Polo 1.4 60hp AUD не иска да запали или не иска стартера

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
geshuin
Мнения: 39
Регистриран на: Пон 22 фев 2010 21:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia 1.4 60hP AUD

Polo 1.4 60hp AUD не иска да запали или не иска стартера

Мнениеот geshuin » Пон 01 окт 2012 6:24


Здравейте колеги проблема е следния в петък колата я припалих,че цяла седмица не бе палена завъртя куршум няма проблем вчера се качвам да се поразходя и се случва следното нещо:Завъртам на контакт чувам помпата малко едно несигурно жужи нямаше много бензин на лампа бях лампи светят чакам,изгасват завъртам втори път да запали нищо не се случва нито мъц нито къц а лампите продължават да светят ако беше акумолатора или като врътна ще изгаснат или ще мъцне и пак ще изгаснат.Пробвам втори път същата работа бутнах я на скорост запали без проблем поработи малко загасих я пали няма ядове тая сутрин в 5 пак въртя няма проблем.Такова нещо ми се случи и тая зима в най-студения ден в 7 сутринта пак същото и тогава си мислех,че от студа нещо я е замръзнало стартер или де да знам какво на скорост пак запали и сега на 30 градуса вчера пак някой ако е имал подобен проблем нека сподели Благодаря:-)




Потребителски аватар
djshomi
Мнения: 1201
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: СО

Re: Polo 1.4 60hp AUD не иска да запали или не иска стартера

Мнениеот djshomi » Пон 01 окт 2012 12:18


Нявява ми мисли за клеморед.Или шалтера на стартера може да е, окислил кабела също които се закача на шалтера.


Потребителски аватар
Dead man
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 9978
Регистриран на: Съб 27 окт 2007 11:02
Автомобил: Hyundai Sonata 2007
Двигател: 2.0 16V 145HP
Местоположение: София,Дружба 1
Контакти:

Re: Polo 1.4 60hp AUD не иска да запали или не иска стартера

Мнениеот Dead man » Чет 18 окт 2012 20:38


Шалтер,стартер и тн...

Почвай едно по едно да проверяваш... :012:

ПС: Много здраво Поло.... mhihi


Потребителски аватар
kalopo0o
Мнения: 151
Регистриран на: Нед 02 дек 2007 12:42
Автомобил: Golf TDI ++
Двигател:
Местоположение: София

Re: Polo 1.4 60hp AUD не иска да запали или не иска стартера

Мнениеот kalopo0o » Пет 12 юли 2013 16:20


Здравейте малко избутвам темата от прахта , но смених клемореда днеска на колата , но след като го смених , нареждам всички кабели букси , давам на контакт всичко си светва помпата се чува че качва , но от пред от моното се чува странен звук който досега го нямаше . Та колата е на контакт тръгвам да въртя да пали , но нищо не се случва нито върти нищо и не знам какво става , а този звук от моно-то се чува като щракане . Моля помагайте :icon_sad :icon_sad :cry



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта