Продава бусове и части: Caravelle, Transporter, LT

Обяви за покупка и продажба на бусове и авточасти за тях
Правила на форума
Изображение
BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот BURKAN » Вто 20 авг 2013 13:56


zlatnia7408 написа:
PACH написа:Златния, искам дясното огледало, маркучите от дизел ли са ? Изпрати ми детайлни снимки на задната врата: pach@abv.bg

вратата запазена за BURKAN ! огледалото е твое. да от дизел но трябва да прегледам кво остана, но за вас ще го направя.




Потребителски аватар
zlatnia7408
Мнения: 219
Регистриран на: Нед 28 дек 2008 15:51
Автомобил: vw 7
Двигател: TDI 2014
Местоположение: Враца

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот zlatnia7408 » Вто 20 авг 2013 14:47


BURKAN написа:
zlatnia7408 написа:
PACH написа:Златния, искам дясното огледало, маркучите от дизел ли са ? Изпрати ми детайлни снимки на задната врата: pach@abv.bg

вратата запазена за BURKAN ! огледалото е твое. да от дизел но трябва да прегледам кво остана, но за вас ще го направя.

pitstop_loungebar писа първи, но щом обаждането по телефона е по горе значи е за BURKAN.


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот BURKAN » Вто 20 авг 2013 14:58


zlatnia7408 написа:
BURKAN написа:
zlatnia7408 написа:
PACH написа:Златния, искам дясното огледало, маркучите от дизел ли са ? Изпрати ми детайлни снимки на задната врата: pach@abv.bg

вратата запазена за BURKAN ! огледалото е твое. да от дизел но трябва да прегледам кво остана, но за вас ще го направя.

pitstop_loungebar писа първи, но щом обаждането по телефона е по горе значи е за BURKAN.


Колега аз като ти се обадих, ако имаше вече оферта от някой и се бяхте разбрали, защо тогава си губихме времето да се разбираме по телефона втори път. И ме накара да ти изпратя адрес за еконт? Едно е да пишеш пръв, а друго е да хванеш телефона да се обадиш на човека и да не се стискаш за няколко стотинки! И аз можех пръв да ти напиша, ама предпочетох направо да ти се обадя! Каквото искаш прави! Но си спомни, че на мен първо я обеща и го написа във форума! Поздрави!


Потребителски аватар
zlatnia7408
Мнения: 219
Регистриран на: Нед 28 дек 2008 15:51
Автомобил: vw 7
Двигател: TDI 2014
Местоположение: Враца

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот zlatnia7408 » Вто 20 авг 2013 15:11


BURKAN написа:
zlatnia7408 написа:
BURKAN написа:
zlatnia7408 написа:
PACH написа:Златния, искам дясното огледало, маркучите от дизел ли са ? Изпрати ми детайлни снимки на задната врата: pach@abv.bg

вратата запазена за BURKAN ! огледалото е твое. да от дизел но трябва да прегледам кво остана, но за вас ще го направя.

pitstop_loungebar писа първи, но щом обаждането по телефона е по горе значи е за BURKAN.


Колега аз като ти се обадих, ако имаше вече оферта от някой и се бяхте разбрали, защо тогава си губихме времето да се разбираме по телефона втори път. И ме накара да ти изпратя адрес за еконт? Едно е да пишеш пръв, а друго е да хванеш телефона да се обадиш на човека и да не се стискаш за няколко стотинки! И аз можех пръв да ти напиша, ама предпочетох направо да ти се обадя! Каквото искаш прави! Но си спомни, че на мен първо я обеща и го написа във форума! Поздрави!

:lock


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот BURKAN » Чет 22 авг 2013 13:08


zlatnia7408 написа:
PACH написа:Златния, искам дясното огледало, маркучите от дизел ли са ? Изпрати ми детайлни снимки на задната врата: pach@abv.bg

вратата запазена за BURKAN ! огледалото е твое. да от дизел но трябва да прегледам кво остана, но за вас ще го направя.


Извинявайте, че ВИ занимавам с глупости, но..

Случката все пак има край. :) Колегата се оказа доста несериозен и съм длъжен да споделя какво се оказа най-накрая.
Бях първия който му се обади! И човека ми обеща вратата. Накараме да му пиша на лични адреси на еконт, имена и от тоя сорт работи! Имаше от негова страна :th_up :th_up :th_up От което заключих, че нещата са изяснени, и край, ноо.... Следваше втора серия получих Л.С. с текст

zlatnia7408: предлагай ми цена,голям интерес за тази врата?

Аз му отговарям с: Ти си казал цена, после се отмяташ! Най-почтенно е да си държиш на думата! Ако искаш тогава пусни една тема за вратата да наддават колегите. Напиши, че първо на мен си я обещал, но си се поблазнил за повече пари и че аз не съм актуален вече. Това е какво да ти кажа повече. Както искаш така постъпи.

zlatnia7408: да съм се поблазнил , ха кога ще намериш врата права и здрава със стъкло за Т3 на 30лв - никога. може ама за 150лв.затова съм я пуснал на нищожна цена , а цицийте сте вие. Тук нещо ни обижда!!!!

Аз: Тук не става въпрос за циции, а за това човек да си държи на думата и да мре за нея! Обиждаш всички с израза, че цициите сме ние! А ти си пича който казва цена, обещава вратата и после се отмята от думата си и почва да обяснява колко струва вратата! Защо не я пусна за 200лв? Казал си цена и толкоз! Умираш на думата си и се държиш достойно като мъж! Какво реши последно? Ще ми пратиш ли вратата? Или ще се обиждаме на циции и пичове?

zlatnia7408: е добре кажи кво да направя. преди теб говорих с друг, но все предварителни разговори. после и стеб така. пича от там вика аз писах пръв, е хубаво. ти викаш с мен се чу по телефона. е един ще изгори ама кой , а кажи де? да взема си я дам на боклука , ама не е за боклука защото найстина си е прекрасна, а колко години я пазя да свърши работа на някой , а вие ме расипахтееее и само ме обиждатееее . ама нищо квото посееш 10 пъти повече ще пожънеш.

Аз: Едно е да пишеш пръв, а друго е да хванеш телефона да се обадиш на човека и да не се стискаш за няколко стотинки! И аз можех пръв да ти напиша, ама предпочетох направо да ти се обадя! Каквото искаш прави! Но си спомни, че на мен първо я обеща и го написа във форума! Поздрави!

zlatnia7408: това го напиши във форума да знаят и другите. врата е твоя на цена от 30лв. пращам в събота.

Аз: Написах го! :th_up

И на другия ден. Какво получавам от този смешник!....
zlatnia7408: утре вечер пращам вратата, на цена от 300лв.

На което мен ми писна и му отговорих.......
Добре! Знаеш ли адреса? Адреса е там където не ти го огрява слънцето! Утре ще изкарам нашия разговор пред всички, и модераторите да видят, а и най-вече колегите! Какъв си пич!

От което се оказах лош и злобен човек..Един нищо и никакъв човечец, който се занимава с гоУф 2 и за него 30 лева бяха пара...и са пара ни разиграва цял форум! Ще ни изпокара! Джантите на буса ми струват колкото гоуфа му!

Имайте едно наум, ако нещо се пазарите с него! Сега съм сигурен, че ще изпрати на някой вратата за без пари, за да се покаже къФ пич е!

П.С. В интерес на истината, защо някой колеги са му писали или въртяли по телефона, след като чиляка вече беше обявил вратата за продадена??? За да се прецакваме ли???


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот valsanik » Чет 22 авг 2013 14:17


Цъ,цъ,цъ.....ебаси драмата....... :scare3 Я по-добре модовете да разчистят темата от излишъка(включително и моя) и да остане чиста тема за продажба на части.
А,към засегнатите страни.....направете отделна тема в която да дискутираме ,кой прав, кой крив.....В нея ще може да се изслушат и двете страни.


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот PACH » Чет 22 авг 2013 22:11


Пичове, започнахте да прекалявате. Гледам да съм максимално либерален, ама тук заприличахме на вестник "Лична драма". Видяхте ли защо в раздел продава на главния форум стоят само обявите а коментарите и въпросите на лично. За пръв и последен път ви казвам да се въздържате от излишни коментари и да карате по същество, ако не се променят нещата ще направя раздела като в основния форум, че може и по-зле. Пускате обявата и я заключвам, от там нататък само се чете без да се пипа или директно заключвам темата и обявите ще минават през мен за одобрение. Оставям написаното до утре, след което започвам да трия целия спам.


