Кола от Германия или Горубляне?

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
buFka
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря 09 ное 2005 8:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на Герена
Контакти:

Мнениеот buFka » Вто 18 юли 2006 19:11


абе глейте са....мошенници на всякъде има, и тука и там и в пакистан и по цял свят, въпроса е да сведеш риска до минимум, няма никога 100% гаранция при покупката. предлагам да спреме с тая тема, мисля, че човвека доби обща представа и вече всичко е въпрос на финанси и време, той ще си реши....и както казах по горе, мисля че най-добре е от някой съфорумец да се вземе колата, съотношението цена/качество ще е оптимално.




Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Мнениеот Rabbit_TDI » Вто 18 юли 2006 22:14


Другия момент е да звъни на обяви от мобилето и да търси кола докарана от гирмания.И да не е автокъща!!!!!Мисля че тва е наи приемливия вариант.


Потребителски аватар
Plamen_RI
Мнения: 1724
Регистриран на: Пон 03 юли 2006 21:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Plamen_RI » Вто 25 юли 2006 21:56


Колеги, искам да се включа по темата за ДДС-то. Както по-горе някой вече отбеляза, никой не е толкова прост /пък бил той и български политик/ за да махне с ръка и да зареже 200 милиона....Това което чух аз е че екотаксата ще стане от порядъка на 800 лева за десетгодишна кола 1,6 а ще има и акциз....Така че аз лично не вярвам цените да паднат, ще се задържат или по лошо :lol:
Аз лично не бих се занимавал с пътуване в чужбина за кола. Дори да оставиш Горублянето, има Кюстендил, Дупница, около Пловдив има ужасно много автокъщи. Вземаш майстора с теб и опознай родината :lol: Ако си докараш само една кола от Германия, няма как да ти излезни по-евтино....


veliko
Мнения: 10
Регистриран на: Пон 31 юли 2006 17:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сливен

Мнениеот veliko » Вто 22 авг 2006 18:48


Aз от Италиа не се оплаквам, колата е много кьсмет и гледане,
но в Дупница е пално с коли на добри цени пробваи там


Shadow_GL
Мнения: 113
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 10:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Shadow_GL » Сря 23 авг 2006 9:20


veliko написа:Aз от Италиа не се оплаквам, колата е много кьсмет и гледане,
но в Дупница е пално с коли на добри цени пробваи там


Айде и аз да се включа по темата. Значи колегата е принципно прав за Италия - от 4 коли, които са ми минали през ръцете Рено 11 ТХЕ, Рено 21 TSE, Пасат 2.0GL и Рено Лагуна Бакара, последните 3 са от Италия, и за трите само добри отзиви. Е пасата беше леко чукнат, но така си доиде на самоход и е от човек, когото познавам и му имам пълно доверие. Лагуната е внос от Италия, но я взех на Горубляне сам, след щателен оглед без удари и др. проблеми (в последствие я карах в промобил и отзивите бяха супер) - просто почуствах, че това е моята кола. Така че и тук макар и рядко се намират добри коли, но иска много ходене, гледане и най - вече късмет.

За Дупница обаче не съм съгласен - специално за средния клас коли наистина има добри предложения (като цена), но са под всякаква критика що се отнася до техническо състояние. Ще дам само един пример в една от могото автокъщи видях опел вектра 2000год. - всичко добре ама здраво измачкан преден ляв калник.... след около три седмици същата тая вектра - излъскана, напудрена и на първа линия - топ оферта. Отивам при търговеца (не съм търсил опел просто ей така за бъзик) и се почна: няма удари, колата е само за наши хора и сериозни клиенти, абе знаете го целия репертоар. Викам абе тука нещо калника малко така..... а ония вика, че ми се привиждало, бил съм предубеден и т.н. Като му казах, че съм я видял преди колата напрао щеше да ме изгони от автокъщата.

Та според мен Италия, Германия или БГ, всичко си опира до късмета.


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Мнениеот Rabbit_TDI » Нед 27 авг 2006 21:31


Със всички автокъщи е така-да не мислиш че си изкарват прехраната като дават евтини и хубави коли.Аз лично съм на мнение че от частно лице е по-добър избор.Иначе Германия или Италия-Които не е карал кола от Германия с сервизна книжка не знае за какво иде реч!Ама тва в сферата на лафа иначе при кола на старо си е до касмет,до пари и до оглид.


Plamen76
Мнения: 3
Регистриран на: Пет 09 фев 2007 21:34
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот Plamen76 » Пет 23 фев 2007 23:30


явно малко хора са излизали навън за кола :). Доста глупости прочетох.


Потребителски аватар
VW_FEN
Мнения: 1859
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот VW_FEN » Съб 24 фев 2007 13:20


Plamen76 написа:явно малко хора са излизали навън за кола :). Доста глупости прочетох.


Е кажи как е истината тогава ;)


Потребителски аватар
dekata
Мнения: 314
Регистриран на: Пон 20 ное 2006 20:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Карлово

Мнениеот dekata » Съб 24 фев 2007 13:41


Моята я взех от Горубляне,италианка със сервизна книжка :D За сега не мога да се оплача.Вече 9мес. я карам.Колата е много запазена и потдържана.Поне на външен вид.Това по отношение че италианците са мундари.Явно и там има хора които пазят колите си :wink: Мисля,че в голяма степен покупката на кола е късмет.


Потребителски аватар
trunner
Мнения: 1624
Регистриран на: Нед 07 яну 2007 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Мнениеот trunner » Съб 24 фев 2007 14:11


dekata написа:Моята я взех от Горубляне,италианка със сервизна книжка :D За сега не мога да се оплача.Вече 9мес. я карам.Колата е много запазена и потдържана.Поне на външен вид.Това по отношение че италианците са мундари.Явно и там има хора които пазят колите си :wink: Мисля,че в голяма степен покупката на кола е късмет.

То си е най-вече късмет!!!


Потребителски аватар
Layer
Мнения: 6405
Регистриран на: Пон 29 яну 2007 20:15
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Layer » Пон 26 фев 2007 20:24


аз също я купих от софия но не от горубляне пак е италиянка,карам я 3 мес.-перфект


Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот ivostefanov » Пон 07 юни 2010 20:48


Ето и едно съветче каго цяло за всички Горублянски търговци:

Никога не си купувайте кола в петък следобяд ако нямате къде да я приберете докато е без номера и каско, и не я оствяйте без надзор и за минута.
Моята на втората минута я нямаше, на петата цяла таксиметрова компания я търсеше а на осмата и полицията се включи.
Ефект нулев, доплатих си я. :banghead: :banghead: :banghead:


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот my heart iS iCe » Вто 08 юни 2010 7:43


Всички Авто Къщи са такива! Няма какво да си говориме, ако не си отваряш очите, ще ти ги отворят! Както стана и с мен! Но както се казва винаги има 1-ви път! :banghead:


KirilGeorgiev
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2709
Регистриран на: Сря 18 мар 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот KirilGeorgiev » Вто 08 юни 2010 15:01


Има една друга тема че и официалните вносители продават нови коли с боядисвани детайли ти търсиш коректност на Горубляне.В България всички сме от хитрец нагоре и затова сме на този хал.Не си мисли че при другите търговци е по различно.Че ще те излъжат е повече от сигурно въпроса е колко.


Потребителски аватар
paagrio
Мнения: 313
Регистриран на: Съб 27 сеп 2008 9:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот paagrio » Вто 08 юни 2010 23:07


KirilGeorgiev написа:Има една друга тема че и официалните вносители продават нови коли с боядисвани детайли
можеш ли да намериш линк към нея?



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта