Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Vlad777 » Вто 30 юли 2013 18:07


Със сигурност и с километрите...




Потребителски аватар
RadoShopa
Мнения: 590
Регистриран на: Вто 17 авг 2010 16:40
Автомобил: Vw Passat
Двигател: 1.9 TDI AVF 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот RadoShopa » Вто 30 юли 2013 21:00


Vlad777 написа:Със сигурност и с километрите...


Хе хе,за това нямаше и съмнение,за това не го и споменах ;)Моето разследване показа 100 000 в плюс,но при по-задълбочено проучване може да ме заболи главата :]


gugun4u
Мнения: 531
Регистриран на: Сря 21 авг 2013 11:16
Автомобил: VW Golf 5
Двигател: 1.9 TDI 2007
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот gugun4u » Чет 17 апр 2014 12:16


Незнам, опитаха се да ми продадат Голф Плюс, на който бяха изброени един куп екстри, които ги нямаше. Като го питах къде е автопилота, сензура за дъжд и 6-тата скорост, тия - еми то няма, добре де ма на обявата пише, че има, той ми то на всички обяви ги слагаме еднакви. Оказа се, че и годината на колата неотговаря на тази на ВИН - а и повече неотидох там.


flipicha
Мнения: 92
Регистриран на: Вто 11 мар 2008 12:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот flipicha » Съб 19 апр 2014 16:12


Няма `лабаво при тях. Колите преобладават с километри от 110 000 до 130 000 и всичките на реални... Ма как един път не се сбъркаха да пишат някой дизел на 14 години, че е на 180-200 хиляди.

И кво правим като са написали, че има сервизна кннижка и ти позволят да си я прегледаш в официален сервиз. Тези километри не ги ли хващат веднага, че са връщани?


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Fearless » Вто 29 юли 2014 11:44


Малко са търгашите,който позволяват колата да се гледа в сервиз или от майстор на място.За да го позволят трябва да са доста сигурно,че положението или е замазано доста стабилно или просто колата наистина е читава и нямат притеснения.Както е казал колегата по-горе откажат ли - бягаш далече(може да ги попитате просто информативно и според това как реагират ще добиете представа за какво иде реч с колата).


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Spas » Пет 18 сеп 2015 15:53


Само да добавя още едно негативно мнение, бях там, исках да видя едно Ауди А4 седан, 1,9 tdi.
В обявата пишеше, цитирам: Като нова! Колата беше меко казано - коптор. Вътре всички пластмаси бяха в ужасно състояние, счупена дръжка на вратата при водача, подлакатник, сенник, копчето за фаровете ме беше гнус да го врътна, да видя дали работи.... После отпреде, мотора работеше неравномерно, измит, но само отгоре, отстрани се виждаше как е бил и сега още е топка масло. Казах на зет ми, че тази кола е на поне 400к километра, онзи ми ти Петър, като ме чу, се разсърди, затвори капака на колата и ни каза да си ходим.
Аз му казах, че така или иначе тръгваме :mhihi :mhihi

Стефи Ауто - в никакъв случай!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Vlad777 » Съб 19 сеп 2015 15:14


Темата беше набъбнала доста с коментари по принцип, а не за конкретната автокъща Стефи Ауто, която противно на всички коментари до момента продължава да съществува и продължава да лови шаранчета чрез своята търговска дейност. Това ни напомня, че все пак сме в България, където правораздаването не е на нормалното за Европа ниво.

Мненията, които не са по темата бяха преместени в темата Германия или Горубляне ?


Потребителски аватар
RadoShopa
Мнения: 590
Регистриран на: Вто 17 авг 2010 16:40
Автомобил: Vw Passat
Двигател: 1.9 TDI AVF 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот RadoShopa » Съб 19 сеп 2015 17:22


Тъкмо слязох от колата, купена от тази автокъща :) (пасата ми) Еми....късмет ще да е, вече над 5 години само им се радвам, най-сериозното нещо бе оправянето на турбото, но то беше наскоро! Още не съм пипал предница, карам я така, както са я карали в Италия! Със сигурност всичко е абсолютен късмет, защото аз тогава дори не я и карах, не знаех нищо за модела - просто се влюбих от пръв поглед! А иначе Петър си е "изпечен" търговец :c020


Потребителски аватар
Владимир.Иванов1
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 03 фев 2017 1:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Владимир.Иванов1 » Пет 03 фев 2017 1:44


Аз също бях жертва на хитрия Пешко. Гледах преди 2 години обява за Ауди А3 2006-та година с нови зимни гуми за 8000лв. Отидох, огледах колата и тъй като ми хареса как работи питах въпросния тарикат дали и как мога да си я закупя на лизинг. Той веднага ме заведе до лизингова компания и ми каза да чакам в едната стая докато той говори с шефа на компанията. След това излезе, дадох 30% от сумата + такси за регистрации и прочие. и с него се разбрахме, че след 2 дни ще ми се обадят и ще мога да си взема колата. След 2 дни се оказа обаче, че акомулатора е сменен, колата не е 2006, а 2004, гумите са станали шетни изтъркани и въобще беше тип топ. Когато си изплатих лизинга се заговорихме с шефа на лизинговата къща и той ми призна как всъщност въпросния Петър го помолил в началото да не говори с клиентите си, а да го оставя той да ги омагьосва, за да не знаят до последно какво става. Пазете се и бъдете бдителни. Знам, че когато си харесате кола нямате търпение, но проверявайте всичко, защото 5 мин нетърпение чогат да ви докарат много време и пари загуби!


Потребителски аватар
stardreamer
Мнения: 291
Регистриран на: Пет 23 авг 2013 11:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: dreams

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот stardreamer » Пет 03 фев 2017 20:07


Това с предплащането без подписването на сериозни документи си е риск.
Не е лошо преди покупка на кола от автокъща да се проверят отзивите за нея, дори е много желателно.

Аз днес оставих предплата от 10лв. на добра дума в една автоморга и сега леко стоя на тръни. :smile Не е лесно да си мнителен.


Simeon1221
Мнения: 70
Регистриран на: Нед 21 юни 2015 8:26
Автомобил: VW golf 4
Двигател: AZD 105 2000г

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Simeon1221 » Съб 04 фев 2017 9:10


Не давайте капаро , за 1 ден ЕСТЕСТВЕНО че ще сменят гуми , акумулатор и всичко което се сваля бързо(за 24 часа и двигател може да се смени) !!! Гледайте документите на колата там пише коя година е регистрирана . Проверявайте ги в сервиз преди покупка (по ваш избор ) .И мен ме метнаха на горубляне но тогава бях на 19 год :) (млад и много самонадеян РАЗБИРАЧ ) . Докато има овци ще има и колячи !


FIREE
Мнения: 26
Регистриран на: Пет 04 яну 2013 9:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Първомай

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот FIREE » Пон 20 фев 2017 20:19


Колеги записвайте си ВИН номера на колите, които харесвате, така може да ги проверите в някои сайтове и по авто-форумите. Най-малко за месеца и годината на производство излиза информация, което не винаги съвпада с годината на първа регистрация/модел 99г. закупен 00г., 01г./. А това с капаро и после излиза лъжа документална или пък направен договор и след това при някакви обстоятелства - друг акумулатор, сменени гуми и т.н. , не отговарящи на оборудването, както е било при вземане на решение за покупка, хващайте ги да ги възстановяват или разваляте договора, викнете дори полиция ако трябва , аман от такива мошеници правят номера щото минават. Коли пълно, като не изчака един ден без капаро не е било на късмет.


Потребителски аватар
richko25
Мнения: 392
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 12:28
Автомобил: VAG
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот richko25 » Съб 31 авг 2019 13:08


Тази обява не знам дали е шега... https://m.mobile.bg/details/11244575270204998

Снимките ми изглеждат стари, но точно патент Стефи Ауто Горубляне :mhihi


Потребителски аватар
110afn
Мнения: 1893
Регистриран на: Нед 25 окт 2009 13:55
Автомобил: Audi A6
Двигател: AFN
Местоположение: Враца

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот 110afn » Съб 31 авг 2019 14:25


Жалка работа. Себеуважаващ се търгаш такава книжка ще я хвърли в кофата
Смятай поне още 200 000км в най-добрия случай



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: gogogo79 и 57 госта