Allstar модификация при мултиван т4

Техническа и сервизна информация за Multivan, Caravelle и Transporter
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
Nigery
Мнения: 92
Регистриран на: Пон 28 апр 2008 19:09
Автомобил: vw t4 multivan 2.5 tdi
Двигател: 98
Местоположение: София

Allstar модификация при мултиван т4

Мнениеот Nigery » Съб 30 май 2015 19:16


Здравейте, искам да разбера какво значи Allstar модификация при мултиван т4?Ако някой може да сподели ще се радвам много.За жалост нищо не намирам по темата в нета.




Потребителски аватар
DA@KA
Мнения: 1081
Регистриран на: Съб 24 юли 2010 18:41
Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Местоположение: гр.Русе

Re: Allstar модификация при мултиван т4

Мнениеот DA@KA » Съб 30 май 2015 22:01


Това което на мен ми е направило впечатление е сивата лента на нивото на броните.Тия които съм виждал нямат втори акумулатор,хладилна кутия и суха печка.


Потребителски аватар
Nigery
Мнения: 92
Регистриран на: Пон 28 апр 2008 19:09
Автомобил: vw t4 multivan 2.5 tdi
Двигател: 98
Местоположение: София

Re: Allstar модификация при мултиван т4

Мнениеот Nigery » Нед 31 май 2015 7:58


Не Дака, моя бус има и 2те печки и 2ри акумулатор, според мен е свързано с цвета на тапицерията и боята.А относно хладилната кутия, когато има суха печка знаеш че няма как да се сложи под седалката нищо.


Потребителски аватар
paralesko
Мнения: 219
Регистриран на: Сря 31 окт 2007 19:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Allstar модификация при мултиван т4

Мнениеот paralesko » Сря 03 юни 2015 22:22


Това което мога да споделя след 1годишно гледане на 100тици обяви в мобиле де, за да търся моя Т4 видях много такива Алстар модели ,както с всички екстри, така и постни само с климатроник и радио Гама. С това наименование мултиваните стигат до 98г,преди да има феистлйфт на салона. :th_up Тогава идват Атланис,Тим том които са по рядко срещани ,както и Дженарейшън от септември 99г с подвижните средни седалки.И от тези модели може да видиш пълни с екстри, както и много постни такива. :th_up


Потребителски аватар
Yaro
Мнения: 238
Регистриран на: Пон 22 ное 2004 2:34
Автомобил: TLC HDJ80
Двигател: 1HD-FT
Местоположение: София

Re: Allstar модификация при мултиван т4

Мнениеот Yaro » Сря 10 юни 2015 15:34


paralesko написа:... както и Дженарейшън от септември 99г с подвижните средни седалки.И от тези модели може да видиш пълни с екстри, както и много постни такива. :th_up
Аз досега не съм виждал Tdi Generation да е постен откъм оборудване и екстри, според мен бъркаш. Това, което съм видял до момента, а огледах голям брой Т4 е, че най-високото оборудване е именно при Tdi Generation (след Atlantis и т.н.).



Върни се в “T4, T5 и T6”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта