"ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Dead man
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 9978
Регистриран на: Съб 27 окт 2007 11:02
Автомобил: Hyundai Sonata 2007
Двигател: 2.0 16V 145HP
Местоположение: София,Дружба 1
Контакти:

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот Dead man » Съб 13 апр 2013 23:15


MITKO_DVD написа:така е щот техномаркет си продават мострите на големи отстъпки,който са с дефекти icon_idea icon_idea icon_idea

Почти позна.... :screwy

Просто някъде там е истината... На някой му трябват много пари за кратко време и е намерил начин да си ги набави... :a045

Купувайте смело,няма никакви проблеми... :th_up

ПС: Аз си купувам техниката,където е най-евтино,това което търся...няма значение кое е веригата...

Не правя реклама. :deal




Потребителски аватар
onazi
Мнения: 1160
Регистриран на: Пет 27 апр 2012 1:53
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9 TDI
Местоположение: София

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот onazi » Нед 14 апр 2013 10:14


Аз се сдобих с тв 55" за 1500 лв, вместо 2800, само защото няма дистанционно.
Не е бил мостра, няма следи от употреба


IRRITATING
Мнения: 2102
Регистриран на: Чет 29 ное 2012 15:32
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот IRRITATING » Нед 14 апр 2013 10:45


1300лв за дистанционно :mhihi Ти сериозно ли им повярва


Потребителски аватар
fox_vt
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 18:22
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: AHU 97
Местоположение: Велико Търново

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот fox_vt » Нед 14 апр 2013 11:18


Ами ако дистанциооното е от онези които приличат на самсунг галакси с2 напълно е възможно.И как ще ползваш тв то без дистанционно че ми е любопитно?


Потребителски аватар
onazi
Мнения: 1160
Регистриран на: Пет 27 апр 2012 1:53
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9 TDI
Местоположение: София

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот onazi » Нед 14 апр 2013 11:43


Купих си вече срещу 25 лв, пич


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот my heart iS iCe » Нед 14 апр 2013 12:08


Много добра сделка колежке! :th_up Дано останеш доволна от ТВ-то!
Днес, е последния ден, за закупуване на мостри!
Който разбира, там не спира :mhihi


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот VWGT » Нед 14 апр 2013 15:07


Телевизорите имат сервизно меню, от където лесно се проверя колко часа е работил, колко пъти е бил вкл/изкл и тн. Проверете преди да купите и преценете колко е нов. Освен мостри, може да попаднете и на рефърбишд, кофти е като не дават реална информация, а подобни акции са доста далеч от смисъла на "черен петък".


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот radi_nrj » Нед 14 апр 2013 15:19


Ти ако си мислиш, че в щатите не чистят залежала стока и мистри по време на черния петък жестоко се лъжеш. Там е работата, че там всяка мостра има голяма табелка "EX DEMO" и е с 40% отстъпка и без да има промоция, а по време на такава акция може и с 60% отстъпка да вземеш мостра.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот VWGT » Нед 14 апр 2013 15:59


Е тва имам предвид, наистина се разчиства всичко залежало, НО си пише кое какво е. Тук основно го ползват да си продадат боклуците. тази година не съм гледал, но миналата намалението беше точно на мострите само, а като чета и тази е било така. намаление от 10% на всичко имаше преди 2 седмици, пък тогава не беше черен петък :)
В технополис веднъж на последната останала бройка, която беше мостра, управителя на магазина след много умуване ми направи ... 4% отстъпка :smile


vasko01
Мнения: 169
Регистриран на: Съб 09 май 2009 13:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот vasko01 » Нед 14 апр 2013 19:04


Значи ако си купиш телевизор в четвъртък вечерта за 2000лв ,той не е мостра и е супер обаче ако си купиш същия телевизор в петък сутринта за 1800лв , той вече е мостра и е боклук, :mhihi това е при положение че и в двата случая ти вадят телевизора от склада а не го откачат от стената.Всички тези ударни промоции се правят за да се освободят складовете за новите модели , когато обаче наличностите свършат се продават и мострите.Според някой от мненията в тая тема , служитилите през ноща прибират и опаковат мострите и на сутринта ги продават ама по тая логика стените трябва да са празни.Друго което ми е интересно е как в склада има 5 броя и всичките са мостри (това в петък а в четвъртък не :mhihi )

П.С. Нямам нищо общо с каквито и да е маркети и тем подобни.


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот radi_nrj » Нед 14 апр 2013 19:21


Давам пример как се озовават мострите в склада. Когато купих моя телевизор купих последната бройка от единия Техномагазин. Същия модел го имаше само в най-големия магазин на другата верига и видиш ли имаха 4-5 бройки кашоните, на които не бяха в склада, а в търговската зона. Тогава точно започваха коледни промоции и явно бяха си прибрали мострите от малките магазини.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16283
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот Pichaga » Нед 14 апр 2013 19:24


аз затова си купих тв-то от полиса след нова година...на по-ниска цена от декември и при нулев брой клиенти, момчето беше толкова щастливо, че му направих оборот за тв, че го занесе лично до колата :mrgreen . С малки изключения тук е в сила лафа бития бит е...ния е..ан. Играем си на надлъгване...грозно и пошло...тотален Офф, но е факт.


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот xploda » Нед 14 апр 2013 19:27


Първоначално поръчах два пъти по 6 артикула, различни комбинации от Техномаркет. Нямало наличност. Е викам свалете ги от сайта де. Работели колегите. Тва петъка. Съботата отивам в Технополис, налична ли е промоцията 11% надолу, налична е. Давай викам насам. Тъй като от няколко седмици следя именно цените в Технополис, забелязах, че в събота цените им си бяха същите каквито и преди няколко седмици. Демек отстъпката е реална. В Техномаркет - изкуствено завишена за да се получи по-голям процент намаление.
Другото хубаво нещо, поне за мен де - така наречените консултанти много любезни и отзивчиви. Не знам на какво се дължи. При телевизорите изредих 6 модела и всичките все мостри, ама те си ми казват и нагледно показват, че е мостра. Едва 7-мия модел се оказа наличен и реално взех последната бройка преди мострата. После вика пералнята е последната, демек е мостра, викам не му пречи и тъкмо излизам вече гледам го притичва, вика намерих ти още една в склада неразпечатана. Викам евала :bowdown
Цялото пазаруване - 270л. хладилник, пералня, абсорбатор с два мотора, плот за вграждане, фурна за вграждане, 40" LED TV, 80л. хоризонтален бойлер. Oбщо към 2700лв., с отстъпката маааалко над 2400. Вчера ги взех, днес ги докараха и качиха. Общо взето много доволен от Технополис, голям плюс от мен :beer

Последна промяна от xploda на Нед 14 апр 2013 20:18, променено общо 2 пъти.


vasko01
Мнения: 169
Регистриран на: Съб 09 май 2009 13:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот vasko01 » Нед 14 апр 2013 19:58


xploda написа:


Точно ,отиваш ,питаш ,гледаш ,преценяваш ама човек трябва да е много заблуден или магазинерите да са факири та така да почистват телевизорите че да не може да се разпознае телевизор стоял 5 месеца на стената а има и други белези.И пак искам да попитам каква е разликата между четвъртък вечерта когато има бройки но не са с намаление и петък сутринта когато пак има бройки но са с някво намаление.

П.С.Сам си отговорих , явно в четвъртък срещу петък през ноща хубавите бройки се продават на приятели и се заменят с разни прее..ни :mhihi :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
Winner25
Мнения: 7339
Регистриран на: Пон 14 мар 2005 15:33
Автомобил: VW Passat B4 B6
Двигател: ABS BKC
Местоположение: Казанлък

Re: "ЧЕРЕН ПЕТЪК" в техно-магазините

Мнениеот Winner25 » Нед 14 апр 2013 20:29


vasko01 написа:...

Да ти отговоря за четвъртък срещу петък :biggrin
90% от намалените телевизори са стари модели, някои от тях от преди повече от 2-3години. Биле са мостри когато са биле актуални, след това са прибрани в склада. И сега нали са ма далавера, хората се сещат за тях :wink

А и от мостра до мостра има разлика. Някои мостри не се задържат и месец, други могат да стоят година.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта