The Green,Low MK3

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
n1ky
Мнения: 20
Регистриран на: Вто 01 апр 2014 23:10
Автомобил: VW GOLF 3
Двигател:
Местоположение: София

Re: The Green,Low MK3

Мнениеот n1ky » Съб 07 мар 2015 23:03


Здравейте , колеги! Най-накрая взех решетка без емблема,марка FK.:11 Тези дни каква неприятна изненада получих , просто не е истина. Времето 2 седмици - слънце,топло,кеф .. Реших да сложа новите джанти да видя как ще е стойката на колата ,за да имам впредвид дали ще трябва да си играя още с окачването. Сложих ги,возията се промени много - олекна ми волана,стабилността се промени,а и колата не се тормози толкова,защото на зимните 185/65/14,диаметърът беше равен на 17ки със гуми 205/40.
Стойката се промени и много му се радвам и въобще не съжалявам ,че съм взел 15ки спици(когато джантите са на колата изглеждат по-големи,странно :eek).И така всичко точно,оставям колата вечерта в гаража и на сутринта ставам доволен, отварям вратата и :eek :eek :eek :eek СНЯГ !?!??!?!?!?!.Ядосах се много ,защото трябваше да излизам,но нямаше как,изкарах я от гаража и тръгнах.Гумите с които съм в момента Michelin Pilot Sport 2,се държаха както трябва,та стигнах безпроблемно там,накъдето бях тръгнал.Сега пак минах на зимния сет,защото не искам да съсипвам джантите е и гумите,пък и си е опасно.
И една приятна изненада..Неочаквано получих снимка,която познат ми изпрати за жалост с лошо качеството,но текста към нея ме накара да се зарадвам от факта,че колата хваща окото на хората.:redface :biggrin
Изображение
Тъпото време разваля всичко иначе,ще има още неща като - широкия нож,GTI прагове,15-20мм фланци отзад,може би затъмняване на стъклата.Всичко с времето си,все пак! Поздрави! :beer :beer




Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8116
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: The Green,Low MK3

Мнениеот Bai Sando » Нед 08 мар 2015 8:53


Лови окото :beer


Потребителски аватар
n1ky
Мнения: 20
Регистриран на: Вто 01 апр 2014 23:10
Автомобил: VW GOLF 3
Двигател:
Местоположение: София

Re: The Green,Low MK3

Мнениеот n1ky » Пон 16 мар 2015 19:06


Здравейте , колеги! След като и двете брони пострадаха , днес се сдобих с нова предна,оригинална.Сложих и блендите,широкия нож и декоративните решетки.За жалост бронята е на колата временно,докато се купи боя и да се боядисат заедно със задната + решетката.
Тези дни ще бъдат сменени филтрите и маслото.Взех Total Quartz 7000 10w40, до сега за него не съм прочел лош коментар,пък ще го видим. :th_up :th_up


Потребителски аватар
n1ky
Мнения: 20
Регистриран на: Вто 01 апр 2014 23:10
Автомобил: VW GOLF 3
Двигател:
Местоположение: София

Re: The Green,Low MK3

Мнениеот n1ky » Вто 24 мар 2015 19:10


Здравейте ,колеги! Обслужих си колата и вече е готова откъм двигател за новия сезон.Всички филтри+масълце.Снимка имам само на тези,
'щото въобще изключих.Също така,вече съм с права генерация.Оставих само резонатор и крайното гърне.Колата се държи по-добре(мисля,че не си въобразявам),но ми идва тиха и скоро ще бъде монтирано крайно "спортно" гърне. Чакам малко по-топло време и започвам да подготвям броните за боя,надявам се съвсем скоро колата да е готова.
Изображение
Днес се сдобих и с прагове от ГТИ,освежих ги и ще бъдат монтирани след като монтирам и другите джанти. :th_up
Изображение


Потребителски аватар
n1ky
Мнения: 20
Регистриран на: Вто 01 апр 2014 23:10
Автомобил: VW GOLF 3
Двигател:
Местоположение: София

Re: The Green,Low MK3

Мнениеот n1ky » Вто 07 апр 2015 22:33


Здравейте , от днес Голфчето е със летния сетъп.Също така и леко го позатъмнихме,че ми писна да прилича на аквариум.
Изображение
Съжалявам за лошото качество на снимката , но просто щракнах една ,да има.. :mhihi :beer


Потребителски аватар
Marto_cafeto
Мнения: 439
Регистриран на: Нед 06 ное 2011 21:14
Автомобил: Peugeot 307
Двигател:
Местоположение: София

Re: The Green,Low MK3

Мнениеот Marto_cafeto » Чет 09 апр 2015 17:12


Кърти ! :censored2


Потребителски аватар
delch
Мнения: 55
Регистриран на: Пон 20 фев 2012 23:18
Автомобил: Golf mk2
Двигател: 2.0 16v abf
Местоположение: Бургас

Re: The Green,Low MK3

Мнениеот delch » Съб 18 апр 2015 1:19


Много готино изглежда колега! Спирали ли са те куките заради предните прозорци?


Потребителски аватар
n1ky
Мнения: 20
Регистриран на: Вто 01 апр 2014 23:10
Автомобил: VW GOLF 3
Двигател:
Местоположение: София

Re: The Green,Low MK3

Мнениеот n1ky » Чет 30 апр 2015 17:00


Здравейте,не съм писал от доста време,има няколко нови придобивки по голфчето.. :th_up
1во-За фолиото ме спряха и ми казаха "Или го разлепваш или АКТ 20 лева" , естествено го разлепих и сега съм без фолио. :th_up
Сдобих се с две новички Continental-чета за отпред.
Изображение
Също така се наложи и смяната на челното стъкло,доверих се на Кобра пък ще видим.Непредвидени разходи,но какво да се прави.
Изображение
Е една снимка след баня, вече с монтираните ГТИ прагове.Вижда се и старото стъкло как беше "цъфнало".. :mrgreen
Изображение
Скоро продължавам с нови неща по количката!! :th_up :th_up



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта