Календар за 2011

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Календар за 2011

Мнениеот asentm » Нед 20 фев 2011 7:27


оф, забравил съм :smackbum :oops:




Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Календар за 2011

Мнениеот BuGmaN » Сря 28 яну 2015 23:06


Колеги, кво ше праим с тия календари, на някой занимава ли му се или аз да зема да се фана, че ми е празно, някак без подобен календар/ри, а и не ми се правят само заради мен и приятелите... :screwy
Тая път без капарота, че някой колеги използваха, недоразумението за да ме злепоставят и ме оплюха не веднъж и на не едно място, заради, това... :bowdown
Прави се календара в малък тираж, като се изчерпи, пак... Намирам/ме 2-3 спонсора за начален капитал и го мятаме...

Който е ДА или НЕ да гласува за да имаме ориентация, какво и колко ни трябва. Само, че не мога да направя анкета..., ако може, накой админ да помогне, някак - ще е COOL... :beer


Потребителски аватар
stingray
Мнения: 582
Регистриран на: Пет 25 авг 2006 20:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Календар за 2011

Мнениеот stingray » Пет 06 фев 2015 15:29


Хайде да видим какво ще направиш този път Митак. Засега аз не искам календар :)


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Календар за 2011

Мнениеот BuGmaN » Съб 07 фев 2015 1:30


Благодаря за подкрепата! :cool


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Календар за 2011

Мнениеот BuGmaN » Сря 11 фев 2015 19:10


Здравейте, колеги! :smile
Календарът ще бъде с размер, брой страници, дизайн и т.н.- както е клубният (без да съм го виждал, но чака в еконта...), цената, отново ще е същата (3лв.) за да не правим някаква конкуренция и да си бъде, както е редно - братски! :cool Разликите ще бъдат в картинките и логата на спонсорите.
Пак ще помоля, ако може някой да направи анкета в която желаещите, просто анонимно, но да могат да изявят желание за да се измисли някаква бройка, поне за първоначален тираж... :smile


Потребителски аватар
Prodriver
Мнения: 646
Регистриран на: Пон 23 май 2005 1:01
Автомобил: VW Polo VW 1300
Двигател: AEE 1996 AB 1971
Местоположение: София
Контакти:

Re: Календар за 2011

Мнениеот Prodriver » Чет 12 фев 2015 10:30


Пуснах нова тема с анкета за календара,защото в съществуващата май не може да се пусне анкета :rolleyes

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=436393


Потребителски аватар
sastezatelya
Мнения: 1334
Регистриран на: Сря 08 авг 2007 12:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Календар за 2011

Мнениеот sastezatelya » Чет 12 фев 2015 20:23


Според мен много хора ще искат календар , дали за вкъщи на стената , дали за гаража , в който се прекарва доста време.. Хубаво е да видим избраните снимки и тогава всеки ще си прецени . Преди време се обсъждаше дали да не е със снимки на личните возила , но не са много тези които са завършени и които имат снимки с високо качество (предполагам) . Митака ще прецени как да изглежда и на който му хареса ще си поръча . Живи и здрави и лека вечер :wink :smile :beer


Потребителски аватар
stingray
Мнения: 582
Регистриран на: Пет 25 авг 2006 20:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Календар за 2011

Мнениеот stingray » Пет 13 фев 2015 9:52


Цената преди няколко години беше доста по-висока ако не се лъжа и пак не се получи нищо...Само приказки имаше, дано това което ще правиш си струва, а за личните коли, мисля че ще има достатъчно качествени снимки за календар, ако седне някой по-грамотен да ги пообработи...


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Календар за 2011

Мнениеот BuGmaN » Нед 15 фев 2015 23:36


Тъй-като, достатъчно сме закъснели, нямаме време за никакво обсъждане или договаряне на каквото и да е, просто - се скалъпва нещо и се разпечатва - определено количество лимитирана серия :mrgreen и тва е... :cool Догодина - повече! :biggrin
На календарът, най-много да се публикува първа страница - останалото ще е изненада за притежателите му!
Веждайки, вече и календарът на VW клуб, мога да кажа, че и "Въздухарският" ще бъде от 6 дву-лицеви страници в достатъчно, голям формат. :love.vwclub


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Календар за 2011

Мнениеот BuGmaN » Вто 17 фев 2015 10:17


Имаме или нямаме "Босер-клуб", ако имаме - желае ли управата му, той да бъде отбелязан в календарът, като спонсор? Безплатно е, но, ако има възможност и да помогне - не отказвам помощ.
Приема се помощ и от всеки желаещ, не само финансова... :love.vwclub :flag_bulgaria



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта