Струва ли си тази кола ? Монтана

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
vw_motor
Мнения: 200
Регистриран на: Съб 28 май 2011 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видинско

Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот vw_motor » Пон 12 мар 2012 18:17


http://www.cars.bg/u579157 Монтана
Това май е до шоурума на дачия.
Ако някой колега я е гледал да сподели.
Ако ли пък я огледа вместо мен :drunk




Потребителски аватар
deversant
Мнения: 1229
Регистриран на: Пон 06 ное 2006 23:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот deversant » Пон 12 мар 2012 19:37


Външно бива....
Вече трябва и да се огледа :Mr Green Fun


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13434
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот kris11 » Пон 12 мар 2012 20:12


само като прочетеш внос от Австрия е достатъчно да се откажеш.Ламарините са перфорирани вече от солта.
За тази година ще е на бая километри и ще е потенциална гробница от страна на двигател.


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 723
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот williams_vn » Пон 12 мар 2012 20:13


то това сди няма километри както мерцедеса караш и след 500 000 само сменяш масло моторите им са корави ама са мъртъвци от към вървене


Потребителски аватар
anonym0us
Мнения: 1721
Регистриран на: Нед 01 яну 2012 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ηετρϰζ

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот anonym0us » Пон 12 мар 2012 20:17


Колегата по-горе добре ти каза! Пода сигурно вече хрупка като зрънчо зайо-байо! Защото тапите доло на пода и на праговете, не издържат на лугата и падат, от там се пълни с сол и вода и загнива! И пукни, умри неможеш да смогнеш да я кърпиш! А двигателя дали е безсмъртен незнам, но ти казвам да си търсиш кола от Италия! Аз лично имам кола от Австрия и ти казвам че тея коли и в Гараж гният mhihi


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11919
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот К.Одаджийски » Пон 12 мар 2012 20:39


Авто къщата не напразно се казва ПОСЛЕДЕН ШАНС :D
Преди месец време ходих да гледам едно ауди за един приятел и не видях нито една кола която да прилича на нещо. Всичките на тор, изкъртени брони, строшени фарове, калници, пълна трагедия :bishop


Потребителски аватар
sam_boha
Мнения: 640
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 12:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот sam_boha » Пон 12 мар 2012 20:43


К.Одаджийски написа:Авто къщата не напразно се казва ПОСЛЕДЕН ШАНС :D
Преди месец време ходих да гледам едно ауди за един приятел и не видях нито една кола която да прилича на нещо. Всичките на тор, изкъртени брони, строшени фарове, калници, пълна трагедия :bishop


Подкрепям колегата Одаджийски, в тази къща нищо хубаво няма. Всъщност, ако ходиш все пак, мини зад постройката със зелената дограма да видиш там какво има... Ще се откажеш набързо.
Впрочем колата е два цвята - точно задния капак и веждите - това отдолу е кит, който следващата зима е паднал и ти ще си потресен яко.
Ако си решил да е от Монтана, иди на автокъщата, която е на отбивката за Долно Белотиници. Там има коли от Италия и няколко от тях изглеждаха добре на живо (ходил съм лятото последно).


Потребителски аватар
Escap3
Мнения: 863
Регистриран на: Нед 04 май 2008 17:39
Автомобил: 280hp TDI
Двигател: 1Z
Местоположение: Брезник

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот Escap3 » Пон 12 мар 2012 20:53


Аз пък си взех един голф от монтана, ТДИ но за да сложа мотора на моята, купето наистина е зле, дори има и ръжди по тръбичките на мотора, но като цяло за парите си заслужаваше и мотора е перфектен, също и ходовата част, дори имаше и сервизна книжка, Австрииците подържат двигатели но купетата са леж...


vw_motor
Мнения: 200
Регистриран на: Съб 28 май 2011 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видинско

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот vw_motor » Пон 12 мар 2012 20:54


anonym0us написа:Колегата по-горе добре ти каза! Пода сигурно вече хрупка като зрънчо зайо-байо! Защото тапите доло на пода и на праговете, не издържат на лугата и падат, от там се пълни с сол и вода и загнива! И пукни, умри неможеш да смогнеш да я кърпиш! А двигателя дали е безсмъртен незнам, но ти казвам да си търсиш кола от Италия! Аз лично имам кола от Австрия и ти казвам че тея коли и в Гараж гният mhihi


Темата отива към Италия vs. Австрия :deal
Никак не мисия да я кърпя mhihi за толкова пари след 30 хил. км се е изплатила и на снимките се вижда че някой се учил на нея позакърпена за хиляда лева толкова mhihi
От Австрия колите за мен лично са с поддържани на двигател :idea:
Лошия външен вид е за предпочитане пред еб@н двигател :mrgreen:
Идали наистина е sdi или с механичната помпа
AEY 1.9 sdi с електрона газ + ECU или 1Y 1.9 d С жило(механична) без компютър


vw_motor
Мнения: 200
Регистриран на: Съб 28 май 2011 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видинско

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот vw_motor » Пон 12 мар 2012 20:57


Има ли някои който да я огледа :?:


Потребителски аватар
sam_boha
Мнения: 640
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 12:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот sam_boha » Пон 12 мар 2012 21:17


vw_motor написа:Идали наистина е sdi или с механичната помпа
AEY 1.9 sdi с електрона газ + ECU или 1Y 1.9 d С жило(механична) без компютър


Това най-лесно ще го разбереш като се отвори капака на колата. Ако е с пластмаса и си пише СДИ е ясно, ако е с пластмасова въздушна кутия отгоре и няма надписи - 1У.
СДИ-то е светлинни години напред и като техника и като разхода, като вървеж са си слабаджаци...


голф
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 09 фев 2012 14:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот голф » Пон 12 мар 2012 21:26


Какво ще кажете за колите внос от Германия ?


Потребителски аватар
mitko85
Мнения: 753
Регистриран на: Сря 16 яну 2008 23:58
Автомобил: E91
Двигател: M47
Местоположение: София

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот mitko85 » Пон 12 мар 2012 21:48


Колата откъм мотор ще е слънце, откъм тенекии, не чак толкова. Моята е австриика, като я вдигам с крика го слагам на магарето отдолу, че праговете не дават. Колите от Германия, Швейцария не са много по-различни откъм ламарини.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19150
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот stefan4o » Пон 12 мар 2012 21:51


vw_motor написа:
anonym0us написа:Колегата по-горе добре ти каза! Пода сигурно вече хрупка като зрънчо зайо-байо! Защото тапите доло на пода и на праговете, не издържат на лугата и падат, от там се пълни с сол и вода и загнива! И пукни, умри неможеш да смогнеш да я кърпиш! А двигателя дали е безсмъртен незнам, но ти казвам да си търсиш кола от Италия! Аз лично имам кола от Австрия и ти казвам че тея коли и в Гараж гният mhihi


Темата отива към Италия vs. Австрия :deal
Никак не мисия да я кърпя mhihi за толкова пари след 30 хил. км се е изплатила и на снимките се вижда че някой се учил на нея позакърпена за хиляда лева толкова mhihi
От Австрия колите за мен лично са с поддържани на двигател :idea:
Лошия външен вид е за предпочитане пред еб@н двигател :mrgreen:
Идали наистина е sdi или с механичната помпа
AEY 1.9 sdi с електрона газ + ECU или 1Y 1.9 d С жило(механична) без компютър

Зависи от приоритета. Ако ще я караш дълго време - по-добре ламарините да са читави. Ако ще я хвърлиш след година - тогава те наистина не са от особено значение (освен ако положението не е дотам стигнало, че да ти падне задният мост примерно, докато си шофираш).


Потребителски аватар
Vidol Nikolov
Мнения: 2148
Регистриран на: Чет 22 яну 2009 12:22
Автомобил: Jetta 1.6
Двигател: PN
Местоположение: ---

Re: Струва ли си тази кола ? Монтана

Мнениеот Vidol Nikolov » Пон 12 мар 2012 21:57


Escap3 написа:Аз пък си взех един голф от монтана, ТДИ но за да сложа мотора на моята, купето наистина е зле, дори има и ръжди по тръбичките на мотора, но като цяло за парите си заслужаваше и мотора е перфектен, също и ходовата част, дори имаше и сервизна книжка, Австрииците подържат двигатели но купетата са леж...


Евала колега за безпристрастното мнение,а относно автокъщата понеже имам доста преки впечатления точно от нея,ще кажа че има коли за всеки джоб.Тука се исказвате все едно за 1000 лева се намират перфектни коли през 200 метра,пълни спамери сте-за парите си -толкова,на който не му изнася да се ръси 1000 отгоре и да си вярва че не е кърпежлък.

И какво сте я запрехвалили тая Италия-кво ламирините са добре,а мотора е починал с оригиналното масло на 200 000...хахах,нямам думи големи сте спецове



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 106 госта