Покупка на VW Passat CC

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
zdravkop64
Мнения: 226
Регистриран на: Сря 10 юли 2019 8:12
Автомобил: Passat B6 4motion
Двигател: AXZ 2009

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот zdravkop64 » Чет 12 мар 2020 22:02


Не знам какво означава спокойно каране при условие, че съм пробвал различни начини на шофиране- и с автопилот, и без, и само до 120- 130, но повече от 8.8 не можах да сваля, така че силно се съмнявам да е под 8 на твоя приятел. Отделен е въпросът, че да го галиш този двигател и да го милваш с крака си по педала на газта- не, благодаря. Тези двигатели не са предназначени за такова каране. :biggrin
П.С. Моят Пасат е 4motion, а ако на твоя приятел не е, може и да може да го свали под 8.




Потребителски аватар
SvetoslavKertin
Мнения: 33
Регистриран на: Вто 01 окт 2019 22:49
Автомобил: VW Passat CC
Двигател:

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот SvetoslavKertin » Чет 12 мар 2020 22:12


zdravkop64 написа:Едва ли водещата мисъл на човек, който си взима шестцилиндров двигател, е за газифициране. Поне аз моя не го взех, за да му слагам газ. Да, разходът не е малък, но пък удоволствието от шофирането е уникално.


Затова мога малко да поспоря :), понеже хората си купуват 8 цилиндрови (4,2), с идеята да му сложат газ за по-евтино, но това е друга тема. Иначе, освен претракване на веригите при студен старт, нещо друго на което да обърна по-специално внимание? А нещо за колата от обявата можете ли да кажете?


zdravkop64
Мнения: 226
Регистриран на: Сря 10 юли 2019 8:12
Автомобил: Passat B6 4motion
Двигател: AXZ 2009

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот zdravkop64 » Чет 12 мар 2020 22:27


СС- то външно ми хареса /От всички VW точно този модел ми харесва най- много/. Със сигурност километрите са поне със 100 000 отгоре. Снимките на интериора са малко тъмни. Не знам какво означава, че таванът е ръчна изработка. Логично е ако таванът е ръчен, то и останалата част- седалките например, да са ръчна изработка. Не се вижда дали навигацията има карта за България. Човек с теб с VCDS да я проверите, ако отидеш да я гледаш.


Потребителски аватар
SvetoslavKertin
Мнения: 33
Регистриран на: Вто 01 окт 2019 22:49
Автомобил: VW Passat CC
Двигател:

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот SvetoslavKertin » Пет 08 май 2020 12:39


SvetoslavKertin написа:Благодаря за отговорите, разход не ме притеснява, не карам много, може би около 10 - 12к на година, освен това имаме в с-вото малка бензинова кола на газ, която се кара градско, Пасатът го искам за извънградско основно. Наясно съм с веригите, чудех се дали имат някакви други скъпи болежки, понеже не намирам много инфо. Как ви се вижда тази кола, дали пък не е на някой от форума?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 7549943530

Благодаря!


Здравейте колеги, искам само да дам малко инфо за този автомобил, който се продава от Das Welt Auto. Ако някой мисли да го гледа, просто няма смисъл, колата е пълен дроб.....Отвън има съвсем дребни заблеежки, но таблото свети като коледна елха, Line Assist не работи, Датчик на маслото също (или колата просто няма масло, не съм сигурен), щората на шибидаха е в окаяно състояние, отзад мини барчето не се отваря, има тропания по ходовата част, няколко изгорели крушки, моторът прекъсва при ниски обороти и още неща бяха, но това си спомняма в момента. Хубавото е, че търговецът от Порше извади протокола от огледа и спомена всички дефекти. А и освен това собственикът е слагал някакви гадни накрайници и колата ручи като жигула със скъсано гърне, поне за мен това е ужасно....

Та това е в общи линии, продължаваме нататък!


Потребителски аватар
jordan17772
Мнения: 673
Регистриран на: Пет 01 ное 2013 22:55
Автомобил: Golf IV 105ps + Passat B6 200ps
Двигател: BCB + CAWB

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот jordan17772 » Съб 09 май 2020 9:17


zdravkop64 написа:Не знам какво означава спокойно каране при условие, че съм пробвал различни начини на шофиране- и с автопилот, и без, и само до 120- 130, но повече от 8.8 не можах да сваля, така че силно се съмнявам да е под 8 на твоя приятел. Отделен е въпросът, че да го галиш този двигател и да го милваш с крака си по педала на газта- не, благодаря. Тези двигатели не са предназначени за такова каране. :biggrin
П.С. Моят Пасат е 4motion, а ако на твоя приятел не е, може и да може да го свали под 8.
има ремап на 265 коня и друга генерация на стойност 2к евро слагана в Швейцария. Може от ремапа да иде икономията.


Потребителски аватар
SvetoslavKertin
Мнения: 33
Регистриран на: Вто 01 окт 2019 22:49
Автомобил: VW Passat CC
Двигател:

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот SvetoslavKertin » Вто 12 май 2020 23:08


Здравейте колеги, искам да споделя, че от днес вече съм собственик на така мечтания Пасат ЦЦ, 3.6!!! Нямам думи с които да ви опиша колко е страхотна тази кола!! Карах я над 400 км и съм очарован, идва ми да спя в нея тази вечер [emoji1787][emoji1787]. Искам да изкажа специални благодарности на колегата от форума с ник @ПриЗрак, който ми помогна изключително много! Благодаря му най-искрено за отзивчивостта, помощта и съветите! Ако ви трябва сервиз в района на Шумен, той е вашият човек!

Поздрави!


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7823
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот hooligan_sk » Сря 13 май 2020 11:03


Честито колега, много безавариини! Нацъкай снимки да я видим или направо си пусни една тема в "Моят Volkswagen" :th_up


Потребителски аватар
SvetoslavKertin
Мнения: 33
Регистриран на: Вто 01 окт 2019 22:49
Автомобил: VW Passat CC
Двигател:

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот SvetoslavKertin » Сря 13 май 2020 11:48


Благодаря колега, ще си отворя една темичка :)


Потребителски аватар
npu3pak
Мнения: 1292
Регистриран на: Пет 16 фев 2007 15:20
Автомобил: VW Passat B6 4Motion
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот npu3pak » Чет 21 май 2020 8:54


Със здраве да си я караш! :)


Потребителски аватар
SvetoslavKertin
Мнения: 33
Регистриран на: Вто 01 окт 2019 22:49
Автомобил: VW Passat CC
Двигател:

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот SvetoslavKertin » Чет 21 май 2020 8:58


Мерси :). Ето и няколко снимчици!ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изпратено от моят SM-A705FN с помощта на Tapatalk


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7823
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот hooligan_sk » Чет 21 май 2020 9:04


Бомба е, че и цвета е от правилните. :th_up


zdravkop64
Мнения: 226
Регистриран на: Сря 10 юли 2019 8:12
Автомобил: Passat B6 4motion
Двигател: AXZ 2009

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот zdravkop64 » Нед 24 май 2020 11:26


Прекрасен екземпляр! Със здраве да си го караш. Видяхме го вече в групата ни във фейса. Направи една тема за СС- то и напиши повече за екстрите. Поздрави!


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8308
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот Stivi » Нед 24 май 2020 12:18


Като изключим стелките и ароматизатора,всичко друго ми харесва :)


Потребителски аватар
SvetoslavKertin
Мнения: 33
Регистриран на: Вто 01 окт 2019 22:49
Автомобил: VW Passat CC
Двигател:

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот SvetoslavKertin » Нед 24 май 2020 12:59


Ахахахахахаха благодаря ви колеги :)


IvailoTodorov3
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 27 май 2020 18:30
Автомобил:
Двигател:

Re: Покупка на VW Passat CC

Мнениеот IvailoTodorov3 » Сря 27 май 2020 18:41


Здравейте, колеги! Нов съм във форума. От скоро съм решил да сменя старият Пасат Б5.5 с едно по-ново CC. Спрял съм се на https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 0861989811
Ще се радвам да споделите вашето мнение за тази кола. Като цяло се колебая, заради това че е с новото DSG, което четох, че не е много надеждно.
Благодаря предварително!



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: plamen_gramatikov и 52 госта