Кола от Германия или Горубляне?

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот AmW » Чет 10 юни 2010 15:31


82 милиона... айде на бас, че са повече от тук?




Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот santo_trafficante » Чет 10 юни 2010 16:12


Измамници били... mhihi
Накрая всички пак там обикалят mhihi


assd
Мнения: 642
Регистриран на: Чет 27 сеп 2007 11:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот assd » Вто 15 юни 2010 12:33


и от какъв зор си купува някой кола от тия на горубляне? купувайте си от човек, аз като я продадох си му казах на момчето да си оправи лагер, парното, шибидаха, тампоните и да си сложи нови накладки ако иска. висчки - доволни :lol:


Потребителски аватар
Един
Мнения: 791
Регистриран на: Пон 02 мар 2009 21:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ВТ

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Един » Чет 17 юни 2010 19:08


assd написа:и от какъв зор си купува някой кола от тия на горубляне? купувайте си от човек, аз като я продадох си му казах на момчето да си оправи лагер, парното, шибидаха, тампоните и да си сложи нови накладки ако иска. висчки - доволни :lol:


Ами човека ако я е взел преди това от горубляне и да се е прецакал? :)


Потребителски аватар
M_POLO
Мнения: 491
Регистриран на: Сря 23 юли 2008 21:14
Автомобил: VW Passat B6
Двигател: CBAB
Местоположение: София

Re: Германия или Горубляне ?

Мнениеот M_POLO » Пет 18 фев 2011 6:43


всичко е до късмет колеги аз мойто поло го карам 5-та година внос от италия със сервизна книжка от автокъща в Обеля го купих и няммам никакви проблеми, баща ми кара един сеат от горубляне го купихме преди 5-6 и не е мръднал също тъй че всичко си е до късмет :beer


Потребителски аватар
Lepoev
Мнения: 1064
Регистриран на: Нед 09 окт 2005 1:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Германия или Горубляне ?

Мнениеот Lepoev » Вто 22 фев 2011 17:02


Колега и гледай авто къщата да е някоя маркова иначе аз моя Голф дето го взех от Пазарджишката Автокъща "Атанас Павлов" Голфчето се оказа с много дребни дефекти и липсващи неща като помпата за централно,тонколоните,бутона на една от вратите и предното стъкло беше пукнато уж когато я сваляли от автовоза също забелязах още като я купих,че волана в правоположение бие на дясно и мисля,че има нещо подменено в курмилната уредба предполагам са сменили някоя от щангите с някоя разбита от някой друг голф,а и също липсваше крика и ключа за Гуми и трябваше да платя още 20 лева в авто къщата за да ми дадат един такъв от едно венто. Абе мушеници на всякаде :banghead:
На същата Автокъща си продадох старата кола Сузуки Слифт 1990 година с издухана гарнитура на главата смесила е вода и масло, разбити задни амортесьори,спукан заден десен носач изгнило купе и то по гредите отпред разбити шарнири,а като се има на предвид,че шарнирите върват с носачите а те са 90лева scare и са гледам този същия го продава за 999 лева в cars.bg ето даже и линка http://www.cars.bg/u251903 ако я купи някой тази кола такъв таралеж в гащите си слага,че си нямате на идея :012:


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Германия или Горубляне ?

Мнениеот LILO&STICH » Вто 22 фев 2011 17:13


Meти написа: курмилната уредба :012:

Мети,може ли такива работи бре :shock
mhihi mhihi mhihi


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Германия или Горубляне ?

Мнениеот my heart iS iCe » Вто 22 фев 2011 17:18


Темата е от преди 1 век, ма няма значение, колегите са я отпушили!
Та от където и да се вземе кола е търалеж у памперса!
Щом я закупиш се почват мъките, и харченето на спестените пари!
И в един момент разбираш че си се прецакал!
Просто 2-ра употреба кола, е като младото гадже, иска си стабилна потдръжка! mhihi
Иначе бъх посъветвал колегите да не взимат коли от Германия, по гнили от тях няма!
От Италия пък даже да не си помислят! Тея Италянците, не са им казали че маслото се сменя, те си мислят че са като на скоростите, само доливаш :063:
Вземи си кола от Швейцария, и да видиш че неможеш да я докапиш! Но всичко е толкова относително че няма смисъл да се коментира!
За малко пари, хубава кола неможе да се намери!


Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Германия или Горубляне ?

Мнениеот santo_trafficante » Вто 22 фев 2011 17:59


Защото от Швейцария не са ръждилници... :wink: Купувал съм си коли от Германия,Швейцария,Австрия и Италия...всичко е до късмет при употребявана кола.


Потребителски аватар
PabloEscobar
Мнения: 704
Регистриран на: Сря 21 май 2008 13:26
Автомобил: BMW E91
Двигател: M57D30O2

Re: Германия или Горубляне ?

Мнениеот PabloEscobar » Вто 22 фев 2011 18:47


IceHeart написа:Иначе бъх посъветвал колегите да не взимат коли от Германия, по гнили от тях няма!


Не съм напълно съгласен с теб. Всичко е до колата и как е била поддържана преди това. Не забравяй, че няма лоша кола! Има лоша цена :да: В крайна сметка всичко опира до парите.

едит: Според мен няма нищо по-добро да намериш кола от собственик в Германия. Да ти даде всички документи, да говориш с него, да ти обясни какво е правил по колата и какво трябва да се направи. А и да се пазариш със собственика е много по-сладко отколкото с мангала от автокъщата. Ще дам един пресен пример: миналата седмица ходих за един пасат б5.5 от 6900 се разбрахме на 5700 mhihi


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Германия или Горубляне ?

Мнениеот my heart iS iCe » Вто 22 фев 2011 19:18


santo_trafficante написа:Защото от Швейцария не са ръждилници... :wink: Купувал съм си коли от Германия,Швейцария,Австрия и Италия...всичко е до късмет при употребявана кола.


Ем предишната кола ми беше от Швейцария, и не казвам че беше перфектран кола! Но я карам 15 години, и само 1 пребоядисване има! Колата я купихме от Швейцария през далечната 1996г До ден днешен тая кола не знае какво е основен ремонт! Но всичко е до това как я намериш!
Но колите в Швейцария са много по-добри! Просто швейцарците пазят колите!
От преди години разлива в колите има много! Просто на времето вноса на коли не беше толкова разпостранен и не се пипаха колите, не се магериха и си идваха така както ги взимат от моргите или от собствениците! На времето и бояджии нямаше толкова, тряя чакаш 2 месеца да ти пребоядисат колата! И затова ги продаваха така както са ги взели от чужбина, а сега още не е докарана в Бг и даже е пребоядисана, и бъстуна са метнали в багажника! Но всичко е до късмет!


PabloEscobar написа:
IceHeart написа:Иначе бъх посъветвал колегите да не взимат коли от Германия, по гнили от тях няма!


Не съм напълно съгласен с теб. Всичко е до колата и как е била поддържана преди това. Не забравяй, че няма лоша кола! Има лоша цена :да: В крайна сметка всичко опира до парите.

едит: Според мен няма нищо по-добро да намериш кола от собственик в Германия. Да ти даде всички
документи, да говориш с него, да ти обясни какво е правил по колата и какво трябва да се направи. А и да се пазариш със собственика е много по-сладко отколкото с мангала от автокъщата. Ще дам един пресен пример: миналата седмица ходих за един пасат б5.5 от 6900 се разбрахме на 5700 mhihi


Така е разбирам те! Все пак ти ходиш в Германия знаеш език и можеш да се пазариш за автомобил! Но ние нямаме възможност да ходиме до Германия, даже и нямам доверие да платя човек да говори със собственика в Германия на определената кола, че не се знае какво ще му наговори, и може да те изтупат като персииски килим зимно време!
Но никой неможе да оспори факта че германските коли гният та бият и Опелите по ръжда!
Явно много се отклонихме от темата, но се е видяло че ще я осинджирят!
Та Ако автомобила е хубав Германеца няма да го продава, така че няма какво да спорим! Хубаво и еФтино няма! А относно до Автокъщите 99% са магьосници! От кола за вторични правят нова кола! И докато я докараш до вкъщи тряя изхарчиш един куфър пари!
Просто не само късмета, а и знанието и пробването на автомобили води до късмета!
Тряя обиколиш поливината авто къщи за да намериш нещо читаво за 4 бона!
Иначе с много пари се намират хубави коли, но не всеки може да си позволи кола за 10 бона! :да:


Потребителски аватар
PabloEscobar
Мнения: 704
Регистриран на: Сря 21 май 2008 13:26
Автомобил: BMW E91
Двигател: M57D30O2

Re: Германия или Горубляне ?

Мнениеот PabloEscobar » Вто 22 фев 2011 19:36


Не, просто хората си правят планове за бъдещето. Да кажем колата е произведена 2005 година, той решава, че 2013-та ще я продаде и от 2012 до 2013 той само я кара, а когато повечето неща са за смяна колата се продава. И все пак съм ЗА кола от Германия :)

Голяма част от хората знаят и английски, така че няма проблем с езика :)
Само трябва да си бърз, защото поляците, румънците, грузинците и молдованците дебнат.
:beer


Потребителски аватар
vladobg78
Мнения: 409
Регистриран на: Пон 19 окт 2009 13:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Германия или Горубляне ?

Мнениеот vladobg78 » Вто 22 фев 2011 21:45


Автокъщите в Германия се държат 90% от турци, араби и албанци. Така че да биеш целият път до там и да си купиш подводница от там е безумно. Ако имаш време и познат при който можеш да останеш няколко дена си струва, но трябва сериозно обикаляне, за да се намери нещо добро - минимум 4, 5 дена. На баща ми пасата го намериха на 4 тия ден. За Горубляне не съм съгласен съвсем с негативните мнения- 2 коли имам купени от там, италианки и от двете съм доволен.Просто на Горубляне се ходи с човек, който разбира и си отваряш очите на 28 и така. По логиката, че джамбазите купуват колите на едро и ги пазарят в Италия едва ли не на килограм, не може при толкова коли всички да са дараци. Всичко е късмет и гледане. А колко случая с нови коли с дефекти има? Поне аз лично познавам човек с ново ауди А6, което се оказа с фабрична пукнатина в блока на мотора. Не искам да правя антиреклама на ауди, напротив фен съм :applause:


Потребителски аватар
dany75
Мнения: 45
Регистриран на: Нед 01 апр 2007 23:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот dany75 » Вто 29 мар 2011 13:35


Значи, гледам една обява в мобиле на йани ауто и решавам да разгледам всичките коли на автокъщата...оказа се че собственикът освен, че е нагъл е и тъп. Три различни коли на по 141 000км, ЕВАЛА, МАШАЛА, ДА ЖИВЕЯТ БАЛЪЦИТЕ..а реално са лъснати кочини на по 300 000км..
На горубляне е това..


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8114
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Bai Sando » Вто 29 мар 2011 14:04


Te ako са на 300 000 са супер :lol: Там половината са над 400 000.
Иначе 130,140 000 пише на всичките.Естествено търгашина нищо не знае,така е взел била на баба,стринкя,леля....Само като им видиш дръжките и волана на какво приличат :shock



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 179 госта