Въпрос за ел.стъкла поло 6н

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
spoxx
Мнения: 12
Регистриран на: Пон 18 май 2009 20:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Въпрос за ел.стъкла поло 6н

Мнениеот spoxx » Вто 15 юни 2010 20:29


Добър вечер.Значи решил съм да си сложа ел.стъкла на полото което е 6н и попринцип е с обикновенни ръчки за стъклата , но се счупиха и на 2те врати и се насочих към ел.стъкла . Утре мисля да обикалям моргите да си потърся механизъм та ме интерсува дали има значение от това с колко врати е полото и същото така дали механизмите са еднакви с ибиза , кади и инка ? Мерси предварително за отговорите.




maznia
Мнения: 870
Регистриран на: Съб 13 окт 2007 16:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Въпрос за ел.стъкла поло 6н

Мнениеот maznia » Вто 15 юни 2010 21:43


може да ти отговори човек който продава отрязани коли и части около автокъщите или - трябва ти оборудване за твоя модел кола-врата.сичките му джаджи вътре.
незнам сам дали ще се справиш със водачите макарките и въженцата кое каде се слага но има вариант и само машинките да си вземеш -ако си сръчко става.


Потребителски аватар
Gecatawe
Мнения: 470
Регистриран на: Нед 26 авг 2007 18:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Въпрос за ел.стъкла поло 6н

Мнениеот Gecatawe » Сря 16 юни 2010 1:01


Има значение вратите, от сеат незнам дали ще стане но от кади би трябвало.Трябва ти корите, копчета, релслите и моторите вървят заедно, жичкаджия(освен ако сам можеш да се справиш) и едно 130-200лв.Ама според мене си оправи ръчните,тези ел.стъкла много проблеми с тях.


Потребителски аватар
TodorSlavkov
Мнения: 37
Регистриран на: Нед 15 фев 2009 11:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос за ел.стъкла поло 6н

Мнениеот TodorSlavkov » Сря 16 юни 2010 16:20


Има значение дали е с 2 или с 4 врати, също има значение и годината на пройзводство.
2ра ръка механизъм е около 80-100 лева. Оглеждай внимателно водачите на машинките. Ако имат дори дребна пукнатина не ги купувай, защото много бързо ще се счупят. Информативно нови са около 50 лв. комплекта. Друго важно нещо е да прокараш ръка през жилото трябва да бъде равно а не със стърчащи нишки. Дано съм бил полезен.
Съвет не си заслужава да сменяш ръчните стъкла с ел. Като цяло ръчните са с по-евтина подръжка и по лесно не намират части за тях. Като имаш излишни пари, ги вложи в нещо по-разумно свързано с колата.
Поздрави.



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: borgir1111 и 33 госта