Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
vladiGGBG
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 07 юни 2010 17:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот vladiGGBG » Вто 08 юни 2010 17:56


Така е навсякъде може да ни излъжат, въпроса е че не всички го правят има и читави търговци, за които е по-важно клиента да остане доволен от покупката от колкото да го проклина всеки път когта си погледне колата. Моята например я взех от човек, които ми го препоръча приятел. Показами колата като спомена всеки малък дефект, който той е забелязал не ми каза, че е чисто нова, с три години по-млада и 20 коня по мощтна от колкото е в деиствителност и най-важното километража не беще въртян-колкото толкова. Просто ние като потребители трябва да не даваме възможност на такава измет да съществува, защото няма кои друг да се застъпи.
Мисля че няма да е лошо някои и да похвали някой от собствен опит.




One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот One » Сря 09 юни 2010 8:15


Mihailov78 написа:Моя съвет е: Ако видиш мургав, черен, мазен мангалоподобен тип да бягаш далече, за каквато и покупка да говорим.


дааааам
познавам го този така описан търговец - Петър
м/у другото заедно учехме и завършихме - както го гледаш има магистърска степен по финанси, при това защитетена с държавен изпит пред комисия със Стоян Александров - малката секира, а не купена :)
още от 93-та година се занимаваше с внос и търговия на автомобили - последно се видяхме на един 8-и декември преди 2 години
знам,че има много силни връзки и контакти в безнеса с колите и от там добри предложения и цени

беше много свестен тип - ама знам ли - хората се менят с времето


KirilGeorgiev
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2709
Регистриран на: Сря 18 мар 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот KirilGeorgiev » Сря 09 юни 2010 10:53


Те и в Дупница напоследък са нахитряли доста а цените изобщо не са по ниски.Коректен автотърговец аз лично не съм виждал но чувам че имало mhihi


Потребителски аватар
maxpayne
Мнения: 2808
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 12:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот maxpayne » Сря 09 юни 2010 11:16


хъмм, аз пък точно от тях си взех моята. Досега да чукна на дърво не съм имал сериозни проблеми, иначе в обявите лъжат за разни неща наистина. Като тръгвах да я взимам потърсих отзиви за тази автокъща, но не намерих никакви. Сега вече ще има:-)


Потребителски аватар
gollf_fff.
Мнения: 98
Регистриран на: Нед 06 мар 2011 21:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: българско

Re: Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот gollf_fff. » Вто 29 мар 2011 14:21


то се разбира мотора като му погледнрш дали е с 16винтила :063: сигурно ако съм там ими каже , че този двиг. е с 16в и аз направо ще запаля джапънките и ще се махна , поради факата , че са измамници. :063: :063:


Потребителски аватар
dany75
Мнения: 45
Регистриран на: Нед 01 апр 2007 23:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот dany75 » Сря 17 авг 2011 13:56


Километражите ги връщат и няма какво да направите, но можете да ги хванете на място за други измами: лъжат за годината или месеца на производство, лъжат за някой екстри които се оказва че не съществуват. Затова си препишете обявата и проверете дали всичко е така както е описано в нея..


mufin
Мнения: 1019
Регистриран на: Пет 27 май 2005 8:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот mufin » Чет 18 авг 2011 10:08


По едно време имаше мания на всички километражи пишеше 123 400 км :Mr Green Fun


Потребителски аватар
stoi4o.d
Мнения: 3332
Регистриран на: Съб 27 фев 2010 17:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот stoi4o.d » Чет 18 авг 2011 14:12


Точно от този пич щях да взема един сив Г4-ка Чисто Нов, поне беше доста лъснат, макар и с изтръгнат касетофон mhihi scare

На хотел Хилтън също цепят тъмното eusa

Ама хората си въртат пачките в Горубляне,ич не им е зле :Mr Green Fun


Потребителски аватар
kikogsxr
Мнения: 286
Регистриран на: Чет 13 яну 2011 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pernik

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот kikogsxr » Сря 26 окт 2011 15:09


По темата с измамниците-аз за периода от Авто къщата до КАТ за транзитки и обратно(тъй като бях сам и колата си стоеше без надзор в автокъщата) ми изтарашиха всичко - резервна гума, триъгалници, аптечки и всичкоооооо.
АБЕ ЦИГАНСКА РАБОТА.

ПС съвет от мен не ходете сами :banghead:


Потребителски аватар
S_T_I_N_G
Мнения: 1387
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:05
Автомобил: GOLF 4 1.8 T
Двигател: AGU GU GU GUUUUUU
Местоположение: София - Овча Купел

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот S_T_I_N_G » Сря 08 фев 2012 10:50


Здравейте точно видях една яка обява на тази автокъща СТЕФИ АУТО
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details ето я обявата но след като прочетох отзивите за какво става дума даже няма и да си направя трудът да се занимавам. Благодаря за темата супер полезна е .
Само да попитам някой знае ли нещо за БиАутоСтил Околовръстен път, кв.Суходол, 300м. след светофара посока Люлин.
Че си харесах количка там и дали някой си е патил .То всеки ми казва ЖЕНА И КОЛА е на късмет ама  хахха


Потребителски аватар
Сашо Белята
Мнения: 1748
Регистриран на: Пет 26 яну 2007 12:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Лясковец

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот Сашо Белята » Сря 08 фев 2012 11:16


S_T_I_N_G написа:Здравейте точно видях една яка обява на тази автокъща СТЕФИ АУТО
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details ето я обявата но след като прочетох отзивите за какво става дума даже няма и да си направя трудът да се занимавам. Благодаря за темата супер полезна е .
Само да попитам някой знае ли нещо за БиАутоСтил Околовръстен път, кв.Суходол, 300м. след светофара посока Люлин.
Че си харесах количка там и дали някой си е патил .То всеки ми казва ЖЕНА И КОЛА е на късмет ама  хахха

100% няма да е стокова и ще е натъпкана с добавки да е на ниво. А голфа от обявата излежда на ниво. Ако си знаеш кво да гледаш и де да бутнеш мисля че след оглед ако нещо не е наред може да се изкоментира с продавача. Аз бих се пробвал ...


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2163
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот buller » Сря 08 фев 2012 14:31


Коелга S_T_I_N_G, отиваш и гледаш колата - това е...
По снимки всичките им коли изглеждат много добре. Явно имат добра автомивка и талантлив фотограф :Mr Green Fun
Аз също съм гледал кола от тази автокъща, но реалността бе различна от снимките - салон и купе - ОК, но назъбени дискове, износени гуми, омаслен двигател (въпреки че беше измит) и всякакви други "дреболии" ме отказаха от по-сериозен интерес.


Потребителски аватар
rs_guy
Мнения: 124
Регистриран на: Нед 24 юли 2005 20:47
Автомобил: Golf 4 GTI
Двигател: AGU 2000
Местоположение: София/Костинброд

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот rs_guy » Сря 08 фев 2012 14:48


Koлега, тоя голф седи от няколко месеца там, обявата е една и съща. Аз не бих рискувал с този търговец като се има предвид какво пише в тази тема :)





Аз моята я харесах от софииска автокъща след над 3 месеца ровене в мобиле и карс, много разговори и обикаляния. нагледах се на дараци и на нагли търговци... колата я караше едно от момчетата, които работят в автокъщата и общо взето каквото ми каза за колата, всичко е така :да:

В крайна сметка, всичко е до късмет :)


Потребителски аватар
StS
Мнения: 2390
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 1:02
Автомобил: Golf VI
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот StS » Сря 08 фев 2012 15:36


Така същия тоя Седефчо Ауто, отивам да гледам един сиф голф дето е 2003..бил HI line и т.н тоя път обаче версията беше че това е двигател от Голф 5 и затова е мноого яка кола... и много скъпа съответно. Вътре намазна та се къса , имаше я в мобилето сигурно 1-2г...

ДАй да я запалиме и да я закарам до сервиза ....-Ти що ще я купуваш ли ?!
- А не аз така от любопитство , дойдох да се базикам... И реших че с циганията няма да се оправя и си тръгнах.. Въпреки че изпуснах кола с интериор и двигател от Голф 5 !

П.С - BCB 16в


Мнооо ме е яд...деа :063:


Потребителски аватар
sodata1
Мнения: 212
Регистриран на: Пет 08 яну 2010 16:19
Автомобил: BMW
Двигател: 330XD
Местоположение: София

Re: Стефи Ауто - Поредния измамник на Горубляне

Мнениеот sodata1 » Сря 08 фев 2012 15:55


Абе на тоя стефиауто,само като му видя всички обяви и ми става ясно за какво става дума :shock Всичките му коли чисто нови на около по 100 000 км пробег,ама като казвам,че на всички пише,че са чисто нови и на по около 100 000км не се базикам!Никога на бих се излъгал да си купя кола от там само бих отишал да се базикам с него,ако нямам кво да правя да видя какви глупости ще ми наговори :banana :bishop



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта