VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот Fearless » Пон 31 мар 2014 17:35


Здравейте,колеги.След едногодишно каране на братовчедска марка(Audi) се върнах към VW.Сдобих се с доста добър екземпляр VW Golf MK4 , произведен юни 2002г. с двигател 1.6 16v с код AZD.Като екстри има стандартните неща : климатроник , пълен ел.пакет , half-fis табло и т.н. Прикачам една снимка,направена в секундата в която Голфу стъпи пред блока.

Изображение

В последствие ще кача още,защото в момента е доста мръсна,карана е от пушач и вътре е някакво мазало.
За момента приоритет са ми набавянето на някои липсващи части от интериора,пък после ще се мисли какво ще се прави,НО развитие ще има :th_up :love.vwclub
Заплануваните неща след попълването на липсите са: ксенон,затъмняване на стъклата,монтаж на музиката от старата ми кола и боядисване на пластмасите в интериора.
За сега е това,след като направиме цялостната баня с Голфолинчо ще кача още снимки :beer




Потребителски аватар
Marto_cafeto
Мнения: 439
Регистриран на: Нед 06 ное 2011 21:14
Автомобил: Peugeot 307
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот Marto_cafeto » Пон 31 мар 2014 17:39


Па давай смело. Готин е,с любимите ми джанти :scare3


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот Fearless » Вто 01 апр 2014 7:35


При смяната на масло не ми беше рестартиран Service таймера и ми изписваше Service Now , но в последствие видях комбинацията и си го махнах сам.Обаче като температура винаги ми показва -50 градуса , а и климатроника слиза до -12 :eek Предполагам е заминал температурния датчик,в бронята ли се намира,както е на голф 3?


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот RoadRunner » Вто 01 апр 2014 7:51


Какво липсва по интериора?


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот Fearless » Вто 01 апр 2014 8:02


Подлакътника го няма,едно от плафончетата за задните пасажери,задната кора,и запалката(явно предишния собственик си я е харесвал :icon_lol ).

За сметка на това пък намерих жабка пълна с касетки на Емилия,Азис,Сашо Роман и Глория :icon_lol :screwy


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот Fearless » Вто 01 апр 2014 19:03


Днес бяха набавени задната кора и задното плафонче.
Сега обаче искам да кажа колко шокиран останах след една гледка в моторния отсек : Значи гледам си аз казанчето за антифриза да видя бозица ли е вътре и попадам на е*ати гледката,един плъх заседнал на доста неподходящо място :

Изображение

Ей богу,човърках с дълга права отверка,с пръчки,с какво ли не....Но мястото е ограничено,а мръсника е заседнал здравата(краката му са оплетени,главата също....няма да разказвам по-цветущо,че може да има гнусливи) :banghead
Почна да се стъмва и реших да го умувам утре на светло :newsm66


Потребителски аватар
hvp800
Мнения: 4617
Регистриран на: Вто 29 яну 2013 19:46
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот hvp800 » Вто 01 апр 2014 19:25


датчика за температурата е отпред в бронята откъм страната на шофьора, а това за плъха дано е първоаприлска че иначе гадно :twisted


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот Fearless » Вто 01 апр 2014 19:32


Благодаря за инфото :beer И не,не е първоаприлска,искаше ми се и на мен да е,даже снимка съм качил да ви запозная с мизерника :screwy :mhihi


Потребителски аватар
Koko95
Мнения: 290
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:27
Автомобил: MK4 TDI
Двигател: ATD
Местоположение: Видин/Fuengirola

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот Koko95 » Сря 02 апр 2014 1:38


Плъха не е голяма беля че се е оплел там , аз намерих птичка в предната броня на моята 4ка :screwy . Най ми харесва броя на вратите и джантите :mhihi


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот HGP Twin Turbo » Сря 02 апр 2014 1:48


Fearless написа:Днес бяха набавени задната кора и задното плафонче.
Сега обаче искам да кажа колко шокиран останах след една гледка в моторния отсек : Значи гледам си аз казанчето за антифриза да видя бозица ли е вътре и попадам на е*ати гледката,един плъх заседнал на доста неподходящо място :

Изображение

Ей богу,човърках с дълга права отверка,с пръчки,с какво ли не....Но мястото е ограничено,а мръсника е заседнал здравата(краката му са оплетени,главата също....няма да разказвам по-цветущо,че може да има гнусливи) :banghead
Почна да се стъмва и реших да го умувам утре на светло :newsm66


Всичко съм виждал и очаквал, но това... :scare3 Ръчкай, може и да излезе, ако не - макар и гадно, защото като го извадиш ще е на части вземи една от онези щипки, които събират буклука дето са дълги и са като ножица горе на ръката. Това ще го измъкне 100%. Еб**си.... Плъх, бе човек! :screwy :scare3


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот Fearless » Сря 02 апр 2014 9:43


Не става с нищо,какво ли не правих до сега,от 8 сутринта го човъркам...на крик дигах колата отдолу да го ръчкам и не,и не.Той сигурно е там отдавна,защото е станал направо на едно с колата,а ме притеснява да седи там.Ще потърся някакъв силен разграждащ препарат да го пръскам,бахти мизерията...с къв акъл тоя плъх се е наврял там :screwy :icon_lol


Потребителски аватар
sako0o0o
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 03 фев 2013 13:20
Автомобил: VW Passat
Двигател: 1.9TD
Местоположение: Видин/Благоевград

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот sako0o0o » Сря 02 апр 2014 10:09


Колега иди на някоя автомивка и пробвай с някоя здрава водоструйка бии бии в него и може и да се получи. :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Marto_cafeto
Мнения: 439
Регистриран на: Нед 06 ное 2011 21:14
Автомобил: Peugeot 307
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот Marto_cafeto » Сря 02 апр 2014 10:15


sako0o0o написа:Колега иди на някоя автомивка и пробвай с някоя здрава водоструйка бии бии в него и може и да се получи. :Mr Green Fun


И да се разхвърчи навсякъде :Mr Green Fun :Mr Green Fun :Mr Green Fun :Mr Green Fun


Ти са кажи колега,дисковетее важат ли ? Тея със САшо Роман :Mr Green Fun


Потребителски аватар
HGP Twin Turbo
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 28 май 2013 1:28
Автомобил: Fabia VRS
Двигател:
Местоположение: Съединените Софийски Щати

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот HGP Twin Turbo » Сря 02 апр 2014 10:25


Marto_cafeto написа:
sako0o0o написа:Колега иди на някоя автомивка и пробвай с някоя здрава водоструйка бии бии в него и може и да се получи. :Mr Green Fun


И да се разхвърчи навсякъде :Mr Green Fun :Mr Green Fun :Mr Green Fun :Mr Green Fun


Ти са кажи колега,дисковетее важат ли ? Тея със САшо Роман :Mr Green Fun


И да се разхвърчи, голяма работа.. Хората плъх не виждали :Mr Green Fun :Mr Green Fun
А, относно дисковете, мен по-специално Емилия ме интересува. :Mr Green Fun :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: VW Golf MK4 - Голфолин vol.2

Мнениеот Fearless » Сря 02 апр 2014 10:28


Абе то няма лошо да се разхвърчи,ама въпроса е,че не искам да пръскам с водоструйка там :th_up

@Marto_cafeto - Де да бяха дискове..всичко е на касетки :D Сашо Роман барабар с неговите колежки се озова в боклука на секундата,не съм ги жалил :Mr Green Fun



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта