Golf IV ел. инсталация

Жици и кабели, релета и моторчета, OBD, OBD II, VAG Com и други
golfarski
Мнения: 5
Регистриран на: Пет 27 фев 2015 22:12
Автомобил:
Двигател:

Golf IV ел. инсталация

Мнениеот golfarski » Пет 27 фев 2015 22:28


Привет на всички,
след дълго търсене не успях да намеря желания от мен отговор и реших да се допитам до вас относно ел. инсталация голф 4 , извинявам се ако темата ми е в грешния раздел.
Имам голф 4 без ел.машинки , намерих евтини машинки,кори и копчета но проблема беше че нямаше кабели от донора и на моя голф 4 няма прекаран кабел който да подаде ток към машинките. Въпросът ми е следния на този етап не желая да имам аларма или да имам модули за автоматично дигане на прозорци и тн. Желая само да мога да свалям и да вдигам прозорците от всяка една врата (предни и задни). Мисълта ми е дали ще стане да опъна кабели от реле към шофиорската кора и след това от там да пръсна захранващи кабели към другите 3 врати и да могат да се управляват както от шофиорската врата така и от всяка друга автономно. Идеята е само да ги захраня с ток без каквито и да е други глезотийки . Можете ли да дадете насоки дали ще стане и дали е възможно да има някакви проблеми след окабеляването от това че не съм използвал модули ?
Поздрави,
Golfar




Потребителски аватар
vlado_tonev
Мнения: 5497
Регистриран на: Нед 18 ное 2007 1:54
Автомобил: GOLF MK4 1.9TDI
Двигател: ALH 2000
Местоположение: София
Контакти:

Re: Golf IV ел. инсталация

Мнениеот vlado_tonev » Съб 28 фев 2015 22:59


В шофьорската врата е конзолата с копчетата за всички врати,там е и модула.Ако свържеш всичко както трябва,не би трябвало да имаш проблем :rolleyesВ аутодата съм виждал точната схема



Върни се в “Автоелектроника и автодиагностика”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 125 госта