смяна на предно каре на т4

Техническа и сервизна информация за Multivan, Caravelle и Transporter
Правила на форума
Изображение
kombi.to
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 13 ное 2010 11:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

смяна на предно каре на т4

Мнениеот kombi.to » Съб 20 ное 2010 22:12


здравеите.преди около месец си купих транспортер т4 1991 2.4д двигател аав товарен дьлга база.има вьншни забелешки но ми харесва как вьрви.днес отидох да ми оправят винтила на гумата и като я свалихме за да видим и накладките на карето гумите които го пазят бяха без скобите и лагерите отдолу зееха. Майсторите ме попитаха при завиване дали се 4ува шум .а шум има.казаха карето е за смяна. въпросът е следния.колко струва това каре ,колко струва смяната му,мога ли изобщо да карам така,трудно ли е за смяна, и някои съвестен и добър майстор. Простете ми за грешките много съм зле с компютрите и за пръв път ви пиша.4лен съм отскоро.Благодаря.




Потребителски аватар
KingoftheROAD
Мнения: 2486
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 23:53
Автомобил: VW Transporter T4 1995
Двигател: ACU
Местоположение: Калояново
Контакти:

Re: смяна на предно каре на т4

Мнениеот KingoftheROAD » Съб 20 ное 2010 22:26


В понеделник колега, ще мога да ти дам по-подробна информация за карето. Иначе би трябвало да се сменя като на всяка кола, даже вероятно е унифицирано с на някое от по-мощтните аудита, или пасати. Можеш да караш известно време така, докато шумът започне да се чува и при движение в права посока, а не само при пълен ляв/десен волан. Добър майстор в София не мога да кажа, колегите да препоръчат някой.


kombi.to
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 13 ное 2010 11:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: смяна на предно каре на т4

Мнениеот kombi.to » Нед 21 ное 2010 9:50


благодаря .4акам информация.



Върни се в “T4, T5 и T6”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта