Volvo vs Ford vs Opel

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
qm_parket
Мнения: 406
Регистриран на: Пет 04 фев 2011 17:42
Автомобил: Nissan Navara 2.5Dci
Двигател: D40
Местоположение: Варна

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот qm_parket » Пет 18 сеп 2015 14:37


Засега толкоз, от обявата още ги имам.

a10362607o.jpg

a10362627o.jpg




Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот Вълчан » Съб 19 сеп 2015 22:41


muns61 написа:Хал-хабер си нямаш за Волво, ама го препоръчваш?!
Като съчетание цена-качество Астрата е най-опимална, имам доста опит с тях. Бензинките са безпроблемни за газ, ако е дизел - 1.9.

АКО кажеш че Волвото е по ниско от Опела.....разговорът е безмислен.S-60....S-80....какво въобще говорим за коли. :screwy


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7823
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот hooligan_sk » Съб 19 сеп 2015 23:30


Мне, прочети поста на колегата отново. Нищо такова не е казал. Съгласен съм с него btw. :th_up


red rider
Мнения: 1456
Регистриран на: Съб 13 яну 2007 7:47
Автомобил: virgine blue B3
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот red rider » Нед 20 сеп 2015 15:16


Честито, само положителни емоции ти пожелавам...

доколкото знам са доста трошливи.. и май скъпи за обслужване. Поне ще споделиш от личен опит :th_up


Потребителски аватар
w_smith
Мнения: 2204
Регистриран на: Сря 27 апр 2005 15:31
Автомобил: Skoda Octavia_Golf 3_Volvo XC70
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Местоположение: София
Контакти:

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот w_smith » Нед 20 сеп 2015 20:43


Това ли е удобната за паркиране в центъра на Варна, икономична, с евтина поддръжка кола, която търсеше в три теми? Ти си моя нов идол, като порасна искам да стана кято теб.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот myrshavija » Пон 21 сеп 2015 5:48


Тихо, че, като дойде в София, ще трябва и двамата да ни бие! Ще вземе да се преумори ... :biggrin


Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот polovera_9n3 » Пон 21 сеп 2015 6:07


http://www.cars.bg/c1320375
Добре е. фермерската мечта :mhihi . Той пикапа хубав, със здраве да го караш и да нямаш проблеми, ама това за Варна си е голяма машина. :th_up


Потребителски аватар
Dagestan
Мнения: 958
Регистриран на: Съб 30 ное 2013 19:04
Автомобил: Toledo 1M2 и един Фокус
Двигател: AGN 2000
Местоположение: Разград

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот Dagestan » Пон 21 сеп 2015 11:26


Наварата от обявата и от снимките, които паркета е пуснал е на братовчед ми и все още се продава. Паркета се мъчи нещо да лъже тука.


Потребителски аватар
$100
Мнения: 942
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 20:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот $100 » Пон 21 сеп 2015 12:06


lordlosh написа:А след 96-та година, купетата са им поцинковани. Астрата е изцяло поцинкована и няма да имаш проблем с ръждата, дори я дават в топ 10 на най-добре защитените от корозия коли.

Дрън дрън простотии от автоджамбази. Нищо не им е поцинковано - абс същите са като 91-92. Цялата работа е като вземаш Форд или Опел да е с произход Италия - въпреки приказките за неподдържани двигатели. Двигател за 1000лв ще ремонтираш, но ръждата с 500лв само ще я кърпиш на 2-3г. Волвото мисля, че не е вариант.

Последна промяна от $100 на Пон 21 сеп 2015 12:12, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот vucata » Пон 21 сеп 2015 12:11


Dagestan написа:Наварата от обявата и от снимките, които паркета е пуснал е на братовчед ми и все още се продава. Паркета се мъчи нещо да лъже тука.

:c010


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7823
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот hooligan_sk » Пон 21 сеп 2015 12:31


От компактна градска кола с бюджет 7-8000лв до селскостопанска машина за 21К, е една крачка... :mhihi :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
Dagestan
Мнения: 958
Регистриран на: Съб 30 ное 2013 19:04
Автомобил: Toledo 1M2 и един Фокус
Двигател: AGN 2000
Местоположение: Разград

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот Dagestan » Пон 21 сеп 2015 17:43


Като видях, колегата е писал, че си е взел Навара, му писах следното на лични:
Dagestan написа:Здравей колега,
Ако мога да попитам, за колко пари си купи Наварата и доволен ли си засега?


Неговия отговор:
qm_parket написа:Беше обявена за 21, но я взех за 19. Доволен съм, излиза навсякъде, а дългата база ти осигурява комфорт при извънградско пътуване. Моторът е достатъчно мощен, за да носи това голямо купе и да се движи като малко по-голяма лека кола по пътищата. Лошото е, че е разработка на Нисан и Рено, т.е. както и при Рената турбината е много нежна и не трябва много да я пренатоварваш.


Повечето работи от този му отговор са пълни глупости и човек, който е имал допир с модела, никога няма да ги каже.

А, след като господин qm_parket пусна тези две снимки ми стана интересно, понеже предния ден бях при въпросния Нисан и му писах пак:

Dagestan написа:Колега, кога я купи? Обявите аз съм ги пускал, Наварата е на братовчед ми, вчера още си беше при него.


И отивам да честитя на брат'чеда и да го питам какво мисли да си купува и какво да видя, тя си му е там Наварата и никой не му се е обаждал за нея в последните дни.
И господина съфорумец своевременно отговаря:

qm_parket написа:Наварата съм я купил на 10 август от приятел на вуйчо от Враца. Това са негови снимки от неговата обява за колата. Венцислав се казва момчето. Има автокъща във Враца и вкарва коли от Чужбина. На 11 съм я регистрирал с бг номера.


И му пиша:
Dagestan написа:Много лъжеш! Тези снимки, които си пуснал съм ги правил АЗ, и обявата е все още активна. Преден булбар такъв никъде не можеш да намериш, защото е правен по поръчка и го има само на една единствена Навара в цяла България.


И неговите 2 отговора:
qm_parket написа:Ок. Като я измия тия дни ще я снимам с номерата и ще я кача в темата след като ми падне забраната за постване. Да видим само братовчед ли има Навара в цяла България. Лъжа, а? Като кача снимки ще ви затворя ли устата на всички разбирачи или ще искате и извлечение от банковата ми сметка, за да видите от къде имам парите. Жалка история. Човек да не смее да се похвали в България - винаги ще се намерят едни хейтъри. Хайде със здраве.

qm_parket написа:А относно булбара мога да те закарам във Варна на поне 10 места, където ще ми махнат сегашния и ще ми сложат какъвто аз им кажа само да им покажа парите. :)
Със здраве!


Впрочем, и слепец ще види, че неговите снимки са изрезки от снимките в обявата, която колегата е постнал по-горе, и която АЗ съм пуснал, на съвсем различна Навара от на
приятел на вуйчо
.
Нека си купи, господина, но нещо тази плоска лъжа не ми се връзва, та да изчакаме, да видим истинските снимки на неговата Навара.

Можете да цъкнете на снимките от Карс-а save и ще ви ги запамети под същите имена като на качените файлове от господина.


Потребителски аватар
Traytor
Мнения: 1657
Регистриран на: Пон 24 авг 2009 3:09
Автомобил: Audi A4 B6 Avant Quattro
Двигател: AKE 2004
Местоположение: София

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот Traytor » Пон 21 сеп 2015 17:50


qm_parket написа: Има автокъща във Враца и вкарва коли от Чужбина. На 11 съм я регистрирал с бг номера.


Ми че тя си е със български номера на снимките които е постнал...


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот myrshavija » Пон 21 сеп 2015 18:18


Спокойно, той скоро ще идва до Сф и имаме уговорка. Като видя Наварата, ще я снимам. Ако успея, преди да ме бият, разбира се. :-)


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7823
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Volvo vs Ford vs Opel

Мнениеот hooligan_sk » Пон 21 сеп 2015 19:16


qm_parket написа:Заглавие: Volvo vs Ford vs Opel

hooligan_sk написа:От компактна градска кола с бюджет 7-8000лв до селскостопанска машина за 21К, е една крачка... :mhihi :mhihi :mhihi


Да, пич. Една крачка - наследство на имот, който продадох. Голямата кола е факт, сега ще й купя и гараж, и един апартамент за мен около гаража + градска кола за във Варна, а с Наварата само извънградско, на хижи и курорти. Със здраве и по-малко хейт. Лека вечер.


Завиждай народе! И трепери! :facepalm :facepalm :facepalm



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Burner_inc, goppa и 26 госта