Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
dragozow
Мнения: 920
Регистриран на: Нед 02 ное 2008 8:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот dragozow » Пет 10 фев 2012 9:14


Тия Стефи са тотални измамници. Само като виждам как са намазнили колите. И тоя Гол...100 000 км..друг път. В Германия под 300 000 км няма.




Потребителски аватар
RadoShopa
Мнения: 590
Регистриран на: Вто 17 авг 2010 16:40
Автомобил: Vw Passat
Двигател: 1.9 TDI AVF 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот RadoShopa » Пет 10 фев 2012 10:00


Четох негативите за тази автокъща......но доста след като си купих колата от нея :deal :lol: И моята беше "ЧИСТО НОВА" :012: В крайна сметка отидох,видях и на другият ден я купих ......и грам не съжалявам-колата си е читава,не липсва нищо-нито болтче,ни капаче-всичко си е на място и всичко работи,с гуми поне за 2 лета,накладки,акумулатор :!: За километража....май са били по-снизходителни,бутнали са една 1 единичка надолу (100 000 :wink: ) че намерих после бележки от масла,пропуснати да се махнат (учудващо...а може и да не) 8) Е,и годината беше една нагоре,ама къде не е :?: :!:

П.С.Не казвам,че не са измамници,дори напротив,но...в този бизнес всички са такива-едните повече,другите маааалко по-малко :) Наистина има тънки психологически неща,които джамбазите знаят и използват умело щом усетят купувача :twisted: В крайна сметка не те карат насила да купуваш....а си имат инструменти за да те привлекат (професионална автомивка,намазани детайли и перфектни снимки),вече ти дали ще поддадеш е въпрос на избор,знания и т.н. :да:

П.С.2 Междудругото лятото видях човека (въпросният Петър ако не се лъжа),който ми продаде колата в Плевен на центъра с жена и дете :roll: И те семейство хранят ха ха ха :mrgreen: Позачудих се да го заговоря....ама си викам що да го правя-нито съм афектиран от покупката,нито пък и 100 % положително настроен.....но пък много благодарен на късмета си :talk: Казах си-майната му,нека живее death :lol:


Потребителски аватар
RadoShopa
Мнения: 590
Регистриран на: Вто 17 авг 2010 16:40
Автомобил: Vw Passat
Двигател: 1.9 TDI AVF 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот RadoShopa » Пон 27 фев 2012 18:33


Ей,скоро гледах обявите-има 2-3 "ЧИСТО НОВИ" Пасати в Стефи Ауто... :lol: А това за циганията.....си е манталитет :!: Когато купувах моята забелязах,че няма резервна гума.....при въпроса ми къде е: "Аааа няма ли?!?Е сега ще намерим" и последва бързо движение от съседната кола (голф 4) :D Напълни моя,а изпразни другата :beat_butt2 Ако мине-мине,а? :wink: Сигурно е знаел,че на Голф междуболтовото е 5х100,а на Пассат е 5х112 но нищо-да ми замаже очите....нали аз ще си блъскам :banghead: с ключа за болтовете на магистралата :|

Трябва да се внимава наистина....човек сякаш се заслепява и "не вижда" очевидните неща,трябва му помощ от приятел :beer


Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот yoan4o » Пон 09 апр 2012 22:56


Не мога просто... :063: :063:
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11315080780197634&f1=details

Тука се лъже поне с две години, да не говориме за останалото. mhihi


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот RO$$KO » Пон 09 апр 2012 23:20


тея хора нямат ли 2 ръка коли всички чисто нови :screwy


Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот ivostefanov » Вто 10 апр 2012 19:32


То само голфа да беше facepalm
Я гледайте то тея стари коли не продават,само уникати и само чисто нови scare :screwy
http://stefiauto.mobile.bg/


free_hard
Мнения: 147
Регистриран на: Вто 15 дек 2009 19:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот free_hard » Сря 11 апр 2012 6:51


Смях се със сълзи :063:
Коли на по над 10 години, под 100к на километража :screwy
Нещо ми се струва, че за това време са обиколили няколко пъти екватора :mrgreen:


Потребителски аватар
Haralampi
Мнения: 3612
Регистриран на: Пет 28 ное 2008 13:44
Автомобил: VW Golf 4 - 2002
Двигател: 1.6 16V - AZD
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Haralampi » Сря 18 апр 2012 10:53


free_hard написа:Смях се със сълзи :063:
Коли на по над 10 години, под 100к на километража :screwy
Нещо ми се струва, че за това време са обиколили няколко пъти екватора :mrgreen:


В това сомо по себе си няма нищо странно. Има такива коли, просто далеч, не са такъв процент :)


Потребителски аватар
GREEN_lADY
Мнения: 3094
Регистриран на: Нед 11 май 2008 21:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот GREEN_lADY » Сря 18 апр 2012 10:58


ivostefanov написа:То само голфа да беше facepalm
Я гледайте то тея стари коли не продават,само уникати и само чисто нови scare :screwy
http://stefiauto.mobile.bg/


Иронично подозрително повечето коли са на по 123000 км :063:


K
Мнения: 1332
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 21:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: DSG 4x4 CBBB

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот K » Пон 29 юли 2013 13:21


Тия хора как изобщо си продават колите се чудя. Имах интерес към един джип от въпросната автокъща. Гледам, оглеждам... и идва някакъв. Стои, мълчи и гледа лошо. Изведнъж реши, че огледа ми трябва да свърши, затвори вратите, заключи и си плю на петите. :scare3

В съседство до него пък един друг иронично почна да се заяжда, след като му се заяви, че калниците са мазани с нещо да се прикрие ръждата.

:screwy :banghead


Потребителски аватар
Mr. S. King
Мнения: 127
Регистриран на: Нед 07 апр 2013 22:27
Автомобил: Passat
Двигател: TDI 1995-1999

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Mr. S. King » Пон 29 юли 2013 14:03


Мен ме разбива кола на 10-15 години и до нея надпис ЧИСТО НОВА. За Европа масовите коли са нови до 3-4 години и 50-100,000 пробег, а луксозните до 5-6 и 150,000км. Кола с видими забележки и за 4-5 бона- ЧИСТО НОВА. :mhihi


silvitr88
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 29 юли 2013 21:55
Автомобил:
Двигател:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот silvitr88 » Пон 29 юли 2013 22:42


Специално си направих регистрация в този форум, за да споделя за въпросната автокъща в Горубляне - Стефиауто и по-конкретно за същият индивид, описан по горе в постовете, на име Петър.Отидох, за да си купя кола, Петър ми показа документите, които отговаряха на исканите от мен характеристики, при покупката показа едни документи, които отговаряха на данните, които беше заявил, подписах се на "договора" за покупко-продажба, и човека изчезна бързо бързо да дооправи някакви неща. През това време момчето, с което извършват превоза на автомобила с някакво камионче, натовари колата, Петър се върна и сложи документите в колата и по най-бързия начин момчето с камиончето тръгна с документите за купената кола в него, без дори да имам възможност да се кача в камиона с колата ми. Когато пристигнахме пред КАТ, където да регистрирам колата, видях документите, които вече бяха други - с истинските характеристики на колата - с истинската година на производство, с истинската кубатура на двигателя и се оказа,че ЕКО таксата не е платена, а преди това ми беше показана бележка за ПЛАТЕНА ЕКО ТАКСА. По договора имаше поправки, нанесени след моя подпис.
Обявата на колата в интернет беше махната, все пак автомобилът е продаден и вече не би следвало да стои там, но след няколко часа, същата се появи вече с истинските данни за автомобила ми - човекът (Петър) се застрахова - обявата стои в интернет страницата с истинските данни и той не е излъгал никой. Колко предвидливо!!! Все пак човекът е професионалист, съдейки от горчивия ми опит и този на другите, за които прочетох във форума.
Надявам се повече хора да видят тези мнения преди да отидат да купуват кола, за да предотвратим следващи измами. Надявам се и постът ми да не изчезне случайно от форума.


Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот yoan4o » Вто 30 юли 2013 8:25


silvitr88 написа:Надявам се и постът ми да не изчезне случайно от форума.


Не само, че няма да изчезне, ами според мен това си е чиста измама :exclaim

При подправен договор след твоя подпис е необходимо да уведомиш органите и най-после да му се секне бизнеса на тоя псевдо търгаш.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот myrshavija » Вто 30 юли 2013 8:35


silvitr88 написа:... Когато пристигнахме пред КАТ, където да регистрирам колата, видях документите, които вече бяха други - с истинските характеристики на колата - с истинската година на производство, с истинската кубатура на двигателя и се оказа,че ЕКО таксата не е платена, а преди това ми беше показана бележка за ПЛАТЕНА ЕКО ТАКСА. По договора имаше поправки, нанесени след моя подпис. ...
Това не е сериозно.
"Не е луд този, който яде баницата ..."


Потребителски аватар
RadoShopa
Мнения: 590
Регистриран на: Вто 17 авг 2010 16:40
Автомобил: Vw Passat
Двигател: 1.9 TDI AVF 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот RadoShopa » Вто 30 юли 2013 16:55


silvitr88 написа:Специално си направих регистрация в този форум, за да споделя за въпросната автокъща в Горубляне - Стефиауто и по-конкретно за същият индивид, описан по горе в постовете, на име Петър.Отидох, за да си купя кола, Петър ми показа документите, които отговаряха на исканите от мен характеристики, при покупката показа едни документи, които отговаряха на данните, които беше заявил, подписах се на "договора" за покупко-продажба, и човека изчезна бързо бързо да дооправи някакви неща. През това време момчето, с което извършват превоза на автомобила с някакво камионче, натовари колата, Петър се върна и сложи документите в колата и по най-бързия начин момчето с камиончето тръгна с документите за купената кола в него, без дори да имам възможност да се кача в камиона с колата ми. Когато пристигнахме пред КАТ, където да регистрирам колата, видях документите, които вече бяха други - с истинските характеристики на колата - с истинската година на производство, с истинската кубатура на двигателя и се оказа,че ЕКО таксата не е платена, а преди това ми беше показана бележка за ПЛАТЕНА ЕКО ТАКСА. По договора имаше поправки, нанесени след моя подпис.
Обявата на колата в интернет беше махната, все пак автомобилът е продаден и вече не би следвало да стои там, но след няколко часа, същата се появи вече с истинските данни за автомобила ми - човекът (Петър) се застрахова - обявата стои в интернет страницата с истинските данни и той не е излъгал никой. Колко предвидливо!!! Все пак човекът е професионалист, съдейки от горчивия ми опит и този на другите, за които прочетох във форума.
Надявам се повече хора да видят тези мнения преди да отидат да купуват кола, за да предотвратим следващи измами. Надявам се и постът ми да не изчезне случайно от форума.


ТЦ тц значи аз трябва да се радвам,"изгорях" само с годината,от 2004 паднах на 2003...ааа,нямаше и резервна гума ;)Всичко останало се ядва,колата излезе читава,вече 3-та година въртим с Нея,само добри емоции,поне засега...но иначе да,големи ИЗМАМНИЦИ!



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта