития номер БЛАГОДАРЯ, само там не бях влизала :biggrin


Потребителски аватар
mely
Мнения: 2728
Регистриран на: Пет 26 авг 2005 10:28
Автомобил: Citroen C crosser
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот mely » Нед 17 ное 2013 9:26


А преди да пращаш или получаваш сдвояваш ли телефоните?

Последна промяна от IvanMan на Нед 17 ное 2013 9:28, променено общо 1 път.
Причина: Не цитирай предишното мнение!


Потребителски аватар
thewraith
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 17 ное 2013 15:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот thewraith » Нед 17 ное 2013 16:07


Аз имам телефон престижио,но имам един проблем който ми го прави вече за втори път.На първия слот съм сложил карта от флашка за интернет на Виваком,а на втория обикновена карта на Глобул без интернет.Телефона си работи нормално,но след няколко месеца безпроблемна работа ми се изключи интернета и каквито и настройки да потвърждавам все не се променя нищо.През WIFI си има интернет,но мобилния не се връзва,а преди това като се изгуби WIFI връзката и автоматично преминаваше на мобилен.Първия път го оправих като му върнах фабричните настройки,но ако всеки път така трябва да го оправям и да губя всички запаметени и инсталирани приложения е много гадно.Има ли начин да се оправи това или да го нося в сервиза.


mirela_lubenova
Мнения: 3
Регистриран на: Съб 09 ное 2013 15:07
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот mirela_lubenova » Чет 21 ное 2013 22:39


mely написа:А преди да пращаш или получаваш сдвояваш ли телефоните?


Сдвоявам ги но пак не става... :cry


restless
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за марката Prestigio

Мнениеот restless » Пет 22 ное 2013 14:41


thewraith написа:Аз имам телефон престижио,но имам един проблем който ми го прави вече за втори път.На първия слот съм сложил карта от флашка за интернет на Виваком,а на втория обикновена карта на Глобул без интернет.Телефона си работи нормално,но след няколко месеца безпроблемна работа ми се изключи интернета и каквито и настройки да потвърждавам все не се променя нищо.През WIFI си има интернет,но мобилния не се връзва,а преди това като се изгуби WIFI връзката и автоматично преминаваше на мобилен.Първия път го оправих като му върнах фабричните настройки,но ако всеки път така трябва да го оправям и да губя всички запаметени и инсталирани приложения е много гадно.Има ли начин да се оправи това или да го нося в сервиза.
Слагаш Titanium Backup free, бекъп, бекъпа на сдкарта, ресетваш, инсталираш титаниума - връщаш от бекъпа "program+data"
То инсталираните приложения си стоят в гугъл профила с който влизаш в маркета - и е въпрос на 10мин да ги инсталираш наново, с бекъпа просто запазваш и настройките на приложенията (примерно до кое ниво на пилетата си :D )



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта