Червеното желание MK3 - Тройчо

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот HGP Twin Turbo » Съб 12 апр 2014 20:07


О, колега, аз съм забравил... Олисах се по този шибидах, че забравих съвсем. Здравето ми взе, аз мислех, че съм пуснал. :mhihi :mhihi Кой ме кара да го отварям тоя шибидах сега... Та, да трябва да го оправя, за да не ми пропуска вода. Няма да го залепя. Тъп но упорит съм. Не е по-инат от мен :mhihi , а снимки утре на светло - ОБЕЩАВАМ!!!




Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот HGP Twin Turbo » Нед 13 апр 2014 21:13


ИИИИИ.... Ето "дълго очакваните" снимки с червената предна броня. Стана доста истинско, но като намериш читав човек, който да ти даде читава част... Всичко става "читаво". :11 :c020
Отделно му сложих бели Лед крушчици на габаритите и стои мега готино, но не се вижда много-много на тези снимки, но като цяло са включени. На живо по-натъмно е мега.... (((:
Прикачени файлове
WP_000008.jpg
WP_000007.jpg


Потребителски аватар
Marto_cafeto
Мнения: 439
Регистриран на: Нед 06 ное 2011 21:14
Автомобил: Peugeot 307
Двигател:
Местоположение: София

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот Marto_cafeto » Нед 13 апр 2014 22:03


Ее така е супер готин,подмладил си го доста :th_up


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот HGP Twin Turbo » Вто 15 апр 2014 20:02


Днеска бяхме за смяна на тампони на задните амортисьори, защото от едната страна много биеше, докато не се оказа, че.... Всъщност бие не само той, ами и тампона на задния мост - скъсан е. :scare3 Направо не знам. Сега още маса пари ще се налеят, но нямам избор. Тройчо трябва да се върне с чест на пътя без тропане. (не, че в момента е спрял или не се движи де, но тропа :mhihi )


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот HGP Twin Turbo » Нед 20 апр 2014 23:08


Да се поразмърдаме малко... Христос Воскресе, колеги! Днес направих на Тройчо една изгъзица. :mhihi Тъй като в багажника масата на ключалката, която е, нещо не работеше и днес се поразчовърках, та свалих цялата ключалка, свалих щипчицата и естествено беше се поокислила, а и отделно не даваше никакъв контакт вътре крачетата. Оправих го това и светна както си трябва. Така де, ама нещо не ме топлеше това кандилце и имах още един същия плафон от друг Гофл, който го сложих от дясната страна. Сега съм с 2. В момента разликата е осезаема и се ВИЖДА в този багажник. Утре натънмо може и снимки да ви направя да видите какво стана всъщност. :mhihi


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот HGP Twin Turbo » Чет 24 апр 2014 22:29


Въпреки, че очевидно, никой не го чини какво се случва с Тройчо, аз ще продължавам да си развивам и да ви показвам и казвам, какво му правя. :mhihi
Значи, реших, че са му слаби светлините на врътките на парното, та малко засилих светлинките.

Изображение

А, за да направя с 3-те диода по този начин, на кабела, който е разпореден за лампата оголих 2 части и с друг такъв кабел и 2 буксички, които ми останаха от старите колони си направих от 1 такава букса - 3.
Тъй като, сами по себе си диодите, които исках да ползвам работят на по-ниско напрежение, трябваше да си взема резисторчета. Взех такива по 275 ома. :cool Запоих си минуса на диодите за резисторчетата и плюса на диода влезе в плюса на буксата, а другата част на резистора влезе в минуса. Иначе не светят.

Изображение

Като беше свалено всичко забелязах, че и лампата на пепелника ми е жълта и много слаба... Та смених и нея в бързината. :mhihi Та крайния резултат е това -
Изображение

P.S. Отсрани не ми свети, защото ми беше счупено паячето, като го свалих, та сега ще си търся врътки, само за да си взема паяче. :surprised


Бях написал преди няколко поста, че си "тунинговах" малко плафоните на багажника, та сега ги снимах и изглежда по този начин в 9 часа вечерта, когато навън няма НИКАКВА светлина и наоколо също беше тъмно. (ш извинявате, че е разхвърляно, ама... :mhihi :mhihi ) -
Изображение

"Държача" на плафон №2, който сам си направих е от алуминии и изглежда по този начин. -
Изображение

Хора без работа, а? :mhihi

Последна промяна от HGP Twin Turbo на Чет 24 апр 2014 22:33, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
balantai
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 50
Регистриран на: Пон 03 фев 2014 23:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ада

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот balantai » Чет 24 апр 2014 22:32


Браво колега за вложения труд :love.vwclub Защо не сложиш диоди и в предните бленди се едно са дневни светлини :mhihi :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Marto_cafeto
Мнения: 439
Регистриран на: Нед 06 ное 2011 21:14
Автомобил: Peugeot 307
Двигател:
Местоположение: София

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот Marto_cafeto » Чет 24 апр 2014 22:43


Добре е станало,браво :th_up


Потребителски аватар
balantai
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 50
Регистриран на: Пон 03 фев 2014 23:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ада

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот balantai » Чет 24 апр 2014 23:10


Нещо халогени мислиш ли да слагаш колега :biggrin


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот HGP Twin Turbo » Пет 25 апр 2014 21:31


Абе, обмислям го, обмислям го... :icon_lol Трябва да видя от къде ще извадя едни, за да ги сложа... :mhihi


Потребителски аватар
balantai
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 50
Регистриран на: Пон 03 фев 2014 23:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ада

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот balantai » Пет 25 апр 2014 22:33


халогени да искаш :mhihi


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот HGP Twin Turbo » Нед 27 апр 2014 23:10


Колеги имам проблем, по-скоро не проблем, а... нещо като чуденка... Каква може да е причината да ми отчита километрите, когато вкарам 2-ра и нагоре. 1-ва, дори и да я натисна ЯКО не мърда километража или мърда съвсем леко, оборотите се качват, но километрите - капса. Дали по този начин, реално не са ми правилни и километрите? Смисъл движа се с 40 уж, пък те не са реално 40? Дайте някакви съвети... :gruebel :dontknow :dontknow

Относно халогените... Хе-хе... Искам, искам. Ще кача снимка утре на Тройчо със затъмнени бленди и мигачи, доста добре се получи, че като взема халогени... Някой ден... :mhihi Ще е различно и да си имам "споменче". :mhihi


Потребителски аватар
balantai
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 50
Регистриран на: Пон 03 фев 2014 23:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ада

Re: Червеното желание MK3 - Тройчо

Мнениеот balantai » Пон 28 апр 2014 0:10


Червечето в ск кутия да речеме :mhihi



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 133 госта