Субтитри на кирилица на Телевизор Sony Bravia

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
dELpIt0
Мнения: 77
Регистриран на: Сря 30 ное 2011 16:21
Автомобил: VW mk4
Двигател: 1.6SR 101hp
Местоположение: Надежда

Re: Субтитри на кирилица на Телевизор Sony Bravia

Мнениеот dELpIt0 » Сря 06 фев 2013 11:15


Знам,че трябва името на суб и на филма да е едно и също.Всички филми,които са .avi не тръгват,а всички,които са .mpeg тръгват. myrshavija,пречи ми защото като го пусна през HDMI кабела,единствено,ако го пусна и на двете да върви едно и също,тогава бачка,иначе ми дава грешка и не иска да тръгне на ТВ-то. Пускам го и го спирам през компа и от там минава всичко ( звук през колоните,картина и т.н ) иначе,както казах,като му задам да върви само на ТВ-то не иска да тръгне.За сега пак си му ги пускам през HDMI и другата седмица като се поосвободя ще го разцъкам пак и ще пробвам да ги шерна както каза колегата xploda. Благодаря за съветите :love.vwclub




myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Субтитри на кирилица на Телевизор Sony Bravia

Мнениеот myrshavija » Сря 06 фев 2013 11:55


dELpIt0 написа:...myrshavija,пречи ми защото като го пусна през HDMI кабела,единствено,ако го пусна и на двете да върви едно и също,тогава бачка,иначе ми дава грешка и не иска да тръгне на ТВ-то...
Значи имаш проблем, който трябва да отстраниш.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Субтитри на кирилица на Телевизор Sony Bravia

Мнениеот Vlad777 » Чет 07 фев 2013 22:28


А защо не си купиш един мултимедиен плейър - има такива до 100 лв, като например:
http://www.itshop.bg/product/528/raidsonic-ib-mp305a-b-multimedien-mrezhov-hd-pleyar.html

И един по-качествен, но за 190 лв:
http://www.itshop.bg/product/2216/a-c-ryan-playon-hd-mini-acr-pv73200p-multimedien-mrezhov-hd-pleyar.html


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Субтитри на кирилица на Телевизор Sony Bravia

Мнениеот VWGT » Пет 08 фев 2013 11:00


при Панасоник има такъв проблем с кирилицата, нещо проблем с енкодинга прави (със сменя на енкодинга в wordpad не става). Та, за да подкараш кирилски субтитри трябва да ги конвертнеш с една тяхна програмка vierasrt.exe. И отново имената на двата файла да са еднакви. Ако не я намериш в нета, аз я имам, прати ми мейл на лично и ще ти я пратя да пробваш. Нямам идея дали ще помогне, но друго не се сещам.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта