Кола от Германия или Горубляне?

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот ivostefanov » Вто 29 мар 2011 22:24


не са само там са измамниците, бУгарино е навсекаде.

имам приятел в Рено,доста редовно връща километражи на частно.
на жената една приятелка живее в Германия и има автокъща...,ОБАЧЕ работи с нашите таргаши и за дадена кола на цена 16000лв. в BG тя ми даде цена м/у 17 и 18500 :screwy

сигурно пенсионер я беше карал тая до магазина само,като всички коли по автокъщите в BG. :063:




Потребителски аватар
los_tigros
Мнения: 1894
Регистриран на: Сря 17 окт 2007 14:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот los_tigros » Чет 18 авг 2011 14:38


ivostefanov написа:не са само там са измамниците, бУгарино е навсекаде.

имам приятел в Рено,доста редовно връща километражи на частно.
на жената една приятелка живее в Германия и има автокъща...,ОБАЧЕ работи с нашите таргаши и за дадена кола на цена 16000лв. в BG тя ми даде цена м/у 17 и 18500 :screwy

сигурно пенсионер я беше карал тая до магазина само,като всички коли по автокъщите в BG. :063:


Значи я купува там за 16 000 и я продава тук за 17-18 000?Мисля,че е съвсем нормално.


koldi811
Мнения: 73
Регистриран на: Пон 28 мар 2011 21:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България,София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот koldi811 » Чет 18 авг 2011 15:08


в България 90% са измамници и повече кола от БГ няма да си купя! преди половин година ,когато си купувах моята кола от въпросният търговец в дупница http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... EA%E8&f7=1 (не купувайте от тоя мошеник!!)каза ,че е перфектна...даже не можах да се прибера до вкъши,защото грееше и дадох сумати пари за ремонти и още не може да се приведе в ред!! Отваряйте си очите когато купувате,а този измамник,ако го барна някъде :?:


Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот ivostefanov » Чет 18 авг 2011 21:04


los_tigros написа:Значи я купува там за 16 000 и я продава тук за 17-18 000?Мисля,че е съвсем нормално.


Не.
Във BG варираха 16 000 а тя ми обеви 1-2хил.отгоре :dontknow:


Borislavcho
Мнения: 21
Регистриран на: Сря 13 юли 2011 11:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Borislavcho » Вто 25 окт 2011 13:43


Привет колеги:)Моето Поло го вземах преди 3 години от една автокъща в кв Горубляне.До колкото знам, фирмата е регистрирана в Плевен!Мой човек ми го препоръча, и до сега нямам сериозни проблеми с нея.При покупката ми дадоха само един ключ!Колата седя два дена в гараж, докато я регистрирам.Предопредиха ме, че може да изчезна на първата вечер, за това вземах мерки:)


Потребителски аватар
kristianatanasov
Мнения: 1280
Регистриран на: Сря 14 мар 2007 20:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София][Passat B3,ABS

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот kristianatanasov » Сря 26 окт 2011 6:51


Абе то на чисто нови коли играят с километражите,вие какво очаквате за старите....
В официален вносител знам за един случай-Идва нов модел,сина на шефа взима кола кара я една-две седмици,връща я,в сервиза я "оправят"и се продава пак като чисто нова....и така тоя всяка седмица с нова кола!!!


Потребителски аватар
Namesata
Мнения: 728
Регистриран на: Пон 14 яну 2008 17:31
Автомобил: VW PASSAT USA
Двигател: KR 16V 9A
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Namesata » Сря 26 окт 2011 8:32


Са ше ви кажа каква е истината.
Като живееш в Горубляне и познаващ доста хора които продават коли.
Всички километражи са въртяни!!!
Кола под 300 000 почти не се среща!!!
Не може да видиш реалните километри на колата щом те пипнат(проверено (предполагам има коли на които не могат да им заличът всичко)).
Когато се обаждам да го питам за кола питам:
Имаш ли читава кола без значение марка двигател и т.н.
Последната покупка беше ауди 1,8Т куатро 180к.с. на километаж 124 хил. реални 180хил не беше мито и чакахме за него около 4 месеца,но ми каза вземи го да ме помниш.Кофтито е че колата попадна при кофти човек 4-ти месец не го е мил mhihi .

В Горубляне всяка кола може да стане като нова има всичко и се работи на количество не на качество.


Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Barboukov » Сря 26 окт 2011 9:33


kristianatanasov написа:Абе то на чисто нови коли играят с километражите,вие какво очаквате за старите....
В официален вносител знам за един случай-Идва нов модел,сина на шефа взима кола кара я една-две седмици,връща я,в сервиза я "оправят"и се продава пак като чисто нова....и така тоя всяка седмица с нова кола!!!

Много филми гледаш.


orlin4ooo
Мнения: 388
Регистриран на: Вто 16 ное 2010 22:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот orlin4ooo » Сря 26 окт 2011 9:42


Възможно е показанието на дисплея може да се променя но на паметта на компютъра не :) Изключвам от мнението си по новите тъй като не съм се сблъсквал с такива освен с Ауди А8 2008 година но друго му правих и не съм гледал за километража.


KirilGeorgiev
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2709
Регистриран на: Сря 18 мар 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот KirilGeorgiev » Сря 26 окт 2011 9:59


Който иска хубава кола или в магазина или в Германия :beer


gogomil49
Мнения: 39
Регистриран на: Чет 29 окт 2009 14:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот gogomil49 » Сря 26 окт 2011 10:08


Честният търговец е като честния политик- такова животно не може да съществува!
Или ако перефразираме това ,което приписват на Айнщайн : "Две неща са безкрайни- вселената и наглостта на горублянския
автоджамбазин, като за първото не съм сигурен."
Преди години (струва ми се ,че не бяха освирепели толкова търговците на горубляне) си купих Сеат толедо автоматик
от там , с всичките уверения колко е перфектна колата. Без номера беше и я покарах на паркинга- перфекна.
След регистрацията щом набрах скорост и превключи на 4-та - мина в авариен режим , скоростната кутия- прецакана...
Дзамбазинът ,( за съжаление не помня името )на рекламацията ми отговори - Сори братле , аз ти я дадох изрядна...
Битият бит...
Пропуснах да добавя ,че когато я купувах на компютъра не даваше грешки никъде.

Последна промяна от gogomil49 на Сря 26 окт 2011 10:26, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Благовест » Сря 26 окт 2011 10:18


Колеги,колата е като жената...чист късмет :) Бъркаш и каквото ти се падне...
Колкото и да гледаме,на колкото и "щайги" да ги закачаме все ще излезне нещо покрито...Накрая търгаша взима своето,а за нас се започват смени на това и онова.Все пак успокоенито е,че ще знаем,че колата е струна :Mr Green Fun
Лично на мен първоначално ми беше казано,че моя пасатко е 2000 г.е,оказа се 99 :)
Успех на бъдещите колеги! :beer


K
Мнения: 1333
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 21:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: DSG 4x4 CBBB

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот K » Сря 26 окт 2011 10:18


До късмет е. Двама мои приятели са си купували коли от Горубляне - Алфа и Пежо. Колите се оказаха много читави, никакви проблеми.


Потребителски аватар
kristianatanasov
Мнения: 1280
Регистриран на: Сря 14 мар 2007 20:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София][Passat B3,ABS

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот kristianatanasov » Сря 26 окт 2011 14:52


Vettel написа:Много филми гледаш.

Щом казваш,само че не е филм а реалност....Нарочно не казвам кой е официалния дилър където се случваше това,защото всякакви четат форума.
Колко хора според теб като си вземат чисто нова кола в гаранция,отиват в някой друг сервиз за диагностика за да видят дали дисплея и компа показват едно и също?Нали гаранционното обслужване им е в тоя сервиз който преди това е "оправил"километрите :idea: После вече след гаранцията едва ли някой ще гледа дали има разлика +500километра.


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7821
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот hooligan_sk » Сря 26 окт 2011 15:05


kristianatanasov написа:
Vettel написа:Много филми гледаш.

Щом казваш,само че не е филм а реалност....Нарочно не казвам кой е официалния дилър където се случваше това,защото всякакви четат форума.
Колко хора според теб като си вземат чисто нова кола в гаранция,отиват в някой друг сервиз за диагностика за да видят дали дисплея и компа показват едно и също?Нали гаранционното обслужване им е в тоя сервиз който преди това е "оправил"километрите :idea: После вече след гаранцията едва ли някой ще гледа дали има разлика +500километра.


По закон нов автомобил е такъв с пробег до 6000км :да:



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 198 госта