VW New Beetle

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Bmw_fen
Мнения: 22
Регистриран на: Сря 30 юли 2008 8:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

VW New Beetle

Мнениеот Bmw_fen » Пон 15 сеп 2008 14:56


Здравеите колеги,

Понеже маиками е полудяла по модела New Beetle,реших да ви попитам за мнението на собствениците на такава кола,какви са слабите места,какво се чупи,какви са горе долу цените за резервни части,поддружка.
Маиками държи колата да е автоматик,а бащами дизел(common rail),какво ще ми кажете за автомата и за дизеловия двигател.
Колата ще се кара единствено и само в София и то предимно в центъра,заради което колата трябва да е автомат.

Моля притежателите на такъв автомобил да споделът сичко свързано с него.

п.с.Ако някои има за продан VW New Beetle дизел,автоматик,с кожа,жълт или зелен да пише ЛС.

Благодаря предварително!!!




energie_1
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 13 сеп 2008 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот energie_1 » Пон 15 сеп 2008 19:31


Здрасти,аз имам New Beetle 1.8Т,страшна е машинката!!!Лично аз не вярвах че тоя фъстък е способен на такова поведение на пътя и че има такива екстри,но ме изненада,като се има в предвид че карам А4 1.8Т QUATTRO.Като подръжка не е нищо особено,почти всичко е голф 4,което гарантира добри цени и голяма издръжливост.Съветвам те обаче да купиш кола с ръчни скорости-по-малко ядове и по-малък разход.Моята също се продава но не отговаря на твоите критерии.Въпреки това я погледни за информация-има я в mobile.bg.Успех 8) П.С.common rail е ужасен боклук в сравнение с всяко TDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... id=7618913


Bmw_fen
Мнения: 22
Регистриран на: Сря 30 юли 2008 8:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bmw_fen » Вто 16 сеп 2008 9:54


А колата ше се кара само в София и то ежедневно затова е ословие да е автоматик,за разхода няма страшно,там е дуга бира.Колата шесе кара единствено от маиками която работи в София и кра ежедневно,затова от колата не се търси някъкъв вървеж или някаква страшна устоичивост,се пак се имаме голяма семеина кола(БМВ).
Незнм защо така мислиш за common raila но според мен и доста хора е по-добър от обикновенния дизел "помпа-дюза".

п.с.Готин а кола имаш,обаче маиками е полудяла по костенурка,па има и изисквания..,след дълги обеждавания баща ми да и земе БМВ не та не,полудяла е и иска само жълта или зелена,автомат с кожа.
Понеже така цялото семеиство особенно аз и баща ми сме фенове на БМВ просто стоиме отсрани и гледаме скиптично.


Потребителски аватар
ilkomotor
Мнения: 640
Регистриран на: Пет 14 юли 2006 10:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Мнениеот ilkomotor » Сря 17 сеп 2008 10:56


...само бензин за този модел , ДИЗЕЛА е много капризен относно качеството на нафтата , а тя в БГ е лоша :idea:



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 13 госта