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот BuGmaN » Чет 22 авг 2013 22:28


Абе, дали на лично, дали по тел. или друго, се тая, който се включи пръв - негова е стоката!
Къде е дилемата?
Стига сте издребнявали!
:beer


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот BURKAN » Чет 22 авг 2013 23:05


BuGmaN написа:Абе, дали на лично, дали по тел. или друго, се тая, който се включи пръв - негова е стоката!
Къде е дилемата?
Стига сте издребнявали!
:beer


Няма дилема.....дилемата е, че човечеца ни прави на маймуни...и някой колеги след като е потвърдена офертата развалят нещата!


Потребителски аватар
ivofordivo
Мнения: 119
Регистриран на: Вто 11 окт 2005 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот ivofordivo » Пон 26 авг 2013 20:41


Продават се седалки за Т4-ка една 2-ка и единичка, цена за комплекта 300 лева.Продава ги приятел така че звънета на посочения тел.0892307007
Прикачени файлове
sedalki VW T4.jpg


Потребителски аватар
dimovip
Мнения: 1085
Регистриран на: Вто 18 авг 2009 19:16
Автомобил: Passat B5
Двигател: ADR
Местоположение: Бургас

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот dimovip » Съб 31 авг 2013 15:37


Колги имам едни джанти от транспортер стоманени.Ако някой ги иска ще се разберем за цената. http://gumi.cars.bg/f31298


vecelin
Мнения: 62
Регистриран на: Пет 21 дек 2012 11:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот vecelin » Пет 06 сеп 2013 7:05


продавам някой части за Т4бензин които няма да ми трябват,жило за съединител25лв,жило за газта10лв,жило с механизма за предният капак 20лв,стъкла за предните врати по 15лв.бр.задно дясно стъкло25лв,спирачна помпа със сервоапарата 40лв,радиатор с 2 вентилатора за двигатела не е лепен 120лв,радиатор за предно и задно парно с кутиите по 40лв.бр.хидравлична помпа 60лв,динамо 60лв,компютър 260лв,амортисъори задни по 40лв.бр,пружини задни по 30лв.бр,торсиони задни по 50лв.бр,предни торсиони по 70лв.бр,преден капак с решетката и пръскалките 30лв,машинки за чистачките предна и задна по 15лв.бр,машинки за стъкла ръчни 15лв.бр,жило за ръчна спирачка 30лв.табло арматурно 25лв.конзола за предпазители без релета 15лв,предни колани по 15лв.бр,сенници по 10 лв.бр,маслен радиатор 15лв,джанти железни по 25лв.бр,решетка предна с емблема 10лв, двигател разглобен бензинов 5цилиндъра код AAF по договаряне за цената,бензинова помпа с кошницата 60лв,имам и други части но не се сещам в момента тел.0889303325


kokolazarov
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 15 авг 2013 22:34
Автомобил:
Двигател:

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот kokolazarov » Съб 07 сеп 2013 22:29


Аз имам дизел и радиатора за задното парно ми липсва,ам не знам дали става от бензинов-аз съм със ааб мотор 2,4 чист дизел 1993година-нека някой от по разбиращите да каже дали са съвместими и какви са тези сеници за стъклата?


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот avtohit77 » Нед 08 сеп 2013 5:54


kokolazarov написа:Аз имам дизел и радиатора за задното парно ми липсва,ам не знам дали става от бензинов-аз съм със AAB мотор 2,4 чист дизел 1993година-нека някой от по разбиращите да каже дали са съвместими и какви са тези сенници за стъклата?

Има разлика в кутийте на парното зависи от модела на буса Каравеле,Мултиван,Транспортер.А само радиатора трябва да е индентичен.


kokolazarov
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 15 авг 2013 22:34
Автомобил:
Двигател:

Re: Продава части: Caravelle, Transporter, LT

Мнениеот kokolazarov » Нед 08 сеп 2013 20:09


При мен е мултиван изпълнение.Под плъзгащата се врата си седи парното,но радиатора и тръбите ми липсват.Двигателя ми е е 2,4 чист дизел AAB мотор 1993 година.



Върни се в “Бусове купува/продава”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост