Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот Ivailo » Пет 24 юли 2009 14:19


Пак да кажа.. Ако искат да влязат няма сила на тоя свят, която да ги спре.
Ако трябва и стената ще разбият.
А за кучетата - имаше преди една тема, човека се прибира, апартамента - разбит, а кучето лежи полу-мъртво...

Има всякакви заглушители - на gsm честоти, радио-честоти..




One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот One » Пет 24 юли 2009 14:26


ISRalien написа:Пак да кажа.. Ако искат да влязат няма сила на тоя свят, която да ги спре.
.

съгласен
затова
сот - срещу рандом гепачите
застраховка за всичко останало ...
и не държиш нищо много ценно у дома - има си трезори за тях - не чи не ги разбиват тях за добър ден....
абе управия няма


Потребителски аватар
CRX Racing
Мнения: 1246
Регистриран на: Вто 11 апр 2006 19:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот CRX Racing » Пет 24 юли 2009 17:19


Ото Кац написа:Още един глас за РегИнженеринг (jerrry, :beer )
От 2005 съм им клиент, досега никакви грижи, точни са като отношение и постоянни в цените :idea: :!:

РегИнженеринг, Сигма, Спартак секюрити и др. :063: :063: :063: Това са фирми които слагат само тяхната лепенка и тяхната централа изпраща сигнал в оперативния дежурен център(ОДЦ) на съответната фирма, от където те се обаджат в ОДЦ на 161 и те изпращат техен патрул...та докато обработят сигнала, докато се обадят, докато СОТ 161 изпрати патрула 2-3 минути в които крадеца е много далече :deal
Истината е СОТ 161, работя в реагирането им...
Само разгледай какъв им е автопарка и колко патрула излизат и ще ти стане ясно...


vasko01
Мнения: 169
Регистриран на: Съб 09 май 2009 13:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот vasko01 » Пет 31 юли 2009 13:41


Какво стана колега,избра ли си вече фирма??? Днес моя познат се оттърва окончателно от DSC (фирмата и техниката)и се е вързал към 3S СОТ защото в неговия блок повечето били към 3S и за сега проблеми нямало а и стоянката им била на 300метра.Техника не знам каква са сложили но не е DSC(нищо лично към марката)и така ще чака да види какво ще стане.


CRX Racing написа:РегИнженеринг, Сигма, Спартак секюрити и др. :063: :063: :063: Това са фирми които слагат само тяхната лепенка и тяхната централа изпраща сигнал в оперативния дежурен център(ОДЦ) на съответната фирма, от където те се обаджат в ОДЦ на 161 и те изпращат техен патрул...та докато обработят сигнала, докато се обадят, докато СОТ 161 изпрати патрула 2-3 минути в които крадеца е много далече :deal
Истината е СОТ 161, работя в реагирането им...
Само разгледай какъв им е автопарка и колко патрула излизат и ще ти стане ясно...


Аз дори чух ,че имало фирми които си реагирали самостоятелно но имали по 5-6 коли за цяла София :screwy е как ще ни опазят с толкова много коли просто не знам,според мен за град като София по малко от 20-30 коли си е направо смешно.


Потребителски аватар
Viktor_99
Мнения: 1956
Регистриран на: Пет 24 юни 2005 15:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот Viktor_99 » Съб 01 авг 2009 9:45


Най-добрите са СОТ161 и полицията. Полицията вземат малко повече, но .... :)!
Като ти кажат цена за техника може да ми пишеш едно Л.С. да ти кажа дали те набутват. Занимавам се точно с това и съм на ясно ;). Принципно ако не си си намерил още кой да ти направи СОТ-а ;)!


Потребителски аватар
Bliznak
Мнения: 942
Регистриран на: Вто 14 юни 2005 16:26
Автомобил: MK6 Golf GTI
Двигател: 2010
Местоположение: София

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот Bliznak » Нед 30 авг 2009 13:16


One написа:съгласен
затова
сот - срещу рандом гепачите
застраховка за всичко останало ...
и не държиш нищо много ценно у дома - има си трезори за тях - не чи не ги разбиват тях за добър ден....
абе управия няма



Начетох се и се позабавлявах. Незнам какъв опит имате в областта на сигурността въобще, но сте забавни.

Това, което колегата Оne е написал е най-важното обобщение от 3-те страници с чат



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта